Antalya'nın Kaş ilçesine yapımı planlanan havalimanına tepki
Antalya'nın Kaş İlçesi'nde yapımı planlanan havalimanına karşı çıkan sivil toplum kuruluşları, 7 sayfalık bir rapor hazırladı. Raporda, bölge turizmi, tarımı ve doğal yapısına zarar vereceği vurgulanan havalimanının yatırım değil, ekonomik darbe olacağına işaret edildi. 

Tuzla'da araba denize düştü
Tuzla Piyade Okulu'nun yanındaki balıkçı barınağının olduğu yerde, içinde 3 kişinin bulunduğu öne sürülen bir otomobil denize düştü.

Yaya geçidinde duran arabadan intikam almak
Yaya geçidini ihlal eden aracı görünce önünde durmaya başlayan ve aracın ihlal bölgesini terk etmeden önünden çekilmeyen adam, kurallara uyulması gerektiği gerçeğini bir kez daha gözler önüne serdi.

7 kişilik Ford'lar Türkiye'de
Ford, 7 kişilik modelleri Yeni Ford S-MAX ve Ford GALAXY’yi Türkiye pazarına sunuyor.

Erkek ile kadın arasındaki 10 komik fark!
Erkek ve kadın arasındaki farkları merak ediyorsanız , işte bu komik farkları sizler için derledik..

Silopi’de ABD yapımı İHA bulundu
Çatışmaların sona erdiği Silopi’de arama çalışmalarını sürdüren güvenlik güçleri, bir evin bahçesinde depo olarak kullanılan alanda monte edilmemiş bir mini insansız hava aracı ele geçirdi.

Araba sürme korkunuzu yenmenin yolu
Şayet araba sürmeyle ilgili bir probleminiz varsa, emin olun ki bu konuda yalnız değilsiniz. Araba sürme korkusu birçok insanın günlük hayatını önemli açılardan olumsuz etkileyen bir problem. Arabalarla ve araba sürmeyle ilgili çok farklı korku çeşitleri var, fakat bunların hepsi tedavi edilebilir korkular. Araba sürme korkunuzdan sonsuza dek kurtulmanız mümkün.

Karlı ve buzlu yolda araba nasıl kullanılır?
Karlı ve buzlu yollarda sürücülerin en çok problem yaşadığı durum, zeminin kayganlığını anlayamamaları ve o noktaya gelirken hızı yeterince düşürmemeleri, bunun sonucunda da aracı istedikleri gibi yönlendirememesidir.

100.000 lira biriktirmek için 6 basit yol
Hemen hepimizin bir ev almak veya araba almak hayalidir. Bu cinsiyet ayrımı gözetmez ve herkesin hayallerini, kafasına göre dizayn edilmiş bir ev, bir de araba süsler. Günümüzde kredilerin sağladığı olanaklar düşünüldüğü zaman ilk bakışta cazip gelir. Ama ödeme aşaması hakkında bilgi edindiğiniz zaman bu biraz üzücü olabilir. Hele ki, bir yanda hayalinizi süsleyen araba, bir yanda dağlar gibi borç varsa…

Klozetleri steril ve bembeyaz yapın
Tuvalet ve banyo temizliğine saatlerinizi harcasanız da tam anlamıyla temizlenmiş hissetmiyorsanız, yeterince steril değilmiş gibi geliyorsa, bu yöntemlere bayılacaksınız. İşte ev yapımı klozet temizleyicisi...

Artan ve bayatlamaya başlamış ev yapımı kekleri nasıl değerlendirirsiniz?
Kek, her mutfağın vazgeçilmezidir. Yapımı kolaydır, her misafire sunulabilir. Üstelik hiçbir çocuk keke hayır demez. Buna rağmen bazen yaptığımız kekin tamamını bitiremeyiz ve özene bezene hazırladığımız kek bir kenarda kalıverir ve bayatlar. Çöpe mi atalım peki? Hayır asla atmayın.

Üç büyüklerden yeni ortak model
VW Transporter ve Ford Transit modellerinin egemenliğindeki pazarda Fransız otomotiv şirketi PSA (Peugeot ve Citroen ile DS marka araçların sahibi) Japon dünya devi Toyota, 2012 yılında başlattıkları işbirliğinin yeni bir ürününü açıkladılar.

Ve karşınızda yeni Renault Megane
Dünyada 6,5 milyon adetten fazla satılan ilk jenerasyon Renault Megane’ın yollara çıkmasından neredeyse tam 20 yıl sonra, Renault ürün gamının kalbindeki modelini yeniledi ve 4. nesil Yeni Megane’ı gün yüzüne çıkardı.

Arabayla ilgili o efsane çözüldü!
Araba kullananların en çok merak ettiği sorular 'yakıt' ile ilgili oluyor. Bunlardan en rağbette olanı ise 'yokuş aşağı yakıt tüketimi' işte cevabı...

Cam kavanozdan ışıl ışıl gece lambası yapımı
Eviniz için lamba seçmek en zor işlerden biridir. Bir türlü istediğiniz gibi bir lambaya rastlayamazsınız. Bu yazımızda size ışıl ışıl bir gece lambasını nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Hem kendi zevkinize göre istediğiniz gibi dizayn edin hem de çok çok ucuza mal ederek tasarrruf sağlayın.

Bu deodorantı denediniz mi?
Ev yapımı deodorant işini bir adım ileri götürüp detoks etkisine sahip bir deodorant yapıyoruz! Deodorantımıza detoks gücü veren şey, içine katacağımız bentonit kili. Böylece terleme önleyici müthiş bir deodorantımız olacak.

Ev yapımı beyazlatıcı diş macunu tarifi!
İşte, ev yapımı beyazlatıcı ve güçlendirici diş macunu tarifi... Rengine aldanmayın sevimli görünen bembeyaz macunlarının bir sürü kimyasal ve toksin içerdiğini unutmayın. Ev yapımı diş macununuz ise size hem beyaz hem de minerallerle güçlenmiş dişler vaat ediyor.

Bingöl'e düşen göktaşlarıyla zengin oldu! Borçlarını kapatıp ev ve araba aldı
Bingöl'e düşen göktaşları vatandaşların sıkıntılarına çare, hayallerine umut oldu. Köylüler, sattıkları taşlarla hem borçlarını ödedi hem de ev ve araba sahibi oldu.

Şok! PKK, okul bahçesine el yapımı bomba attı
DİYARBAKIR merkez Bağlar İlçesi’ndeki Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin bahçesine, bugün sabah saatlerinde PKK’lı teröristler tarafından el yapımı bomba atıldı. Meydana gelen patlamada maddi hasar meydana geldi.

Ev yapımı makyaj temizleyicisi
Evinizdeki malzemelerle kolaylıkla evde makyaj temizleyicisi yapabilirsiniz.

Yerli otoda skandal
Türkiye'nin ilk yerli otomobilinin üretimi konusunda Hükümet'in verdiği tarihlerin hiç biri gerçekleşmedi. Tarih sürekli erteleniyor.

-