Snapchat arama özelliği ve dahası!

Kendi kendini imha eden video ve fotoğrafların paylaşım servisi Snapchat yeni bir özellik ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor olabilir. XDA isimli Android geliştirici forumunda bir kullanıcı, şaşırtan ekran görüntüleri yayınladı. Snapchat’ten beklenmeyen özellikler gelecek.Tarçın hem ısıtıyor, hem zayıflatıyor

Beslenme ve Diyet Uzmanı Buse Telli, kış aylarında vücut ısısının artmasına yardımcı olduğu için tarçın tüketilmesini önerdi. Telli, tarçının metabolizmayı hızlandırarak, yağ yakmayı sağladığını ve kilo artışını da engellediğini söyledi.


60 lira yevmiye ile çalışan işçi ''altın bizi bozmaz'' diyerek bulduğu defineyi teslim etti

İzmir'in Tire ilçesindeki tarihi hanın restorasyonu sırasında bin 16 altın ve gümüş sikke bulup yetkililere teslim eden işçi Mehmet Yazar'ın, 60 lira yevmiye ile çalıştığı öğrenildi. Yazar, 'Biz her gün altın görüyoruz, içimiz altın, bir altın bizi bozar mı? Bizimle dalga geçiyorlar, 'altınları niye verdiniz?' diye soruyorlar. Ben çok iyi yaptım. Benim kazandığım bana yetiyor'' dedi.

Tüm dünyada aranıyordu, Türkiye'de yakalandı! Bakın niye gelmiş

Organ kaçakçılığı suçundan kırmızı bültenle aranan İsrail uyruklu Boris Volfman Atatürk Havalimanı'nda yakalanırken çetenin yeni hedefinin mülteciler olduğu ortaya çıktı.Hamile eşi ve kızının katil zanlısını sosyal medya üzerinden ararken; katil cevap yazdı

Ağrı’nın Doğubayazıt İlçesinde yaşayan Şakir Güngör, geçen 17 Kasım günü hamile eşi Çiğdem ile 5 yaşındaki kızı Zehra’ya çarparak ölümlerine neden olan ve kaçan minibüs şoförü Harun Gültekin’in yakalanması için fotoğrafını sosyal medyada paylaştı ve yardım istedi. Firari şüpheli Harun Gültekin de kendi sayfasında yayınladığı yazıda, 'O kadının ve çocuğun ailesi rahatlasın diye içeri gireceğim. Hakkınızı helal edin' dedi.

Avrupa'nın göbeğinde Türklere terörist muamelesi

İspanyol polisi, Türk taraftarlarının üzerlerini soyarak aradı. Galatasaraylılar bunun üzerine 'Müslümanlar, terörist değildir' şeklinde tepki gösterdi.

700 yıllık define bulundu! Çıkarılan en büyük hazine

İsviçre'de bir çiftçinin kiraz bahçesinde, bin 700 yıllık antik Roma definesi bulundu.

Dünya bu teröristi arıyor

Fransa'nın başkenti Paris'i kana bulayan saldırıları düzenleyen teröristlerden birinin kaçtığı açıklandı. Fransız polisi, aranan saldırganın fotoğrafını yayımladı.

Polisler, arama sırasında teröristlerin üzerinden çıkanlara inanamadı

İzmir'de PKK'ya yönelik operasyonda gözaltına alınanların sayısı 5'e çıktı. Zanlılardan birinin üzerinde Mervan A. ismiyle sahte polis kartı çıktı.

Türkiye'nin en büyük madeninde grev var

RİZE'nin Çayeli İlçesi Madenli Beldesinde bulunan ve Türkiye'nin en büyük bakır madeni olan Çayeli Bakır İşletmeleri'nde 320 işçi greve başladı.

Cinli defineye imamla gittiler!

Aydın'da define arayan ekibin defineyi muhafaza ettiğine inandıkları cinlerden ve ruhlardan korunmak için imam getirtip kazı sırasında Kuran-ı Kerim okuttukları belirlendi.

Katliamın en küçük kurbanı 9 yaşındaki Veysel Deniz Atılgan

Ankara'daki bombalı katliamın en küçük kurbanı 9 yaşındaki Veysel Deniz Atılgan oldu. Küçük Veysel, babası 55 yaşındaki İbrahim Atılgan ile birlikte can verdi.

Hain saldırının en küçük kurbanı, babasıyla birlikte can verdi!

Ankara'da barış mitingine katılanları hedef alan bombalı saldırıda yaşamını yitiren 86 kişi arasında Veysel Atılgan adlı dokuz yaşında bir çocuğun da olduğu öğrenildi.

Ünlü iş adamının eşinden haber alınamıyor

Hunca'nın sahibi Adnan Hunca'nın eşi Sema Hunca'dan 2 gündür haber alınamıyor.

Kentsel dönüşüm inşaatından define çıktığı iddiası

Yeni Mahalle'de devam eden kentsel dönüşüm inşaatından define çıktığı iddiası kentte büyük bir heyecan yaratırken, yetkililerden konuyla ilgili açıklama yapılmadı.

DİĞER "veysel define arama bakir cubuk tanitimi 1" LİNKLERi