İddianame hazırlandı, istenen cezalar belli oldu

Kasım ayında tutuklanarak cezaevine konulan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı. İki gazeteci için 1 kez ağırlaştırılmış müebbet, 1 kez müebbet ve 30 yıla kadar da hapis cezası istendi.Başçı'dan faiz açıklaması

Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, daha önce açıklanan sadeleşme adımı kapsamında tek faize geçilip geçilmeyeceği ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Başçı, “Tek faize henüz geçemeyiz” dedi.


''Her zamankinden çok çalışıyoruz''

Tutuklu gazeteci Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Eskişehirli gazeteciler için mektup yazdı. Mektubun çoğaltılan fotokopileri gazeteciler gecesinde dağıldı.

Silivri önünde 'basın özgürlüğü' ödülü

Tutuklu gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül'e destek için Silivri Cezaevi önünde başlatılan 'Umut Nöbeti' 38'inci gününde de devam etti. Bugün tutulan nöbet aynı zamanda bir ödül törenine sahne oldu. Karşıyaka Belediyesi ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti tarafından bu yıl 4'üncü kez verilen 2015 yılı 'Basın Özgürlüğü' ödülüne layık görülen Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar adına ödülü eşi Dilek Dündar aldı.Can Dündar ve Erdem Gül'e uygulanan tecrit sona erdi

Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ile Ankara Temsilcisi Erdem Gül'e uygulanan tecrit dün gece itibariyle sona erdi.

Altan Öymen ve Hüsamettin Cindoruk Silivri'de

Tutuklu gazeteciler Can Dündar ve Erdem Gül'e destek olmak için başlatılan 'Umut nöbeti'ni bugün Gazeteci - yazar Altan Öymen, TBMM eski Başkanı Hüsamettin Cindoruk, Belgeselci Cengiz Özkarabekir, Gazeteci Murat Erdin ile Basın Konseyi Yüksek Kurul Üyesi Melih Berk tuttu. Yeni yıl nedeniyle düzenlenen açık görüşte ise Dündar ve Gül, aileleriyle bir araya geldi.

30. gün '30 adımlık yürüyüş'

Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara Temsilcisi Erdem Gül'ün tutuklanışının 30. gününde 30 adımlık yürüyüş etkinliği yapıldı.

''Başlarına bir şey gelmesin diye sesimi kıstım''

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ile gazetenin Ankara Temsilcisi Erdem Gül’ün tutukluluğuna ilişkin olarak, 'Can Dündar ve Erdem Gül’ün belli suçlamalarla tutuklanmaları, Türkiye’deki gidişata zarar verecek bir noktaya geldi. Umarım ki hakimler itiraz sebeplerini dikkate alır ve onları tahliye ederler' dedi.

Can Dündar ve Erdem Gül'e tahliye talebine ret

MİT TIR'larıyla ilgili yayımladıkları haber ve görüntüler nedeniyle tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve Ankara temsilcisi Erdem Gül avukatları aracılığıyla itirazlarının reddedilmesinden sonra yaptıkları ikinci tahliye talebi de reddedildi.

Türkiye'yi ayağa kaldıran dehşette merak edilen isim konuştu! 'Beni Götürme' diye ağlamış

Kayseri'de üvey anne işkencesi yaşayan kardeşlerin öz annesi, görüntüleri internetten izlediğini, son görüştüklerinde oğlunun 'Ne olur beni geri götürme' diye ağladığını söyledi.

Başbakan Davutoğlu’ndan önemli açıklamalar

Başbakan Ahmet Davutoğlu’ndan ‘Türkiye’nin Suriye’ye sarin gazı’ gönderdiği iddialarına tepki geldi. Davutoğlu, iddiaların yalan ve iftira olduğunu vurguladı.

'Beni karına sor' olayında bir ölüm daha

'Nasıl adam olduğumu karına sor’ diyen kişiyi öldüren Yılmaz B. ile birlikte yargılanan Uğur Kurşun da öldürüldü.

Kılıçdaroğlu, Can Dündar ve Erdem Gü'ü ziyaret etti: ''Türkiye yarı açık cezaevine döndü''

Kılıçdaroğlu, yaklaşık 2 saat süren ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, 'Şu anda 32 gazeteci hapiste. 21. yüzyılın Türkiyesi'nde 32 gazetecinin hapiste olması en büyük ayıplardan birisidir' dedi.

Göreve devam edecek mi? Başçı yanıtladı

Merkez Bankası Başkanı Erdem Başçı, 2016 yılı para ve kur politikası bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Başçı, göreve devam edip etmeyeceğiyle ilgili gelen soruya, 'TCMB Başkanlığı zor ve sorumluluğu yüksek bir görev, verildiği son güne kadar yapılır' dedi.

''Kaçma şüpheleri yok, tahliye edin''

MİT TIR'larıyla ilgili yayımladıkları haber ve görüntüler nedeniyle tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar ve gazetenin Ankara Temsilcisi Erdem Gül, avukatları aracılığıyla Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği'ne tahliye istemli bir dilekçe sundu.

DİĞER "unutma beni erdem ve cigdem" LİNKLERi

To connect with Unutma Beni Tartışıyoruz, sign up for Facebook today. .... Erdem

Unutma Beni Erdem & Çiğdem. 61 likes · 55 talking about this.span

Unutma Beni · 13 hours ago. 1054. BÖLÜM ÖZETİ. Hikmet ısrarla Çiğdemin

15 Şub 2013 ... 12.02.2013 Salı günü yayınlanan Unutma Beni dizisinde Özgür Ceylanın bu

4 gün önce ... Unutma Beni 1052. bölüm Nejat, Ceylanın Emineyle ilgili tüm oyunlarını

kızlar çigdem asuyla erdem ilişkisini ögrenecekmiş bu hafta. misafir7817221285.

1 gün önce ... unutma benideki en güzel aşk bence.beni çok heyecanlandırdılar. ki ben çiğdem

Unutma Beni (Fox Tv) Gündemdeki Diziler. ... erdem-çiğdem aşkı iyiden iyiye

"unutma beni çiğdem ile erdem sevişme sahnesi" etiketine, anahtar kelimesine