Erkek ile kadın arasındaki 10 komik fark!

Erkek ve kadın arasındaki farkları merak ediyorsanız , işte bu komik farkları sizler için derledik..Silopi’de ABD yapımı İHA bulundu

Çatışmaların sona erdiği Silopi’de arama çalışmalarını sürdüren güvenlik güçleri, bir evin bahçesinde depo olarak kullanılan alanda monte edilmemiş bir mini insansız hava aracı ele geçirdi.


Araba sürme korkunuzu yenmenin yolu

Şayet araba sürmeyle ilgili bir probleminiz varsa, emin olun ki bu konuda yalnız değilsiniz. Araba sürme korkusu birçok insanın günlük hayatını önemli açılardan olumsuz etkileyen bir problem. Arabalarla ve araba sürmeyle ilgili çok farklı korku çeşitleri var, fakat bunların hepsi tedavi edilebilir korkular. Araba sürme korkunuzdan sonsuza dek kurtulmanız mümkün.

Karlı ve buzlu yolda araba nasıl kullanılır?

Karlı ve buzlu yollarda sürücülerin en çok problem yaşadığı durum, zeminin kayganlığını anlayamamaları ve o noktaya gelirken hızı yeterince düşürmemeleri, bunun sonucunda da aracı istedikleri gibi yönlendirememesidir.100.000 lira biriktirmek için 6 basit yol

Hemen hepimizin bir ev almak veya araba almak hayalidir. Bu cinsiyet ayrımı gözetmez ve herkesin hayallerini, kafasına göre dizayn edilmiş bir ev, bir de araba süsler. Günümüzde kredilerin sağladığı olanaklar düşünüldüğü zaman ilk bakışta cazip gelir. Ama ödeme aşaması hakkında bilgi edindiğiniz zaman bu biraz üzücü olabilir. Hele ki, bir yanda hayalinizi süsleyen araba, bir yanda dağlar gibi borç varsa…

Klozetleri steril ve bembeyaz yapın

Tuvalet ve banyo temizliğine saatlerinizi harcasanız da tam anlamıyla temizlenmiş hissetmiyorsanız, yeterince steril değilmiş gibi geliyorsa, bu yöntemlere bayılacaksınız. İşte ev yapımı klozet temizleyicisi...

Artan ve bayatlamaya başlamış  ev yapımı kekleri nasıl değerlendirirsiniz?

Kek, her mutfağın vazgeçilmezidir. Yapımı kolaydır, her misafire sunulabilir. Üstelik hiçbir çocuk keke hayır demez. Buna rağmen bazen yaptığımız kekin tamamını bitiremeyiz ve özene bezene hazırladığımız kek bir kenarda kalıverir ve bayatlar. Çöpe mi atalım peki? Hayır asla atmayın.

Üç büyüklerden yeni ortak model

VW Transporter ve Ford Transit modellerinin egemenliğindeki pazarda Fransız otomotiv şirketi PSA (Peugeot ve Citroen ile DS marka araçların sahibi) Japon dünya devi Toyota, 2012 yılında başlattıkları işbirliğinin yeni bir ürününü açıkladılar.

Ve karşınızda yeni Renault Megane

Dünyada 6,5 milyon adetten fazla satılan ilk jenerasyon Renault Megane’ın yollara çıkmasından neredeyse tam 20 yıl sonra, Renault ürün gamının kalbindeki modelini yeniledi ve 4. nesil Yeni Megane’ı gün yüzüne çıkardı.

Arabayla ilgili o efsane çözüldü!

Araba kullananların en çok merak ettiği sorular 'yakıt' ile ilgili oluyor. Bunlardan en rağbette olanı ise 'yokuş aşağı yakıt tüketimi' işte cevabı...

Cam kavanozdan ışıl ışıl gece lambası yapımı

Eviniz için lamba seçmek en zor işlerden biridir. Bir türlü istediğiniz gibi bir lambaya rastlayamazsınız. Bu yazımızda size ışıl ışıl bir gece lambasını nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Hem kendi zevkinize göre istediğiniz gibi dizayn edin hem de çok çok ucuza mal ederek tasarrruf sağlayın.

Bu deodorantı denediniz mi?

Ev yapımı deodorant işini bir adım ileri götürüp detoks etkisine sahip bir deodorant yapıyoruz! Deodorantımıza detoks gücü veren şey, içine katacağımız bentonit kili. Böylece terleme önleyici müthiş bir deodorantımız olacak.

Ev yapımı beyazlatıcı diş macunu tarifi!

İşte, ev yapımı beyazlatıcı ve güçlendirici diş macunu tarifi... Rengine aldanmayın sevimli görünen bembeyaz macunlarının bir sürü kimyasal ve toksin içerdiğini unutmayın. Ev yapımı diş macununuz ise size hem beyaz hem de minerallerle güçlenmiş dişler vaat ediyor.

Bingöl'e düşen göktaşlarıyla zengin oldu! Borçlarını kapatıp ev ve araba aldı

Bingöl'e düşen göktaşları vatandaşların sıkıntılarına çare, hayallerine umut oldu. Köylüler, sattıkları taşlarla hem borçlarını ödedi hem de ev ve araba sahibi oldu.

Şok! PKK, okul bahçesine el yapımı bomba attı

DİYARBAKIR merkez Bağlar İlçesi’ndeki Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin bahçesine, bugün sabah saatlerinde PKK’lı teröristler tarafından el yapımı bomba atıldı. Meydana gelen patlamada maddi hasar meydana geldi.

DİĞER "telden araba yapimi" LİNKLERi

telden araba yapımı ile ilgili en yeni ve en popüler videolar.span

5 Eyl 2008 ... İki kişi yapardık tel arabayı telin düzeltilmesi ve birleşme yerlerinin yapımında

ÖMÜRCAN AKIN ULUBATLIHASAN İ.Ö.O. 2APERFORMANS ÖDEVİ "TELDEN

Telli araba konusunda, Telli araba nasıl yapılır sorusunun cevabi.span

Telden direksiyonlu arabalar. Yazan Selim Yörük — Tarih 14 Ekim 2004.

HER TELDEN Katagorisinde ve Ilginc Garip Enterasan Seyler Forumunda