Sıcaklıklar düşüyor, yağmur geliyor...
Hava sıcaklıklarının ülke genelinde hafta başından itibaren düşeceği ve aralıklarla yağış görüleceği bildirildi.

Meteoroloji'den uyarı
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, yurdun kuzeydoğusundaki gök gürültülü sağanak yağışlara karşı dikkatli olunması konusunda uyarıda bulundu.

Meteoroloji'den uyarı
Yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara, İç Anadolu'nun kuzeyi, Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi ile Kütahya, Bingöl ve Muş çevrelerinin sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Doğu Anadolu'nun güneydoğusu ile Güneydoğu Anadolu'da toz taşınımı bekleniyor. İstanbul'de bugün öğle saatlerinden sonra kısa süreli ve yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor.

Meteoroloji'den uyarı!
Meteoroloji Genel Müdürlüğü Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne çevrelerinde Cuma öğle saatlerinde kuvvetli yağış beklediğini açıkladı.

AK Parti ilçe başkanı kaza yaptı, emniyet müdürü ağır yaralı
Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. Kazada yaralanan Konya Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Erdal Yağmur'un durumun ağır olduğu öğrenildi.

Orta Karadeniz için uyarı
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Orta Karadeniz'de kuvvetli ve çok kuvvetli yağışların beklendiğini duyurdu.

Meteoroloji'den uyarı
Ege Bölgesi'ndeki sağanak ve gök gürültülü sağanağın gün boyu sürmesi bekleniyor.

Meteoroloji'den sağanak uyarısı
Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, başta İstanbul olmak üzere birçok il için sağanak uyarısında bulundu.

Meteoroloji'den uyarı!
Türkiye'nin bu gece saatlerinden itibaren yeni bir yağışlı havanın etkisine girmesi bekleniyor

Meteoroloji'den uyarı!
Meteoroloji'den son dakika uyarısı geldi! İşte Kocaeli, Bursa, Ankara ve İstanbul hava durumu başta olmak üzere tüm yurtta sıcaklıklar azalacak!

Meteoroloji'den uyarı!
Meteoroloji Genel Müdür Yardımcısı Ali Karataş, bugün yurt genelinde sıcaklıkların artacağını, Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz'in doğusunda ve Batı Akdeniz'de sağanak yağışların görüleceğini söyledi.

Kemer'de yağmur duasına çıkanlara yağmur sürprizi
Antalya'nın Kemer ilçesinde kuraklık nedeniyle yağmur duasına çıkan üreticiler yağmur sürpriziyle karşılaştı. Duaya hazırlanan vatandaşlar yağmur bastırınca, camiye giderek yağmur duası etti. 

Meteoroloji'den uyarı!
Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nden alınan son bilgilere göre, akşam saatlerinden itibaren sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak geliyor. Yağışlı havanın yurdun büyük bölümünde cumartesi gününe kadar devam edeceği tahmin ediliyor.

Meteoroloji'den uyarı!
Meteoroloji, bugün sabah saatlerinden itibaren Marmara'nın batısı ve Bursa çevreleri ile İstanbul'un Avrupa Yakası'nda görülecek sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlara karşı vatandaşları uyardı. İstanbul'da yağışların 11.00 - 12.00 arası başlaması bekleniyor.

Meteoroloji'den uyarı!
İstanbul'da dün akşam saatlerinde aniden bastıran şiddetli sağanak yağış zor anlar yaşattı. Bazı yollarda biriken su trafikte aksamalara neden oldu. Bu arada meteorolojiden bugün için de uyarı geldi. Açıklamada İstanbul, Kocaeli ve Yalova'da devam eden yağışların, bugün gece saatlerine kadar etkisini artıracağı uyarısında bulunuldu.

Reza Zarrab haberi yapan gazeteci için yakalama kararı
Reza Zarrab'ın şikayeti üzerine gazeteci Fatih Yağmur hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Yağmur ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

Meteoroloji'den uyarı
Yurt genelinde mevsim normallerinin 10-12 derece üzerinde seyreden hava sıcaklıkları, serin ve yağışlı havanın etkisiyle hissedilir derecede düşecek.

Meteoroloji'den uyarı
Hava önümüzdeki günlerde nasıl olacak? Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıkları hafta içinde hissedilir şekilde azalacak.

Malatya'da sel sularına kapılan genç hayatını kaybetti
Malatya ve çevresinde etkili olan sağanak yağış can aldı. 21 yaşındaki M.Ç., sel suyuna kapılınca boğularak hayatını kaybetti.

Meteoroloji'den kuvvetli yağış uyarısı
İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir de dahil yurt genelinde aralıklarla sağanak yağış bekleniyor. 4 gün sürecek yağışlar için Meteoroloji'den uyarı geldi.

Meteoroloji'den uyarı
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hava sıcaklıklarının azalarak yurt genelinde yağışlı havanın beklendiğini duyurdu. Meteoroloji'den yapılan açıklamada, yurdun hafta sonundan itibaren Orta Akdeniz üzerinden gelen nispeten serin ve yağışlı havanın etkisine gireceği ve hafta boyunca yurdun büyük bir bölümünde yağışların görüleceği bildirildi.

-