Nokia Android ile geri geliyor!
Son haftaların en çok konuşulan konularından biri olan Nokia’nın Android işletim sistemiyle geri geleceği iddiaları tekrar gündemde.

Nokia Android ile geri geliyor
Cep telefonu sektörünün efsaneleşen ismi Nokia bu sefer kesin olarak geri dönüyor. Firma bu yılın sonunda Android ile karşımızda çıkacak.

Nokia yeniden doğuyor!
Bir zamanların efsane telefon üreticilerinden biri olan Nokia, akıllı telefon piyasasına yeni bir ürünle dönmeye hazırlanıyor.

Nokia yaptı ama artık satmıyor bitti
Nokia'nın en tuhaf tasarıma sahip telefonları...

Nokia geri dönüyor
Dünya cep telefonu piyasasına uzun yıllar liderlik eden Finlandiyalı Nokia firması 2 yıllık bir aranın ardından yeniden cep telefonu piyasasına dönmek için hazırlanıyor.

Asker telefonlarına talep arttı
Askeriyede telefon kullanma yasağının kaldırılması üzerine 1 ay içinde 639 adet telefon sadece online İnternet sitesi üzerinden satıldı.

Nokia 8210, 12 yıl önce üretildi... Ama hala yok satıyor
Nokia'nın 8210 modelinin, İngiltere dahil Kanada gibi gelişmiş ülkelerde yok sattığı ortaya çıktı.

Hangi telefonlar 4G'yi destekliyor? Sizin telefonunuz 4G'yi destekliyor mu? Öğrenmek için tıklayınız
​Evet, nihayet 3G teknolojisiyle vedalaşma vakti geldi. Birçok ülke 5G denemelerine, hazırlıklarına başlarken Türkiye olarak 4G teknolojisine sonunda geçiş yapıyoruz. Tabi aslında çok da geç geçtiğimiz söylenemez, ama birçok kişiye göre çok geciken bir durum olduğu aşikar.

Nokia 3310 akıllı telefon olsaydı nasıl görünürdü?
​Bir zamanların en fazla kullanılan, şu anda da kutusundan çıkmamış halinin binlerce lira ettiği Nokia 3310, herkesin hayatında muhakkak bir yer edinmiştir. O zamanlarda Ericsson ile arasında büyük bir rekabet olan Nokia 3310 eğer akıllı telefon olsaydı nasıl görünürdü?

-