Seval Akbaba hayatını kaybetti
Bir süredir kanser tedavisi gören sunucu Seval Akbaba yaşam mücadelesini kaybetti.

Sokak ortasında pompalı tüfekle infaz!
İzmir'in Buca İlçesi'nde, sokakta yürüdüğü sırada kimliği belirsiz bir kişi tarafından pompalı tüfekle yaralanan 36 yaşındaki Birol Dayan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Bahçelievler'de sokak ortasında cinayet
İstanbul Bahçelievler'de 1 kişi caddede uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.  

Kadınlar sokak isimlerini değiştirdi
Kadın Cinayetlerine Karşı Acil Önlem Grubu, 16 Ocak'ta İstanbul Kadıköy'de sokak isimlerini kadın isimleriyle değiştirdi.

Eşini sokak ortasında dövüp hastanelik etti: 'Öldürmediğime dua etsin'
Adana’da bir kişi, çocuğunu görmek için evine gelen boşanma aşamasındaki eşini sokak ortasında dövdü. Esnafın kocasının elinden zor aldığı kadın, ambulansla hastaneye götürüldü. Koca, eşini kendisinin dövmediğini iddia etti.

Şırnak'ta eller tetikte: Sokak ortasında çatışma
Cizre ve Silopi ilçelerindeki operasyonlarda Cizre'de 49, Silopi'de 6 terörist öldürüldü, 3 terörist sağ ele geçirildi. İki ilçedeki operasyonlarda 19 güvenlik görevlisi yaralandı. Cizre'de teröristler Menderes İlk ve Ortaokulu'nu ateşe verdi, yangını söndürmeye giden itfaiye ekiplerine ateş açtı. Bölgedeki operasyonlar devam ediyor.

Sokak ortasında çatışma
Şırnak’ın Cizre ve Silopi ilçelerinde PKK’lı teröristlere karşı komandoların desteği ve tankların eşliğinde başlatılan operasyonlar sokak sokak devam ediyor.

Sokak ortasında infaz! 2 kız kardeş, 2 ağabeyi tarafından öldürüldü
Gaziantep'te iki erkek kardeş, miras yüzünden tartıştığı 2 kız kardeşi, sokak ortasında infaz etti.

Sokak sanatının en müthiş 10 eseri
Daha önce kırık dökük çirkin bir görünüm sergileyen duvarlarda şimdi güzel sanat eserleri görebiliyoruz. Sizler için dünya genelinde çok büyük hayran kitlelerine ulaşmış sanat eserlerini derledik.

Tansiyon düşmüyor, bir ilçe de daha sokağa çıkma yasağı
Mardin'in Nusaybin ilçesinde bugün saat 07.00 itibariyle ikinci bir duyuruya kadar 4 mahallede sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

Ucuz, lezzetli ve sadece ülkemizde bulunan sokak tatları!
Çocukluğumuzdan beri sokakta görüp yemek istediğimiz ve annelerimizin her seferinde 'ben sana aynısından evde yaparım!' dediği sokak lezzetleri dünyanın en iyi mutfaklarında yapılan ve pahalıya satılan yiyeceklerden bile güzel değil mi?

Dehşet! Sevgilisine kızıp sokak ortasında...
Mersin'de telefonda tartıştığı kız arkadaşına kızan genç, onlarca kişinin önünde cinsel organını jiletle keserek kopardı.

Sokak köpeği, terk edilmiş bebeğin hayatını kurtardı!
Birleşik Arap Emirlikleri'nde başıboş bir sokak köpeği terk edilmiş bebeğin hayatını kurtarırken fotoğraflandı.

Cumhuriyet Gazetesi önünde hareketli dakikalar! Sokak TOMA ve bariyerlerle kapatıldı!
Cumhuriyet gazetesi binasına yönelik saldırı ihbarı polisi harekete geçirdi. Polis, gazete binası önünde güvenlik tedbiri aldı. Saldırı ihbarına ilişkin gönderilen çevik ve asayiş ekipleri, gazete binasının bulunduğu sokağı trafiğe kapattı. Gazetenin Ankara bürosuna da bir polis ekibi gitti.

Milyoner işadamıydı, şimdi sokak çorbacısı ve umudunu kaybetmiş değil!
Denizli'de akaryakıt ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren ancak işlerinin ters gitmesi sonucu 50 milyon liralık servetini kaybedip iflas eden 66 yaşındaki Erdoğan İyilikçi, şimdilerde sokakta çorba satıyor.

Genç kız, ''sevgili olmayı'' reddedince sokak ortasında dayak yedi
Konya'da daha önceden tanıdığı ve sevgili olma teklifini reddettiği kişinin saldırısına uğrayan genç kız, sokak ortasında büyük bir şok yaşadı.

Yüksekova'da sokağa çıkma yasağı ilan edildi
Hakkari Valiliği, Yüksekova İlçesi'nde bugün saat 23.30'dan ikinci bir duyuruya kadar ilçede sokağa çıkma yasağının ilan edildiğini duyurdu.

Yazdığı şiirle hayatı değişti
35 yıl sokaklarda yaşayan Raimundo Arruda Sobrinho‘nun hayatı yıllar sonra inanılmaz derecede değişti...

PKK İstanbul'da, IŞİD üyesi olduğu iddia edilen kişiyi sokak ortasında öldürdü
İstanbul Gaziosmanpaşa'da, PKK'nın gençlik yapılanması YDG/H üyeleri, IŞİD üyesi olduğu gerekçesiyle 45 yaşındaki Mürsel Gül'ü öldürdü.

Demirel'e son veda
Türkiye siyaset tarihinin yarım asrında görev alan 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel, son yolculuğuna uğurlanıyor. Ankara'daki ilk tören, Güniz Sokak’taki evinin önünde yapıldı. İkinci tören ise yıllarca görev yaptığı Meclis’te olacak.

Bu fotoğrafa tepki yağıyor!
ABD'li avcı Rebecca Francis'in, öldürdüğü hayvanların cesetlerinin yanında gülerek fotoğraf çektirmesi tepki çekti. Francis sert bir dille eleştirildi.

-