Gözaltına alınan savcının odasında 22 tabanca ve 1 pompalı tüfek bulundu
Darbe girişimi sonrasında Uşak'ta gözaltına alınan Cumhuriyet Savcısı İlker Çetin'in evinde ve adliyedeki odasında ruhsatlı 22 tabanca, bir pompalı tüfek ve 34 mermi bulundu.

5 yaşındaki çocuğun oynadığı tabanca ateş aldı, baba öldü
Erzincan'ın Üzümlü ilçesinde tabanca ile oynayan 5 yaşındaki G.H., silahın kazara ateş alması sonucu 38 yaşındaki babası Murat H.'yi karnından vurdu. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan baba, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Kurusıkı tabancayı 9 yaşındaki kızının başına dayadı
Eskişehir'de kendisine ait işyerini başkasına devretme işlemlerini gerçekleştirmediğini söyleyen 35 yaşındaki N.D. adlı kadın, belediye önünde kızı 9 yaşındaki M.'nin başına kurusıkı tabanca dayadı. Öfkeli kadını polisler ikna ederek belediye başkanı ile görüştürdü.

Aşkına karşılık alamayan genç kız ölmek istedi
Antalya'da erkek arkadaşı aşkına cevap vermeyen 14 yaşındaki kız çocuğu, kuru sıkı tabancayla göğsünden kendini vurdu.

Kolundaki alçının sırrı çözüldü
Alçının içinde silah saklıyordu Eylem yapamadan yakalanan “Özgür” kod aldı bombacı G.S. bir hırdavatçıdan spatula alınca polis harekete geçti. G.S’yi takibe alan polis şüpheliyi bir tabancayla birlikte yakaladı

Kasiyerin başına tabanca dayayarak soymak istedi
Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde bir markete soygun amacıyla giren silahlı kişi, başına tabanca dayadığı, kasayı açmayan kadın kasiyeri döverek kaçtı.

-