İzlenme rekorları kıran programın tekrarı bu akşam 21:00'de
FETÖ oluşumunu yakından tanıyan isimlerden Nurettin Veren ve Ahmet Keleş, CNN TÜRK ekranlarında inanılmaz açıklamalarda bulundu.

AK Parti Sözcüsü Yasin Aktay'dan gözaltı açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Yasin Aktay, 'Gözaltına alınanların sayısı 10 bin 410 kişidir. Bunların 287'si polis, 7 bin 423'ü asker, 2 bin 14'ü hakim ve savcı, 686 kişi de sivil.' dedi.

Ders çalışma masası bile yoktu, TEOG birincisi oldu
TEOG sınavında 120 sorunun tamamını cevaplayarak Türkiye 1.'si olan Kastamonu'nun Tosya ilçesindeki Fatih Ortaokulu öğrencisi Yasin Uğurlu, ailesinin ve öğretmenlerinin gururu oldu.

Yasin Hayal'den Dink ailesi ve Orhan Pamuk'a özür!
Agos Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in 19 Ocak 2007'de öldürülmesine ilişkin 35 sanığın yargılandığı davada söz alan hükümlü Yasin Hayal, 'Mahkeme heyeti huzurunda Dink ailesinden özür diliyorum. Ogün Samast’ın böyle bir olayın içinde olduğunu bilseydim ona silah vermezdim.' dedi. Hayal, yazar Orhan Pamuk’tan da özür dilediğini dile getirdi.

Genç astsubayın ölümünde cinayet şüphesi
Kocaeli Cengiz Topel Deniz Hava Üst Komutanlığı'nda görevli Astsubay Üstçavuş 24 yaşındaki Yasin Can Karakaya evindeki yatağında başına beylik tabancası ile tek el ateş edilmiş halde ölü bulundu.

40 yaşın üstündekiler haftada 3 gün çalışmalı
Avustralyalı ekonomi uzmanlarının araştırmasında, 40 yaşın üzerindekilerin en iyi performanslarını haftada üç gün çalışmaları durumunda ortaya koydukları sonucuna varıldı.

Türkiye’de 5 bin 293 kişi 100 yaşın üzerinde
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Yaşlı Bakım Hizmetleri Daire Başkanı Coşkun Gürboğa, Türkiye'de 100 yaş ve üzerinde 5 bin 293 kişinin bulunduğunu açıkladı.

Konya'da 6 yaşındaki Yasin Şahin 9 gündür kayıp
Konya'nın Akören ilçesinde, evinin önünde oynarken kaybolan ve 9 gündür haber alınamayan 6 yaşındaki Yasin Şahin'in ailesi, evlatlarından gelecek iyi bir haberi bekliyor.

6 yaşındaki Yasin'den haber alınamıyor
Konya'nın Akören ilçesine bağlı eskiden köy olan Belkuyu Mahallesi'ndeki evinden dün oynamak için çıkan 6 yaşındaki Yasin Şahin'den bir daha haber alınamadı. Jandarma ve AFAD ekipleri ile köylüler, arama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Mehmet Yaşin’e göre en iyi 10 peynir
Anadolu peynirlerini pek severim. Bin türlü ot ve çiçeğin boy verdiği ovalarda beslenen hayvanların sütünden yapılan peynirlere doyamam. Sorarım, ararım, bulursam alıp tadına bakarım. Size bu hafta en sevdiğim 10 peyniri tanıtmaya çalışacağım. Bu seçimi yaparken Prof. Dr. Artun Ünsal’ın ‘Süt Uyuyunca’ ve Berrin Bal Onur ile Neşe Aksoy Biber’in ortaklaşa yazdıkları ‘Peynir Aşkına’ adlı kitaplardan yardım aldım.

30 yaşın altındaysanız aracınız da eskiyse yandınız!
Kamuoyunda yoğun şikayete konu olan ve geçen yıla göre 4 kat daha zamlanan zorunlu trafik sigortası priminin, 30 yaşın altındakiler ve eski model araç sahiplerine daha yüksek oranda çıktığı belirtildi.

Tahir Elçi'nin mezarı başında cep telefonuyla ''Yasin''
Diyarbakır'da güvenlik güçleriyle teröristler arasında çıkan çatışmada yaşamını yitiren Tahir Elçi mezarı başında anıldı. Bazı avukatlar cep telefonlarıyla Elçi için Yasin-i Şerif dinletti.

Taburcu edildi, evde beyin kanamasından öldü
İstanbul'da tartıştığı kişilerle kavga ederken fenalaşan Yasin Kaçar, gittiği ilk hastaneden taburcu edildi, evinde yeniden fenalaşarak götürüldüğü başka bir hastanede beyin kanamasından hayatını kaybetti

Bursa'da define arayan 6 kişi hayatının şokunu yaşadı
Başka bir şehirden gelip Bursa'da define arayan 6 kişiden 2'si dinamit patlaması sonucu yaşamını yitirdi.

Kendi mezarında Yasin-i Şerif okuyor!
Kendine mezar yaptıran 77 yaşındaki İzzet Çördükçü mezarı başında her Cuma günü dualar edip Yasin-i Şerif okuduğunu belirtti. Ağaçları sevdiğini söyleyen Çördükçü beni bu ağacın altına gömsünler diye vasiyette bulundu.

Ünlü futbolcu, sosyal medyada alay konusu oldu
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor'da forma giyen Ergin Keleş, dünyaca ünlü Uruguaylı futbolcu Diego Forlan'ın fotoğrafına kendi kafasını monte etti.

-