Galatasaray'da Bülent Ünder depremi!
Mustafa Denizli ile yollarını ayıran Galatasaray yönetiminin teknik direktörlük koltuğu için Bülent Ünder'de karar kılması Galatasaray camiasında büyük yankı yarattı.

Almanya'da 'Türkiye' depremi! Tepkiler çığ gibi büyüyor
Türkiye’nin Brüksel’deki AB zirvesinde mülteci krizine getirdiği yeni öneriler, Almanya’da siyaseti altüst etti. Merkel’in ortakları Türkiye’ye fazla ödün verildiği görüşünde.

Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan Marmara depremi için tarih verdi
İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Maden Fakültesi Jeofizik Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Övgün Ahmet Ercan, 'Bugün Marmara 17'nci depremini bekliyor. Baktığımızda yaklaşık 2045 çıkıyor. 2030 yılında olabilir mi? Olamaz. Hiçbir zaman erken olmamış' dedi.


MHP'de 8 ilde teşkilat depremi
MHP Başkanlık Divanı, partinin Elazığ, Samsun, Tokat, Kırklareli, Tekirdağ, Bayburt, Gümüşhane, Çorum il teşkilatları ile Elazığ, Bayburt ve Gümüşhane merkez ilçe teşkilatlarını, yeni teşkilat kuruluncaya kadar kapattı.

Galatasaray'da Cenk Ergün depremi!
Galatasaray'da 10 yıldır kritik görevler üstlenen futbol direktörü Cenk Ergün'ün Florya ilişkisi bugün itibariyle kesildi.

Galatasaray'da Sabri depremi
Galatasaray Yönetim Kurulu'nun, Sabri Sarıoğlu'nun sözleşmesinin otomatikman 1 yıl uzatacak sözleşmeyi iptal etmesi sosyal medyadaki 1 numaralı spor maddesi oldu. Futbolseverler bu konuda 2'ye bölünmüş durumda. Yönetimin kararını destekleyenler çoğunlukta. Ancak Sabri'nin sosyal medya kurbanı olduğunu söyleyenler de var:

Trabzonspor'da Şota depremi
Trabzonspor'da, teknik direktör Şota Arveladze'nin sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi.

Hükümette istifa depremi
Geçici seçim hükümetinde görev alan HDP'li iki bakan Ali Haydar Konca ve Müslüm Doğan istifa etti.

MHP'de Sinan Oğan depremi
Eski MHP Iğdır Milletvekili Sinan Oğan MHP’den ihraç edildi. Oğan son olarak, MHP'nin erken seçimde baraj altında kalabileceği yönündeki sözleriyle gündeme gelmişti.

İstanbul depremi ile ilgili tarih verdi! Kıyametin kopmasına ne kadar kaldı?
Ünlü tarihçi Murat Bardakçı, '250 yılda bir deprem yaşanan İstanbul'da küçük kıyametin kopmasına birkaç sene kaldı.' dedi.

Fenerbahçe'de Emre'den sonra Volkan depremi
Arsenal'in kalecisi Ospina ile anlaşan Fenerbahçe'nin Volkan Demirel'e 'Yabancı kaleci alınacak. Yedek kalırsan sorun çıkarma.' denildiği ortaya çıktı.

FIFA'da yolsuzluk depremi
İsviçre, üst düzey FIFA yetkililerinin, yolsuzluk suçlamalarıyla tutuklanması için düğmeye bastı. ABD'nin talebi üzerine harekete geçen İsviçre polisinin şu ana kadar altı yetkiliyi tutukladığı açıklandı.

Galatasaray'da Emre depremi!
Spor Toto Süper Lig'in 32. haftasında bu akşam Gençlerbirliği'ni konuk edecek olan Galatasaray'da, bu kritik karşılaşma öncesi şok bir gelişme yaşandı.

23 Mart Depremi
Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in kendisini istifaya davet eden tweet’lerine çok sert yanıt verdi. Arınç, “Gökçek benimle ilgili tweet’ler atmış, ‘İstifa et, gereğini Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız yapsın’ demiş. Öncelikle şunu söyleyeyim terbiyesizce bir açıklamadır” dedi. Arınç'ın sözlerine Gökçek de çok sert cevap verdi ve ''Seni dava edeceğim. Hesabını mahkemede vereceksin'' ifadelerini kullandı.

Ses kaydı depremi
Kayıt televizyonda yayınlandı ülke karıştı.

-