İzmir ve Batman'da sokak düğünleri yasaklandı
Gaziantep'teki canlı bomba saldırısından sonra iki valilik daha sokak düğünlerini yasaklama kararı aldı. Batman ile birlikte yasak kararı alınan izmir'de tüm düğünlerin, 48 saat önceden ilgili polis birimine bildirilmesi de zorunlu kılındı.

Sokak ortasındaki cinayetin asıl nedeni ortaya çıktı
Adana'nın Kozan ilçesinde bir kişi, 2 lira park ücreti isteyen parkomat görevlisini av tüfeğiyle vurarak öldürdü.

100 kişi sokakta biribirine girdi
Erzurum’da iki grup arasında çıkan ve yaklaşık 100 kişinin karıştığı silahlı kavga meydan muharebesini aratmadı. Çok sayıda yaralı ve göz altıların olduğu kavgada bir şüphelinin tabancayla rastgele ateş açtığı da görüldü.

Gaziantep saldırısının ardından sokak düğünlerine yasak geldi
Gaziantep'de çoğunluğu çocuk 56 kişinin öldüğü IŞİD'in intihar saldırısının ardından sokakta yapılan düğün ve eğlencelere yasak geldi. İçişleri Bakanlığı bu tür etkinliklerin kapalı salonlarda yapılması ve öncesinde de güvenlik güçlerine bilgi verilmesi zorunluluğu getirdi.

Levent'te sokak ortasında ameliyatlı köpeğe işkence!
İstanbul Levent'te sokak ortasında köpeğe yapılan işkence büyük tepki çekti. Sosyal medyada yayınlanan videoda, ameliyatlı bir köpek, bir veteriner kliğinin çalışanı tarafından zorla sürükleniyor, köpeğin kafasını demirlere vuruyor ve köpeği tekmeliyor. Görüntülerin binlerce kez paylaşılmasının ardından veteriner kliniği bir açıklama yaparak özür diledi ve videodaki kişinin klinik çalışanı olduğu doğruladı.

Şırnak'ta Jirki aşireti darbeye karşı sokağa indi
Şırnak'ın Beytüşşebap İlçesi'nde, bölgenin en önemli aşiretlerinden Jirki aşireti, darbe girişimini ellerinde Türk bayraklarıyla yürüyerek protesto etti.

Müzisyenler, sokak ortasında 5 bin doları yaktı!
Aydın'ın Nazilli ilçesinde düğünlerde atılan sahte dolarlara tepki göstermek için basın açıklaması yapan müzisyenler, sokak ortasında 5 bin doları çakmakla yaktı.

Sokak lambasını değiştirirken yaşamını yitirdi
Zonguldak'ta bir kişi sokak lambasını değiştirmek isterken akıma kapılarak yaşamını yitirdi.

Hamile kadın sokak ortasında bıçaklandı
Çorum’da 1.5 aylık hamile olduğu belirtilen 20 yaşındaki Bahar Tezel, yolda tartıştığı bir kişi tarafından bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan kadın tedavi altına alınırken, şüpheli polis tarafından yakalandı.

Gaziantep'te Suriyeli gazeteciye sokak ortasında infaz
Gaziantep'te, 36 yaşındaki Suriye uyruklu gazeteci Mohammad Zahar Alshurgat, yolda yürüdüğü sırada arkasından gelen bir kişinin tabancayla ensesine ateş etmesiyle ağır yaralandı. ÖSO içerisinde yer aldığı, silahlı olarak da Suriye'de savaştığı öğrenilen ve son olarak görev aldığı Halep Today TV'de IŞİD aleyhine yayınlar yapan Mohammad Zahar Alshurgat'a yönelik saldırıyı IŞİD militanlarının gerçekleştirdiği tahmin ediliyor.

Google sponsorluğunda Tayland gezisi
Triatloncu Panupong Luangsa-ard sırtında 18 kiloluk bir sırt çantası ve Google'ın 'sokak görüntüsü' kamerasıyla Tayland'ı baştanbaşa gezdi.

Gaziantep'te sokak ortasında vahşet!
Gaziantep’te bir kadın, ağabeyi olduğu iddia edilen bir kişi tarafından sokak ortasında silahla başından vuruldu.

Sokakta yürürken mesajlaşmaya yasak geliyor
ABD’nin New Jersey eyaleti cep telefonlarıyla ilgili ilginç bir yasağı tartışıyor. Sokakta yürürken mesajlaşmak yasaklanıyor.

Seval Akbaba hayatını kaybetti
Bir süredir kanser tedavisi gören sunucu Seval Akbaba yaşam mücadelesini kaybetti.

Sokak ortasında pompalı tüfekle infaz!
İzmir'in Buca İlçesi'nde, sokakta yürüdüğü sırada kimliği belirsiz bir kişi tarafından pompalı tüfekle yaralanan 36 yaşındaki Birol Dayan kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Bahçelievler'de sokak ortasında cinayet
İstanbul Bahçelievler'de 1 kişi caddede uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.  

Kadınlar sokak isimlerini değiştirdi
Kadın Cinayetlerine Karşı Acil Önlem Grubu, 16 Ocak'ta İstanbul Kadıköy'de sokak isimlerini kadın isimleriyle değiştirdi.

Eşini sokak ortasında dövüp hastanelik etti: 'Öldürmediğime dua etsin'
Adana’da bir kişi, çocuğunu görmek için evine gelen boşanma aşamasındaki eşini sokak ortasında dövdü. Esnafın kocasının elinden zor aldığı kadın, ambulansla hastaneye götürüldü. Koca, eşini kendisinin dövmediğini iddia etti.

Şırnak'ta eller tetikte: Sokak ortasında çatışma
Cizre ve Silopi ilçelerindeki operasyonlarda Cizre'de 49, Silopi'de 6 terörist öldürüldü, 3 terörist sağ ele geçirildi. İki ilçedeki operasyonlarda 19 güvenlik görevlisi yaralandı. Cizre'de teröristler Menderes İlk ve Ortaokulu'nu ateşe verdi, yangını söndürmeye giden itfaiye ekiplerine ateş açtı. Bölgedeki operasyonlar devam ediyor.

Sokak ortasında çatışma
Şırnak’ın Cizre ve Silopi ilçelerinde PKK’lı teröristlere karşı komandoların desteği ve tankların eşliğinde başlatılan operasyonlar sokak sokak devam ediyor.

Sokak ortasında infaz! 2 kız kardeş, 2 ağabeyi tarafından öldürüldü
Gaziantep'te iki erkek kardeş, miras yüzünden tartıştığı 2 kız kardeşi, sokak ortasında infaz etti.

-