Mehmet Müezzinoğlu: Millet başkan da yapacak

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, 'Birileri 'Muhtar olamaz' dedi. Kendisini çok güçlü gördü ama millet, milletvekili de yaptı, Başbakan da yaptı, Cumhurbaşkanı da yaptı, hiç tereddütünüz olmasın başkan da yapacak' dedi.Erdoğan: 'Sınırı aç diyorlar, alnımızda enayi yazmıyor'

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Genel Kurulu'na katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suriyeli mültecilerin durumu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Biz bir yere kadar sabır sabır sabır ondan sonra da gereği neyse bunu yaparız. Herhalde otobüsler, uçaklar boşuna durmuyor. Gereği neyse bundan sonra o yapılacak' dedi.


Erdoğan ve Gül görüşmesinin perde arkası

Cumhurbaşkanlığı ve iktidar çevresi son 48 saat içinde dikkat çeken bir trafiğe sahne oldu. Önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve selefi Abdullah Gül bir araya geldi. Sonra da Gül, son dönemdeki açıklamaları ile dikkat çeken Bülent Arınç, Hüseyin Çelik, Sadullah Ergin, Nihat Ergün ve Suat Kılıç ile görüştü. Tüm bu görüşmelerin perde arkasına CNN TÜRK ULAŞTI. İşte detaylar...

ABD'den Erdoğan'a ''ey Amerika'' yanıtı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, 'PYD de YPG de bal gibi terör örgütüdür. PKK nasıl terör örgütü ise onlar da terör örgütüdür. Ey Amerika! Size kaç kere söyledim. Siz bizimle beraber misiniz yoksa bu terör örgütü PYD ve YPG ile mi berabersiniz. Biz hepsini tanıyoruz. Ama siz tanıyamadığınız için bölge kan gölüne döndü. Bu nasıl ortaklık anlamak mümkün değil' sözlerine, ABD'den 'PKK ile YPG arasında açık ve net bir fark var. PKK terör örgütü ama, YPG ile ilgili Türkiye ile aynı görüşte değiliz. YPG bize göre terör örgütü değil' yanıtı geldi.İngilizlerden Erdoğan ve Putin'e çağrı

İngiliz Times gazetesinin bugün yayımlanan editoryal yazısında, Kuzey Kore'nin füze denemeleri ve Türkiye ile Rusya arasındaki krizden yola çıkılarak dünyanın gitgide istikrarsızlaştığı yorumu yapıldı ve siyasetçilere çağrıda bulunuldu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Merkel arasında ilginç diyalog

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, resmi ziyaret için Türkiye'de bulunan Almanya Başbakanı Angela Merkel'i kabul etti. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde gerçekleşen ziyaret öncesi Almanya Başbakanı ile Cumhubaşkanı arasında geçen diyaloglar dikkat çekti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ABD'ye PYD tepkisi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin tepkisine karşın PYD ile ilişkisini kesmeyen ABD'yi hedef aldı. 'Senin ortağın ben miyim Kobani'deki terörist mi?' diye sordu. Erdoğan, Irak savaşı öncesi 1 Mart Tezkeresi'ne karşı çıkan dönemin AK Partililerini gizli kulis yapmakla suçladı.

Gonca Vuslateri'nin Erdoğan tweeti için karar!

Oyuncu Gonca Vuslateri'nin 'Cumhurbaşkanı'na hakaret' suçundan yargılandığı davada karar açıklandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, kendine tepki gösteren şehit yakınından şikayetçi oldu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit olan kuzeninin cenazesinde 'Kardeşi kardeşe kırdırıyor' diye kendisine tepki gösteren Ömer Bulur hakkında 'terör örgütü propagandası', 'halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik' ve 'Cumhurbaşkanına hakaret' suçlamalarıyla açılan davaya katılma talebinde bulundu.

Alman karnavalında ilginç 'Erdoğan' heykeli

Almanya'da düzenlenecek bir karnaval için hazırlanan dünya liderleri heykelleri arasında en dikkat çekeni Avrupa'ya diz çöktüren Cumhurbaşkanı Erdoğan heykeli oldu.

Şehit teğmenin babası: Benim oğum son olsun

Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK mensuplarıyla girdiği çatışmada ağır yaralanan ve kaldırıldığı hastanede şehit olan Gümüşhaneli Jandarma Teğmen Recep Erdoğan’ın (25) naaşı Trabzon’da gözyaşları ile karşılandı. Acılı şehit babasının 'benim çocuğum son şehidimiz olsun' sözleri herkesi ağlattı.

Arınç'tan Erdoğan'a: 'Bu büyük suçu işledilerse neden bakan yapıldılar?'

Eski Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kendisi hakkındaki sözlerine Twitter üzerinden cevap verdi. Arınç üç sayfalık açıklamada, 'En azından geçmiş günlerin hatırına nefsinize uyarak samimiyetsiz kişilerin tahriki ile hareket etmeyin' dedi.

Özgür Mumcu'ya Erdoğan'a hakaretten 4 yıl 8 ay hapis talebi

Gazeteci Özgür Mumcu için, Cumhuriyet Gazetesi'nde yayınlanan köşe yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle 4 yıl 8 ay hapis cezası istendi.

Erdoğan: 'Suriye topraklarının kuzeyinde bir şehir kuralım'

Şili’de bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan BM Latin Amerika ve Karayipler Ekonomi Komisyonunda konuştu.

Erdoğan'ın görüşme isteği Putin'e iletildi

Rusya Devlet Başkanı'nın Basın Sözcüsü Dmitri Peskov, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Putin ile görüşme isteğinin Rus lidere iletildiğini bildirdi.

DİĞER "serefsiz+erdogan" LİNKLERi

İNSAN BUKADARMI ŞEREFSİZ OLUR PAYLAŞIN [Recep Tayyip ...

serefsiz tayyip

ŞEREFSİZ Recep Tayyip Erdoğan...

Recep Tayyip Erdoğanın Videoları En ŞEREFSİZ İnsan ! Paylaşalım ...

Şerefsiz Recep Tayyip Erdoğan

Serefsız Recep TayyıP Erdogan. 57 likes · 0 talking about this. Politician.span

Türkiyenin Gelmiş Geçmiş En Şerefsiz Başbakanı Erdoğan. 42 likes · 0 talking

Türkiyenin En Şerefsiz BaşbakanıRecep Tayyim Erdoğan. 48 likes · 0 talking

Cumhuriyet Tarihinin En ŞEREFSİZ Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan. Join

6 Kas 2012 ... Türk siyasi tarihine damgasını vuran Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile MHP