Eşini döverek öldürdü
Şanlıurfa'da, bir ay önce doğal yollarla hayatını kaybettiği söylenerek toprağa verilen 33 yaşındaki Selma Kiraz'ın, eşi tarafından dövülerek öldürüldüğü ortaya çıktı. Olayı itiraf eden eş İsmail Kiraz çıkarıldığı mahkemede tutuklandı.

Boşanmak isteyen karısına 50 bıçak darbesi!
Kadınlar günü arifesinde Ümraniye'de koca dehşeti yaşandı.31 yaşındaki Nurali Karakaş boşanmak üzere olduğu öne sürülen karısı Demet Karakaş'ı defalarca bıçaklayarak öldürdü. Genç kadının boynunda, yüzünde, karnında ve ellerinde 50 bıçaklama izi olduğu öğrenildi.

Boşanmadan nişanlanınca...
İzmir'de teknisyen koca, boşanma davası devam ederken başka bir erkekle nişanlanan eşine 30 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

Mersinli şehit astsubay Ömer Koca, 7 gün önce baba olmuştu
ŞIRNAK’ta sivil kıyafetiyle çıktığı çarşıda PKK’lı teröristler tarafından açılan ateşte şehit olan, evlatlık büyüyen Jandarma Astsubay 27 yaşındaki Ömer Koca’nın bir kez görebildiği 7 günlük bebeği Muhammed Hüseyin de yetim kaldı.

Büyükçekmece'de dehşet
Büyükçekmece'de 3 katlı bir binanın en üst katındaki dairede evli çift ölü bulundu. Yapılan ilk incelemeye göre, karısını öldüren kişinin intihar ettiği belirlendi. Polisin olay yerindeki incelemesi sürüyor.

Mutlu evliliğin sırları
Bir evliliği yürütebilmenin çok kolay olmadığını biliyoruz. Ama çok zor olmadığı da aşikar. Bir tutam özen, bir tutam anlayış, bir tutam şefkat ve bolca sevgiyi harmanlayınca, ortaya yolunda giden mutlu bir evlilik çıkıyor. Ancak bunu bilmek ayrı, uygulayabilmek ayrı...

14 Şubat'tan önce eşine böbreğini bağışladı
Antalya'da ilkokul yaşlarından itibaren sevdiği ve 46 yıl önce evlendiği eşi Miyase Soycan ile hayatını paylaşan 66 yaşındaki Mehmet Soycan, böbrek yetmezliği çeken eşiyle böbreğini de paylaştı. 3 yıldır böbrek yetmezliği çeken eşine 14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde böbreğiyle hayat veren Soycan: 'Eşim hastayken üzülüyordum. Nasıl üzülmeyeyim, o benim 46 yıllık eşim, aşkım, sevgilim. Şimdi çok mutluyum. Böbreğimi verirken hiç tereddüt etmedim. Birini daha istese onu da veririm.'

Gaziantep'te koca katliamı: 4 ölü, 2 yaralı
Gaziantepte yaşayan Yusuf Taş, boşanmak isteyen 21 yaşındaki eşi Tuba Taş'ın kaldığı evi bastı. Yanındaki tüfeği ateşleyen Yusuf Taş; eşi Tuba Taş, Tuba Taş'ın teyzesi Şenel Çakmak ile evde bulunan 16 yaşındaki Ahmet Çakmak ve 23 yaşındaki Duran Taş'ı öldürdü, 2 kişiyi de yaraladı.

45 yıldır dayak yediği kocasını öldüren kadına af
Fransa'da kadına şiddet vakalarında örnek teşkil edebilecek bir karar geldi. Fransa Cumhurbaşkanı Hollande, kendisine ve kızlarına fiziksel ve cinsel şiddet uyguladığı için 47 yıllık eşini öldüren ve 10 yıl hapis cezası alan kadını affetti. Hollande, anayasanın kendisine tanıdığı af yetkisini ilk kez, Fransız kadınlarını ayaklandıran olay için kullandı.

Tülin Şahin'in güzellik sırları
Top model olarak ülkemizi dünyada temsil eden, 15 yıldır modellik yapan, yıllardır gece gündüz demeden defileden defileye, çekimlerden çekime koşturan Tülin Şahin, bu yoğun temposuna rağmen daima güzel görünmeyi başarıyor. İşte Tülin Şahin'in güellik sırları...(Elele)

Eşini sokak ortasında dövüp hastanelik etti: 'Öldürmediğime dua etsin'
Adana’da bir kişi, çocuğunu görmek için evine gelen boşanma aşamasındaki eşini sokak ortasında dövdü. Esnafın kocasının elinden zor aldığı kadın, ambulansla hastaneye götürüldü. Koca, eşini kendisinin dövmediğini iddia etti.

'16 yıllık karımı öldürdüm, gerçekleri anlattırmayın ben onurlu bir insanım'
16 yıllık karısını 6 kurşunla öldüren koca, mahkemede konuştu: Gerçekleri anlatırsam, cezamda indirim uygularsınız. Anlattırmayın. Ben onurlu bir insanım!

Kocasını başka bir kadınla görünce AVM'nin terasından atladı
Bir alışveriş merkezinin terasında eşini başka bir kadınla gören Muazzez K. eşini telefonla aradıktan sonra bir anda ikinci kattan aşağı atladı.

Kadınlar çok yorgun! Peki ama neden?
Kocanızdan daha yorgun olduğunuzu düşünüyorsanız, haklısınız. Ulusal Uyku Vakfı kadınların erkeklerden daha kötü uyuduğunu belirtiyor.

Cani koca, korkunç cinayeti 4 ay sonra itiraf etti
TOKAT’ta 4 aydır kayıp olarak aranan 1 çocuk annesi 30 yaşındaki Yasemin Doğan’ın, eşi 39 yaşındaki Faruk Doğan tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Suçunu itiraf eden Faruk Doğan’ın verdiği bilgiler doğrultusunda, eşinin kemikleri ormanlık alanda ormanlık alanda sandık içerisinde bulundu.

Cani koca, barışma teklifini kabul etmeyen eşine kurşun yağdırdı
Bir ay önce boşanma arifesinde olduğu eşine görkemli bir barışma töreni düzenleyen Çağıl Ş., bugün eşinin kullandığı araca kurşun yağdırarak eşini ağır yaraladı.

Koca uçağı Türkiye'de unuttular
Van'da 2011 yılında yaşanan deprem sonrası Gürcistan'dan Erzurum'a yardım malzemesi getiren uçak, inişinin ardından geçirdiği kaza sonrası aldığı hasarın giderilmemesi nedeniyle 4 yıldır Erzurum Havaalanı'nda bekletiliyor.

Popüler bir forumda evli kadının yazdıklarına yorum yağdı
Eşinin telefonunda başka bir kadınla yazışmalarını bulan kadın, başından geçen garip durumu popüler bir kadın forumuna yazınca yorum yağmuruna tutuldu.

Koca şehir 'sahtecilikten' yargılanıyor, Fadime nine ve 787 sanık
Uşak’ın köylerinde yaşayan 2 bin 700 kişi hakkında, sahte makbuzlarla tarımsal destekleme parası alma suçlaması ile soruşturma, 788 köylü hakkında dava açıldı. Köylülerin 4 yıldan 10 yıla kadar hapsi isteniyor.

Hamile karısını döverek bebeğini öldüren cani kocanın akıl almaz gerekçesi
Beyoğlu'nda pişirdiği balığı beğenmeyen eşini döverek 6 haftalık bebeğinin karnında ölmesine neden olan koca, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İki ilde koca dehşeti: 4 ölü, 2 polis yaralı
Balıkesir’in Gönen İlçesi’nde, evi terk eden eşi 57 yaşındaki Fatma Şenses, kayınvalidesi 83 yaşındaki Fatma Yılmaz ve kayınbiraderi 49 yaşındaki İsmail Yılmaz’ı tabancayla kurşun yağdırarak öldüren 67 yaşındaki Salih Şenses, kaçtığı Bandırma İlçesi’nde otomobilinde intihar etmek isterken yakalandı. Kütahya'da ise ayrılmak üzere olduğu karısını silahla vurarak öldüren Erhan T. 2 polis memurunu yaraladı.

-