Sibel Can doğum tarihini değiştiriyor!
Babası Engin Cangüre'nin 31 yıl önce mahkeme kararıyla yaşını 6 yaş büyüttüğünü iddia eden Sibel Can, yıllar sonra doğum tarihinin değiştirilmesi için dava açtı.

Kaçın dedi, ölü sayısının artmasını önledi
Sultanahmet Meydanı'nda dün meydana gelen terör saldırında 10 yabancı turist hayatını kaybetti. Canlı bombayı son anda gören turist rehberi Sibel Şatıroğlu’nun “Kaçın” diye bağırması ölü sayısının artmasını önledi.

Mutlu Kaya'dan sevindiren haber
Diyarbakır'ın Ergani İlçesi’nde eski erkek arkadaşı tarafından tabanca ile vurularak yaralanan 19 yaşındaki Mutlu Kaya, GATA’daki tedavisinin ardından evine döndü.


Murat Kekilli'den şehit ailesine ziyaret
Ünlü şarkıcı, Mardin Dargeçit'te teröristlerin polis aracına düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan 4 polis memurundan Mehmet Akif Hatunoğlu'nun ailesini ziyaret etti.

Sibel Can'dan Mutlu Kaya'ya cevap
Geçtiğimiz aylarda 'Sesi Çok Güzel' yarışmasıyla adını duyuran Mutlu Kaya, Diyarbakır'da silahlı saldırıya uğramıştı. Kaya, 38 gün komada kaldıktan sonra uyandı. Tedavisine GATA'da devam edilen Kaya, Sibel Can'a sitem etti ve ' Ondan nefret ediyorum' dedi.

Mutlu Kaya: Sibel Can'dan nefret ediyorum
Silahlı saldırı sonrasında tedavi altına alınan Mutlu Kaya, kendisine yardım eli uzatmadığını belirttiği Sibel Can için 'Ondan nefret ediyorum.' dedi.

Sibel Can sahnede gözyaşlarını tutamadı
Ünlü sanatçı, önceki akşam konser verdiği sırada sahneye doğum günü için gelen pastayı görünce gözyaşlarını tutamadı.

Erdoğan, iftarda ünlülerle biraradaydı
Pek çok ünlü ismin bir araya geldiği iftarda Mustafa Ceceli ezan okudu. En çok eleştirilen isim ise Hande Yener oldu.

Sezen Aksu, Zeki Müren için evini açtı
Sezen Aksu, Zeki Müren için yapılacak saygı albümüne büyük destek verdi. Aksu, albümün kayıtları için Kanlıca’daki yalısında bulunan özel stüdyosunu açtı.

Sibel Can'dan Mutlu Kaya cevabı
Diyarbakır'da uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan Mutlu Kaya ile ilgilenmeyi kısa sürede kestiği gerekçesiyle rol yapmakla suçlanan Sibel Can'dan cevap geldi.

Mutlu Kaya'nın ilk kelimeleri
Katıldığı ses yarışmasında büyük beğeni toplayan Mutlu Kaya (19) başından vurulmuştu. Genç kız 37 gün sonra yoğun bakımdan çıktı, birkaç kelimeyle olsa da konuşmaya başladı. Şimdi fizik tedavi imkanları daha geniş bir hastaneye nakledilmeyi bekliyor.

Mutlu Kaya'nın doktorundan üzen açıklama
Diyarbakırlı Mutlu Kaya, solunum cihazına bağlanmadan nefes alıp veriyor, gözlerini de kırpmaya başladı. Ancak uyanıp, konuşmaya başladığına dair çıkan söylentileri doktoru yalanladı.

Mutlu kaya gözlerini açtı ve ilk tepkisi ağlamak oldu!
12 gündür hastanede tedavi gören ve 22 Mayıs’tan itibaren sedadif ilaçları kesilerek uyandırma süreci başlatılan Mutlu Kaya gözlerini açtı.

Mutlu Kaya, 2 saat boyunca makinesiz nefes aldı
Diyarbakır’ın Ergani ilçesinde uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve 9 günden bu yana makineye bağlı nefes alan Mutlu Kaya’nın, dün 2 saat boyunca destek almadan nefes aldığı bildirildi.

Mutlu Kaya'dan iyi haber
DİYARBAKIR'da uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan ve Beyin Cerrahi Yoğun Bakım Ünitesi'nde tedavisi süren 19 yaşındaki Mutlu Kaya, bugün ilk kez kendiliğinden soluk almaya başladı. Doktorlar, Kaya'nın yine de her ihtimale karşı solunum destek cihazına bağlı olduğunu belirtti.

Sibel Can'ın favori yarışmacısına silahlı saldırı
Özel bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Sesi çok güzel’ programında adını duyuran Diyarbakırlı Mutlu Kaya, Ergani ilçesindeki evinde silahlı saldırıya uğradı.

Sibel Can'dan Miami pozu
Yılın bir bölümünü Miami'deki evinde geçiren Sibel Can ve ailesi sık sık fotoğraf paylaşıyor.

Sibel Can'ın kızı Melisa Ural, Zehra Çilingiroğlu'yla dalga geçti
Oynadığı reklam filminde annesi Hülya Avşar'a 'Annaa' diye hitap eden Zehra Çilingiroğlu'nu, Sibel Can'ın kızı Melisa Instagram'da espri konusu yaptı

Sibel Can'dan sokak çalgıcılarına görülmemiş bahşiş
Asmalımescit'te bir mekan çıkışı muhabirlerin sorularını yanıtlayan ünlü sanatçı, aracının yanına gelen çalgıcılara 1800 lira dağıttı.

İbrahim Tatlıses: Yürüyerek dönemezsem...
Amerika’da beyin ameliyatı geçiren İbrahim Tatlıses, “13 gün sonra yürüyerek çıkıp geleceğim”dedi.

Sibel Kekili'den olay sözler: Türkler...
Sibel Kekilli, 'Çoğu Türk insanı beni sevmiyor. Çünkü ‘Duvara Karşı’ ve ‘Ayrılık’ta canlandırdığım karakterler Türkleri kötü gösteriyordu' dedi.

-