Tankın önüne yatan Metin Doğan konuştu
Darbe girişimine tepki göstererek, Atatürk Havalimanı'nda bir tankın önüne yatan Metin Doğan o anları anlattı.

Kılıçdaroğu: '23 milyon kişinin seçtiği Başbakanı kapının önüne koydular'
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AK Parti'de yaşanan kongre süreciyle ilgili konuşarak, '23 milyon kişinin iradesini kapının önüne koydular. Bir kişi çıktı senin iradeni sıfırladı ve senin seçtiğin başbakanı ertesi gün kapının önüne koydu. Bu bir saray darbesidir. Darbeyi hazırlayan bellidir. Darbeye koşulsuz uyan da bellidir' dedi.

Başörtüsü makineye takılan kadın işçi öldü
Kocaeli'nin Kartepe ilçesinde bulunan bir kağıt fabrikasında başörtüsü makineye kapılan 26 yaşındaki Vildan Altay'ın boynu kırıldı. Hastaneye kaldırılan Vildan Altay yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Ayşe Arman: ''Kemal Kılıçdaroğlu yüzde 100 haklı''
Hürriyet yazarı Ayşe Arman, son günlerde tartışma konusu olan Kılıçdaroğlu'nun, Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na söylemiş olduğu 'önüne yatmak' deyimini açıklayan bir yazı yazdı. İşte o yazı...

''Kayıp çocuklar''ın önüne geçmek için 10 altın kural
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, son günlerde meydana gelen kayıp çocuklar haberleri üzerine 'Çocuklar Kaybolmasın Projesi' kapsamında yapılması gereken '10 Altın Kural' belirledi.

Boğazına takılan ilacı tarakla itmeye kalkınca!
ANTALYA’da bir kadın, yutarken boğazına takılan ilacı ittiği tarağı yuttu. Fenalaşan kadın, kaldırıldığı Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Acil Servisi’nde ameliyata alındı. Midesindeki 20 santimlik tarağın çıkarıldığı kadının sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Köprüye takılan tırın üzerindeki araçlar yola düştü
Başkentte, bir tırın kasasındaki hasarlı kamyon ile otomobil köprüye takılıp yola düştü. Bu sırada yolun boş olması olası bir başka kazayı önledi.

Yıldız futbolcuyu kapının önüne koydu
Bursaspor yönetimi, 'bu takımda oynamak istemiyorum' diyen Volkan Şen'i süresiz kadro dışı bıraktı.

Resme dikkatli bakın! Gözünüze en çok takılan şey sizi anlatıyor
(RESMİ BÜYÜTMEK İÇİN ÜZERİNE TIKLAYABİLİRSİNİZ) Resme bakınca ne gördünüz bilemiyorum; ama bakın o resim size bakınca neler görmüş.

-