ABD istihbarat örgütü CIA, şok eden gizli UFO dosyalarını erişime açtı

Evrende bizim dışımızda yaşayan varlıklar var mı? Bilim pratik ve teorik düzeyde bu sorunun cevabının peşinde. Ama sadece bilim insanlarıyla sınırlı değil. Dünyada belki de milyonlarca insan evrende bizim dışımızda bilinçli varlıklar yaşadığına inanıyor. Bu inanç ve soru edebiyata da sinemaya da toplumsal etkileşime de uzun uzun yıllar boyunca ilham vermiş durumda. Şehir efsaneleriyle hakikatlerin iç içe girdiği bu heyecan verici konu, NASA, FBI, CIA soslu pek çok hikayeye de sahip... Bir zamanlar efsane TV dizisi X-Files'ı da (Bilinmeyen Dosyalar) kültler arasına sokmuş olan 'uzaylılar' merakımız, şimdi devlet belgeli bir resmiyet mi kazanıyor? ABD İstihbarat Teşkilatı CIA, UFO ve uzaylılara ait 1940 ve 1950'li yıllara ait elindeki yüzlerce belgeyi kamuoyunun erişimine açtı. Üstelik, 'Bizim 'X-Files' dosyalarımıza göz atın' çağrısıyla...CIA, yıllardır gizlediği UFO belgelerini açıkladı

ABD Merkezi İstihbarat Dairesi, UFO ve uzaylılarla ilgili gizliliği kaldırılmış çok sayıda belgeyi paylaşıma açtı. Söz konusu belgeler, CIA’in 1978 yılında UFO ve uzaylılarla ilgili yaptığı araştırmadaki binlerce belgeyi kapsıyor. Bu belgelerin büyük kısmı ise 1940’lı ve 1950’li yıllara ait.


Sarı nokta hastalığının belirtileri

Sarı nokta hastalığı nedir, kimlerde görülür? Sarı nokta hastalığının belirtileri ve risk faktörleri nelerdir? İşte, hastalıkla ilgili bilinmesi gerekenler...

Katarakt'a ilişkin bilinmeyenler

VSY Biotechnology’nin CEO’su Göz Doktoru Ercan Varlıbaş, dünyada körlük nedenleri arasında ilk sıralarda yer alan katarakta ilişkin bilinmeyenleri anlattı. Dr. Varlıbaş, görme kusurlarını iyileştirici kaliteli lenslerin kullanıldığı ameliyatlar sayesinde hastaların 18 yaşındaki görüş gücüne kavuşabildiğini vurgulayarak konuya ilişkin açıklamalarda bulundu.Amerikalı doktor, uzaylıların varlığını bu fotoğraflarla kanıtladı

İki yıldır gökyüzünü gözlemleyen Amerikalı doktor, gündüz vakti çektiği fotoğraflarla UFO'ların varlığını kanıtladığı iddiasında.

Çocuklarının büyüdüğünü görmek istemiyorlar

Antalya'da yaşayan Mehmet-Derya Cunduz çifti, milyonda bir görülen, tedavisi olmayan ve 5 yaşına kadar yaşama umudu verilen Tay-Sachs (Enzim eksikliği) hastası 33 aylık kızları Azra Cunduz'un doğum gününü kutlayamıyor. Ailenin tek isteği ise Türkiye’de bu hastalığa dikkat çekebilmek.

ABD: Türkiye'de özgür, adil ve güvenilir bir seçim görmek istiyoruz

ABD'den, Türkiye'de 1 Kasım'da yapılacak seçimlerle ilgili açıklama geldi. Türkiye'de 'özgür, adil ve güvenilir' bir seçim beklediklerini söyleyen Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü John Kirby, ABD'nin basın özgürlüğüne saygı duyulması yönündeki çağrısını da yineledi.

''Sınırda DEAŞ'ı görmek istemiyoruz''

Başbakan, IŞİD ve PKK'ya yönelik yapılan operasyonları değerlendirdi. 'Sınır'da IŞİD'i görmek istemiyoruz' diyen Davutoğlu, Öcalan'la da görüşebilmenin şartını açıkladı.

Dünya bu yaratığı konuşuyor

Bu yaratık dünyayı şaşkına uğrattı. Dünyada yaşayan hiçbir şeye benzemiyordu. İspanyol bilimadamı sırrı çözdü...

Çarpıcı iddia! Uzaylıların varlığı gizleniyor

​Kanada'da 1963 ve 1967 yılları arasında Savunma Bakanlığı'nı yapan Paul Hellyer, Calgary Üniversitesi'nde yaptığı konuşmada uzaylılarla ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. 'Uzaylılar yılda binlerce kez dünyayı ziyaret ediyor; ama hükümetler bu gerçekleri saklıyor' şeklinde konuşan Hellyer, dünya liderlerinin uzaylıların varlığını devamlı gizlediğini öne sürdü.

NASA'dan söz: 10 yıla kadar uzaylı bulacağız!

NASA Bilim Şefi Ellen Stofan, önümüzdeki 10 yıl için uzaylılara ait bir iz bulacakları tahmininde bulundu.

Uzaylılar Türkçe mi konuşuyor?

İspanya Gizli Servisi CNI'nin Uzaylıları kapsayan 'çok gizli' raporunda uzaylıların Türkçe'ye benzer bir dil konuşulduğu belirtilmiş.

Uzaylı zannedilen yaratık bakın ne çıktı

Malezya'da görüntülendikten sonra merak ve korkuya neden olan yaratık bakın ne çıktı...

İşte uzaylı tohumu!

Stratosferde bulunan, titanyumdan yapılma bir kürenin, hayatın kaynağını açıklayan 'tektohum' teorisini desteklediği ve Dünya'ya uzaylılar tarafından gönderilmiş olabileceği iddia edildi.

DİĞER "uzayli gormek" LİNKLERi

Uzaylılarnin rüya yorumu, Rüyada kendini uzaylı olarak görmek, keşfedilmemiş

uzaylı gören masum iki çocuk | İzlesene.com Video

Rüyada uzaylı görmek uzaylılar yaşadığınız ortamdan sıkıldığınızı, mekan

20 Nis 2011 ... Bir grup Rus tarafından ezilmiş bir uzaylıya ait olduğı iddia edilen olağanüstü bir

27 Ağu 2005 ... ey oğul, üç vakte kadar hayırlara vesile bir muştuya duhul olacağının haberiyle

17 Nis 2011 ... Astral Seyahatle Çok Uğraştığım Sıralarda Birden Uykuya Dalmışım Rüya

7 Oca 2013 ... Dünyayı uzaylı bilinmiyen yaratıkların istila edeceği söyleniyor. Bizlerde tüm aile

12 Eki 2009 ... Uzaylı görmek istiyorum haberi, Özge Özberk Kanaltürkte yayınlanan Laf

9 Nis 2013 ... rüyada uzaylı görmek ilim sahibi bir kimsenin hizmetine girmek meddi ve manevi

15 Nis 2013 ... beklenmedik ilginç bir haber alınacağına işaretmiş. millet ruyasında sevgilisiyle