TSK'ya FETÖ'cüleri yerleştiren tepedeki iki isim
15 Temmuz darbe girişimiyle açığa çıkan TSK içindeki FETÖ'cü subayların ilk önce personel daire başkanlıklarını ele geçirdiği ve örgütün kendi adamlarını kritik görevlere buradan yerleştirdiği ortaya çıktı.

Sokak lambasını değiştirirken yaşamını yitirdi
Zonguldak'ta bir kişi sokak lambasını değiştirmek isterken akıma kapılarak yaşamını yitirdi.

Azerbaycan, Lele Tepe’yi Ermenistan'dan geri aldı
Azerbaycan ve Ermenistan orduları arasında bu ay başında yaşanan çatışmalar sonrası Dağlık Karabağ'da yeni bir durum ortaya çıktı. Azerbaycan ordusu 24 yıl sonra ilk defa Ermeni işgali altındaki Dağlık Karabağ'da ilerleyip yeni bir cephe elde etti.

Gökhan Tepe şikayetçi olmadı, hakim 5 yıl ceza verdi
Şarkıcı Gökhan Tepe, maddi zararı kaskodan karşılandığı gerekçesiyle 50 bin euroluk otomobilini çalan hırsızdan şikâyetçi olmadı. Ancak kamu adına davayı sürdüren hâkim hırsıza 5 yıl hapis verdi.

PKK'nın tepe yöneticileri hakkında kırmızı bülten talebi
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, aralarında Murat Karayılan, Cemil Bayık, Fehman Hüseyin, Duran Kalkan, Remzi Kartal ve Sabri Ok'un da bulunduğu PKK'nın 47 yöneticisi hakkında kırmızı bülten çıkarılmasını talep etti.

Cam kavanozdan ışıl ışıl gece lambası yapımı
Eviniz için lamba seçmek en zor işlerden biridir. Bir türlü istediğiniz gibi bir lambaya rastlayamazsınız. Bu yazımızda size ışıl ışıl bir gece lambasını nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Hem kendi zevkinize göre istediğiniz gibi dizayn edin hem de çok çok ucuza mal ederek tasarrruf sağlayın.

Polis arabalarının tepe lambaları akıllandı
Güneydoğu Anadolu ve Ege bölgelerinde 4 ilde polis arabalarının tepe lambaları 'akıllı' hale getirildi. Tepe lambalarına yerleştirilen cihazla diğer araçların hem hız ölçümleri hem de plaka taramaları hızlı şekilde gerçekleştiriliyor. Cihaz, toplumsal olaylarda yüz tanıma sistemi olarak da kullanılabiliyor

Tepe noktadaki iki isim görevden alınabilir
Başbakan Davutoğlu’nun, İçişleri Bakanı Altınok’un “Güvenlik zafiyeti yok” açıklamasına karşın ilk andan itibaren zafiyet olup olmadığını sorguladığı öğrenildi. İdari soruşturma sonunda mitingin ve başkentin güvenliğinden doğrudan sorumlu olan tepe noktadaki iki isimle, Ankara’da istihbarattan sorumlu ismin görevden alınmaları sürpriz olmayacak.

-