Şüpheli çantayı görmek için akın ettiler
Bolu Belediye Meydanı’nda bulunan bir hamamın arka kısmında unutulan koli bomba imha uzmanı tarafından patlatılırken, koliden elektrik kabloları çıktı. Yaşlı vatandaşlar banklara oturarak dakikalarca yaşananları izlerken, kolinin fünye ile patlatılması sonrasında meraklı vatandaşlar şüpheli kolinin olduğu yere bakabilmek için birbirlerini ezdiler.

Vodafone Arena'yı görmek isteyince sedyeyle getirildi
Beşiktaş'ın artık bitimine sayılı günler kalan yeni stadı Vodafone Arena'nın bugün sürpriz bir ziyaretçisi vardı.

Sınav salonunu görmek istedi okulda kilitli kaldı
Antalya’da Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) öncesi sınava gireceği salonu öğrenmek için okula gelen 18 yaşındaki Baran Demirci, görevlilerin kapıları kapatıp gitmesi nedeniyle içeride kilitli kaldı. Demirci, polisin yardımıyla 1.5 saat sonra dışarı çıkarılabildi.

Davutoğlu: CHP'nin tutumunu görmek istiyorum
Dokunulmazlıklar ile ilgili konuşan Başbakan Ahmet Davutoğlu, 'Meclis'in onurunu korumak, hepimizin vazifesi. Biz AK Parti grubu olarak, çoğunluğa sahip grup olarak, bu onuru koruruz ama bakalım diğerleri ne yapacaklar. Bunu da gördükten sonra atacağımız adımla ilgili hukuk ne gerekiyorsa onu yaparız' dedi. MHP ve CHP'ye de çağrıda bulunduğunu dile getiren Davutoğlu, 'Bu konuda tutumlarını görmek istiyorum. MHP bir açıklama yaptı, CHP'nin de tutumunu görmek istiyorum' ifadelerini kullandı.

ABD istihbarat örgütü CIA, şok eden gizli UFO dosyalarını erişime açtı
Evrende bizim dışımızda yaşayan varlıklar var mı? Bilim pratik ve teorik düzeyde bu sorunun cevabının peşinde. Ama sadece bilim insanlarıyla sınırlı değil. Dünyada belki de milyonlarca insan evrende bizim dışımızda bilinçli varlıklar yaşadığına inanıyor. Bu inanç ve soru edebiyata da sinemaya da toplumsal etkileşime de uzun uzun yıllar boyunca ilham vermiş durumda. Şehir efsaneleriyle hakikatlerin iç içe girdiği bu heyecan verici konu, NASA, FBI, CIA soslu pek çok hikayeye de sahip... Bir zamanlar efsane TV dizisi X-Files'ı da (Bilinmeyen Dosyalar) kültler arasına sokmuş olan 'uzaylılar' merakımız, şimdi devlet belgeli bir resmiyet mi kazanıyor? ABD İstihbarat Teşkilatı CIA, UFO ve uzaylılara ait 1940 ve 1950'li yıllara ait elindeki yüzlerce belgeyi kamuoyunun erişimine açtı. Üstelik, 'Bizim 'X-Files' dosyalarımıza göz atın' çağrısıyla...

CIA, yıllardır gizlediği UFO belgelerini açıkladı
ABD Merkezi İstihbarat Dairesi, UFO ve uzaylılarla ilgili gizliliği kaldırılmış çok sayıda belgeyi paylaşıma açtı. Söz konusu belgeler, CIA’in 1978 yılında UFO ve uzaylılarla ilgili yaptığı araştırmadaki binlerce belgeyi kapsıyor. Bu belgelerin büyük kısmı ise 1940’lı ve 1950’li yıllara ait.

Sarı nokta hastalığının belirtileri
Sarı nokta hastalığı nedir, kimlerde görülür? Sarı nokta hastalığının belirtileri ve risk faktörleri nelerdir? İşte, hastalıkla ilgili bilinmesi gerekenler...

Katarakt'a ilişkin bilinmeyenler
VSY Biotechnology’nin CEO’su Göz Doktoru Ercan Varlıbaş, dünyada körlük nedenleri arasında ilk sıralarda yer alan katarakta ilişkin bilinmeyenleri anlattı. Dr. Varlıbaş, görme kusurlarını iyileştirici kaliteli lenslerin kullanıldığı ameliyatlar sayesinde hastaların 18 yaşındaki görüş gücüne kavuşabildiğini vurgulayarak konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Amerikalı doktor, uzaylıların varlığını bu fotoğraflarla kanıtladı
İki yıldır gökyüzünü gözlemleyen Amerikalı doktor, gündüz vakti çektiği fotoğraflarla UFO'ların varlığını kanıtladığı iddiasında.

Çocuklarının büyüdüğünü görmek istemiyorlar
Antalya'da yaşayan Mehmet-Derya Cunduz çifti, milyonda bir görülen, tedavisi olmayan ve 5 yaşına kadar yaşama umudu verilen Tay-Sachs (Enzim eksikliği) hastası 33 aylık kızları Azra Cunduz'un doğum gününü kutlayamıyor. Ailenin tek isteği ise Türkiye’de bu hastalığa dikkat çekebilmek.

ABD: Türkiye'de özgür, adil ve güvenilir bir seçim görmek istiyoruz
ABD'den, Türkiye'de 1 Kasım'da yapılacak seçimlerle ilgili açıklama geldi. Türkiye'de 'özgür, adil ve güvenilir' bir seçim beklediklerini söyleyen Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby, ABD'nin basın özgürlüğüne saygı duyulması yönündeki çağrısını da yineledi.

''Sınırda DEAŞ'ı görmek istemiyoruz''
Başbakan, IŞİD ve PKK'ya yönelik yapılan operasyonları değerlendirdi. 'Sınır'da IŞİD'i görmek istemiyoruz' diyen Davutoğlu, Öcalan'la da görüşebilmenin şartını açıkladı.

Dünya bu yaratığı konuşuyor
Bu yaratık dünyayı şaşkına uğrattı. Dünyada yaşayan hiçbir şeye benzemiyordu. İspanyol bilimadamı sırrı çözdü...

Çarpıcı iddia! Uzaylıların varlığı gizleniyor
​Kanada'da 1963 ve 1967 yılları arasında Savunma Bakanlığı'nı yapan Paul Hellyer, Calgary Üniversitesi'nde yaptığı konuşmada uzaylılarla ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. 'Uzaylılar yılda binlerce kez dünyayı ziyaret ediyor; ama hükümetler bu gerçekleri saklıyor' şeklinde konuşan Hellyer, dünya liderlerinin uzaylıların varlığını devamlı gizlediğini öne sürdü.

NASA'dan söz: 10 yıla kadar uzaylı bulacağız!
NASA Bilim Şefi Ellen Stofan, önümüzdeki 10 yıl için uzaylılara ait bir iz bulacakları tahmininde bulundu.

Uzaylılar Türkçe mi konuşuyor?
İspanya Gizli Servisi CNI'nin Uzaylıları kapsayan 'çok gizli' raporunda uzaylıların Türkçe'ye benzer bir dil konuşulduğu belirtilmiş.

Uzaylı zannedilen yaratık bakın ne çıktı
Malezya'da görüntülendikten sonra merak ve korkuya neden olan yaratık bakın ne çıktı...

İşte uzaylı tohumu!
Stratosferde bulunan, titanyumdan yapılma bir kürenin, hayatın kaynağını açıklayan 'tektohum' teorisini desteklediği ve Dünya'ya uzaylılar tarafından gönderilmiş olabileceği iddia edildi.

-