Zonguldak’ta yakınlarını hastaneye götüren sürücünün kullandığı otomobil taklalar atarak uçurum kenarına yuvarlandı. Kazada adeta can pazarı yaşanırken, vatandaşlar otomobilin uçuruma yuvarlanmaması için ön kaputa çıktı.

Zonguldak'ta psikolojik sorunları olduğu belirtilen 44 yaşındaki Necmettin T., boğazını ve bileklerini kestikten sonra çıktığı balkondan düşerek öldü.

İnşaat işçisi HDP Zonguldak milletvekili adayı Bedirhan Güneş gündüz inşaatta sıvacılık yapıyor, akşam ise sokak sokak gezerek partisi için oy istiyor.

Zonguldak’ın Çaycuma İlçesi’nde, 6 Nisan 2012’de 15 kişinin öldüğü köprü çökmesiyle ilgili 3 yıl sonra savcılık soruşturması tamamlandı.

Zonguldak’ta, şiddet gördüğü eşinden 2 ay önce boşanan 28 yaşındaki Hülya Polat, 4 ve 8 yaşındaki kızlarıyla, kayınpederine ait inşaatı henüz tamamlanmayan elektrik ve suyu olmayan evin bir odasında yaşıyor.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde sevgililerin kavgası karakolda bitti. Gece yarısı yaptıkları kavga nedeniyle birbirleri hakkında şikayetçi olan çift, sabahın erken saatlerinde karakoldan çıkarak bindikleri taksi ile evlerinin yolunu tuttu.

Maaşlarını alamayan maden işçileri 'ocaktan çıkmama' eylemi başlattı. Zonguldak Kilimli'de özel maden ocağı işletmesinde çalışan maden işçileri, maaşlarını alamadıkları iddiasıyla ocaktan çıkmama eylemi başlattı.

DİĞER "zonguldak" LİNKLERi

Zonguldak Belediye Meclisimiz 2 Mayıs 2014 günü saat 1400de gündeminde

zonguldak ZONGULDAK ile ilgili en yeni güncel haberler, son dakika haberleri.

Valilik, il ve ilçeler hakkında tanıtıcı bilgilerin yanında resimler ve interaktif