Ağabeyinin sevgilisini bıçakladı
Adana’nın Seyhan ilçesinde 19 yaşındaki genç kız, ağabeyinin evlenmek istediği kız arkadaşını “biz dul kadın almayız” diyerek bıçakladı.

PKK'nın bombalı araçları Arap Yakut'tan!
Ankara, İstanbul ve Adana'da düzenlenen bombalı saldırıların ortak noktası Arap Yakut. PKK, üç aracı da bu isimden aldı. Arap Yakut, İstanbul'da yakalanarak Ankara'ya gönderildi. Yakut tarafından 4 aracın ikiz plaka düzenlenerek PKK'ya satıldığı belirlendi. Polis şimdi her yerde dördüncü aracın peşinde.

Domuz bağı cinayetinde çalınan altınlar bulundu
Harbiye’de Hagop Yakup Demirci'yi domuz bağı ile bağlayarak ölümüne neden olan, eşi Şeta Demirci’yi de yaraladıktan sonra İstanbul ve Trabzon’da düzenlenen operasyonla yakalanan 12’si kadın 15 kişi adliyeye sevk edildi.

Şişli'deki domuz bağı cinayetinde 8 gözaltı
Şişli'de hırsızlık amacıyla girdikleri evde 85 yaşındaki Hagop Yakup Demirci ve eşi 79 yaşındaki Seta Ayda Demirci'yi domuz bağı ile bağlayarak Hagop Yakup Demirci'nin ölümüne sebep olan şüpheliler Trabzon'da yakalandı.

PKK: ''Yakup polisi uyardık, mesleği bırakmadı, öldürdük''
Mardinli polis Yakup Mete, Nusaybin'deki ailesini ziyareti sırasında şehit düşmüştü. Terör örgütü PKK kalleş saldırıyla ilgili açıklama yaptı.

Yürek yakan görüntü! Şehidin babası kışlık kabanla törene katıldı
Mardin Nusaybin'de uğradığı saldırıda şehit olan polis memuru Yakup Mete'nin annesinin ayağında terlik, babasının ise kışlık kaban ile törene katılması yürekleri burktu.

20 yaşındaki polis memuru, uğradığı saldırıda şehit oldu!
Mardin Emniyet Müdürlüğü'nde görevli ve Nusaybin İlçesi'ne haftalık izninde ailesini görmeye giden polis memuru 20 yaşındaki Yakup Mete, uğradığı silahlı saldırıda şehit oldu.

TSK'dan PKK'ya gözdağı
Hakkari'de 8 aylık bebek Yakup Altun'un hayatını kurtarmak için Sikorsky helikopter görevlendiren TSK, 'Biz can kurtarmak için buradayız ama masumları katledenlere acımayız.' dedi.

Karakol baskınında öldürülen teröristin babası konuştu
Öldürülen PKK'lının Babası: ''Oğlumun insan öldüreceği aklıma gelmezdi, 2 yıl önce İzmir'e üniversite okumaya gitti. Ondan sonra kendisinden haber alamadık' diye konuştu.

Sertab Erener Emre Kula ile evlendi
Ünlü şarkıcı Sertab Erener, İzmir’in Seferihisar ilçesinde bir süredir isminin anıldığı gitarist Emre Kula ile dünya evine girdi.

iOS 9'un çıkış tarihi belli oldu işte tüm detaylar
Serap Mutlu Üçüz Apple'ın yeni işletim sistemi iOS9 güncellemesinin tüm detaylarını sizin için derledi.

-