Tavan arasında Caravaggio tablosu bulundu
Fransa'nın güneyinde bir evin tavan arasında bulunan tablonun, ünlü İtalyan ressam Caravaggio'ya ait olduğu tahmin ediliyor.

İstanbul-Ankara arası 1.5 saate inecek
İstanbul Ankara arası yolculuk süresini 4 saatten 1,5 saate indirecek olan proje için düğmeye basıldı.

2-6 yaş arası sünnet, çocuğunuzun psikolojisini bozabilir
Erkek çocuğu olan aileler için en önemli konuların başında gelen sünnet, kültürel olarak da erkekliğe atılan ilk adım olarak kabul ediliyor. Sünnetin 2-6 yaş arasında yapıldığında ileri dönemlerde olumsuz sonuçlara neden olabileceğini belirten Op. Dr. Mustafa Akman, bebeklerde bu işlemin doğumdan sonra ilk haftanın ardından yapılmasının uygun olduğunu söyledi.

Erzincan'da gezi protestolarına katılanlara 1 ile 17 yıl arası hapis cezası
Erzincan'da Gezi Parkı protestolarına katıldıkları iddiasıyla haklarında dava açılan 16 sanığa, 1 yıl 8 ay ila 17 yıl 6 ay hapis ve 500 lira ila 15 bin lira para cezası verildi.

Reklam arası bitti
“600 yıllık İmparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi” mesajıyla tepki toplayan Tülay Babuşcu zor günler geçiriyor. Milletvekilliği sona eren Tülay Babuşcu ve eşinin Balıkesir’deki eczanesi ve kuyumcusu kapandı. Tülay Babuşcu’nun makam aracına icradan yakalama kararı çıktı.

AVM'nin tavanı çöktü!
Isparta'da bir alışveriş merkezinin giriş kısmında yapılan tadilat sırasında, asma tavanın çökmesi sonucu bir kişi yaralandı.

New York - İstanbul arası alarm! THY uçağı acil iniş yaptı
ABD'den İstanbul'a havalanan THY'ye ait uçak, bomba ihbarı sebebiyle Kanada'ya acil iniş yaptı.

Cuma namazı kılınırken cami tavanı çöktü!
Karaman'da cuma namazı sırasında bir caminin asma tavanı çöktü. Çökmeyi fark eden imam ve cemaat ise son anda kurtuldu.

Evinin tavanındaki sır 70 yıl sonra ortaya çıktı
Terk ettiği Çekoslavakya'daki evine yıllar sonra yeniden dönen Rudi Schlattner isimli adam, tavanda gördüğü ipi çekince 70 yıl öncesinden kalan eşyaları buldu.

Atatürk Havalimanı'nda asma tavan çöktü
Atatürk Havalimanı iç hatlar terminalinde asma tavan çöktü. Kazada 3 güvenlik görevlisi hafif yaralandı. İlk belirlemelere göre tavan çökmesinin dün geceki yoğun yağıştan dolayı olduğu ifade ediliyor.

HDP seçim bildirgesini açıkladı: 15-25 yaş arası gençlere her ay yardım
AK Parti ve CHP'nin ardından HDP de İstanbul'da Mustafa Kemal Kültür Merkezi'nde seçim bildirgesini açıkladı. HDP Eş Genel Başkanı Figen Yüksekdağ, HDP seçim bildirgesini 'Sultan'ın kâbusu' olarak nitelendirdi. HDP'nin gençlere yönelik vaatleri arasında 15-25 yaş arası gençlere her ay 200 TL yardım sağlayacak gençlik kartı da var.

Reklam arasına girince fişini çekti!
AK Parti'nin aday göstermediği Balıkesir milletrvekili Tülay Babuşçu Twitter hesabını kapattı. Babuşçu, attığı tweet nedeniyle hedef olmuştu.

'90 yıllık reklam arası bitti' diyen Tülay Babuşçu...
Cumhuriyet'e '90 yıllık reklam arası bitti' diyen 'Bizans dostu kahpe İnönü' tweeti paylaşan AK Parti Balıkesir Milletvekili Tülay Babuşçu, AK Parti'nin 7 Haziran milletvekili listesinde yer almadı.

Devre arası tam 998 transfer gerçekleştirildi
Türkiye Futbol Federasyonu, ara transfer olarak adlandırılan ikinci transfer ve tescil döneminde yapılan transferlerle ilgili verileri açıkladı. 4 profesyonel ligde toplam 998 transfer gerçekleştirildi.

-