Kağıthane'de alev topuna dönen ambulans 5 aracı yaktı

İstanbul Kağıthane'de hasta almaya gelen ambulansın oksijen tüpü patladı. Alev topuna dönen ambulans, yokuş aşağı kayarak çarptığı park halindeki 5 aracın daha yanmasına sebep oldu. Olayda bir sağlık personeli ise hafif şekilde yaralandı.Öğrenciler her sabah kucaklarında odun, tezekle okula geliyor!

Van'ın Çatak İlçesi`ne bağlı Kacit Köyü`nde öğrenciler kucaklarında tezek ve odunla okula gidiyor. Van’a 110, Çatak İlçesi`ne ise 20 kilometre uzaklıkta bulunan Beşgöz Dağları’nın eteklerindeki 2 bin 500 rakımlı Akcüt Tepesi’de bulunan Kaçit köyünün öğrencileri, tüm zorluklara rağmen eğitimlerini sürdürmeye çalışıyor.


Bakan Bozdağ'dan Alevi reformuyla ilgili flaş açıklama

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 'İnşallah önümüzdeki günlerde Alevi vatandaşlarınızın beklentilerine cevap verecek, önemli bir reformu da Türkiye kamuoyuna takdim etmiş olacağız' dedi.

Et tesisi alev alev yanıyor! 4 ilden ekip geldi

Çankırı'nın Çerkeş ilçesinde et entegre tesisinde çıkan yangında soğutma çalışması başlatıldı. Aytaç Gıda tesisinde çıkan yangın sabaha doğru 04.00 sıralarında başlamıştı.Diyarbakır alev alev!

Diyarbakır'ın Sur ilçesine yürümek isteyen grup, polise ses bombaları ve taşlarla saldırdı. Polis, gruba biber gazı ve tazyikli suyla müdahale etti, ortalık karıştı.

Diyarbakır alev alev

Diyarbakır Sur ilçesinde bir gencin yaşamını yitirdiği bir polisin yaralandığı çatışmanın ardından olaylar Bağlar ilçesine de sıçradı.

Tayland'a meteor düştü

Tayland'a dün akşam saatlerinde meteor düştü. Bu anlar bir araç kamerasına yansırken gece bir anda gündüz oldu.

Uşak'ta kauçuk fabrikası alev alev yandı

Uşak'ta organize sanayi bölgesinde bir kauçuk fabrikasında yangın çıktı.

Bakanın makam aracı alev aldı

Antalya’da çeşitli temaslarda bulunan Dışişleri eski Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun makam otomobili, Gazi Bulvarı üzerinde seyir halindeyken motor bölümünden alev aldı. ​Mevlüt Çavuşoğlu araçtan inerken, korumaları ve şoförü yangın söndürme tüpüyle alevlere müdahale etti.

Akaryakıt alırken bir anda alev topuna döndü

Antalya'da akaryakıt istasyonunda gaz alan otomobildekilerden birinin sigara yakması sonucu gaz kaçağı nedeniyle patlama meydana geldi. Alev topuna dönen otomobildeki Arife Coşkun yanarak öldü, 42 yaşındaki Murat Coşkun ve 40 yaşındaki Mustafa Coşkun ağır yaralandı.

İçinde 32 yolcu bulunan otobüs alev alev yandı

Kocaeli TEM otoyolu İzmit Gültepeler mevkiinde, içerisinde 32 yolcunun bulunduğu otobüs boşaltılmasının ardından alev alev yandı.

Diyarbakır alev alev! Polise pompalı tüfekle ateş açtılar

Diyarbakır'daki Suruç protestolarında yüzleri maskeli bir grup, yol kapatarak caddeyi ateşe verdi. Grup, zırhlı polis araçlarına da pompalı tüfekle ateş açtı.

Alev alev yanıyor

Diyarbakır'ın Kulp ilçesinde yangın çıktı.

Komşu alev alev yanıyor

Yunanistan'ın Mora yarımadasındaki sahil kasabası Lakonia'da sabaha karşı patlak veren büyük yangın sürerken Atina, yangınlar sebebiyle Fransa ve İtalya'dan yardım istedi.

Yolcu midibüsü alev alev yandı

ADANA'da şehir içi yolcu taşımacılığı yapan midibüs, hareket halindeyken alev alıp yandı. Yolcular şoför tarafından zamanında araçtan çıkarıldı.

DİĞER "somine odun alev efekti" LİNKLERi

Fotoğrafı Büyüt · elektrikli-alev-ve-odun-efektli-dekoratif-somine-. Ürünün Adı

Yapay şömine karşıdan bakıldığı zaman odun yanıyormuş görüntüsü vermektedir

Ürün özellikleri ve uygun fiyatları ile Şömine Alev Efekti ve benzer ürünler için

22 Şub 2010 ... Şömine Alev Efekti genel olarak elektrikli, doğalgazlı, bio yakıtlı v.b. ... ışık ...

Üç boyutlu alev efekti > Opti-Myst Bölümüne yeni modeller eklendi ( Gala ...

Türkiyenin İlk ve en büyük video topluluğu! Onbinlerce video arasından

şömine odun alev efekti. onart şömine www.onartsomine.comyakılmadığı anlarda

ŞÖMİNE, şömineler, izmir şömine, şömine aksesuarları, şömine çeşitleri, ... Alevli