Cübbeli Ahmet Hoca'dan Jet Fadıl açıklaması
Cübbeli Ahmet Hoca, Fadıl Akgündüz'ün dolandırdığı kişilerin tepkileri üzerine yaptığı açıklamada, 'Sen bunları duymayıp enayilik ettiysen ben de enayilik ettim. Benim de birkaç dairem gitti' dedi.

Mahkeme'den Cübbeli Ahmet Hoca kararı
Kamuoyunda “Karagümrük çetesi” olarak bilinen suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, “Cübbeli Ahmet Hoca” ismiyle bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün de aralarında bulunduğu 16 sanığın yargılandığı davada, Ünlü'nün beraatine karar verildi.

Cübbeli Ahmet Hoca hastaneye kaldırıldı
Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü'nün hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Cübbeli'nin bir süre tedavi gördükten sonra taburcu olduğu açıklandı.

Minik İrem şehit babasının arkasından küçük bir tabutla son yolculuğuna uğurlandı
DİYARBAKIR'ın Çınar İlçesi'nde İlçe Emniyet Amirliği ve emniyet lojmanlarına PKK'lı teröristlerce düzenlenen tahrip gücü çok yüksek bombalı hain saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem Çiftçi için Diyarbakır'da tören düzenlendi. Şehit polis Mehmet Şenol Çiftçi ile 4 yaşındaki kızı Mevlide İrem Çiftçi yürekleri dağladı.

Kızı ile şehit olan polisin Hatay'daki baba ocağına ateş düştü
Diyarbakır'ın Çınar İlçesi'nde PKK terör örgütü tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem ile birlikte şehit düşen 28 yaşındaki polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi'nin Hatay'daki baba ocağında çığlıklar yükseldi. Acı haberi alan Çiftçi ailesinin yakınları şehit evine koştu. Saldırıda ağır yaralanan şehidin ev kadını eşi İpek Çiftçi'nin ise hayati tehlikeyi atlattığı bildirildi.

Cübbeli Ahmet Hoca hastaneye kaldırıldı
Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü hastaneye kaldırıldı.

Son dakika! Beşiktaş yeni hocasını resmen açıkladı
Beşiktaş'ta Şenol Güneş dönemi başlıyor. Siyah beyazlılar, teknik direktör Şenol Güneş ile görüşmelere başlandığını borsaya bildirdi.

Bu şarkıları söyleyenler ve dinleyenler cehennemlik
Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen ilahiyatçı Ahmet Mahmut Ünlü sosyal medya üzerinden çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Hoca o soruyu sordu ve: ''Helal etmiyoruz''
Vefat eden 7. Cumhurbaşkanı Kenan Evren için Genelkurmay Karargahı'nda cenaze töreni düzenlendi. Evren için Ahmet Akseki Camisi'ndeki düzenlenen cenaze töreninde helallik istediği sırada iki kişi, 'Haram olsun' diye bağırınca kısa süreli arbede yaşandı.

''Allah'tan kork Cübbeli''
Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan bugün köşesinde 'soykırım' diyen ülkelere karşı Türkiye'nin tepkinisi yazdı. ''Kınama işini öğrendik'' dedi. Hakan yazısının bir bölümünü ise Cübbeli Ahmet Hoca'ya ayırdı. 'Tehcir Allah'ın emridir, atalarımız Allah'ın emrini yerine getirmiştir' diyen Cübbeli Ahmet Hoca'ya, ''Allah'tan kork'' dedi.

'Bakire kızla evlenmek...'
Vahdet gazetesinde yazan Cübbeli Ahmet, Hz.Ali'nin ömrü uzatan 4 şey olarak sıraladığı maddeleri yazdı. Verdiği sohbetlerle dikkat çeken Cübbeli Ahmet, Vahdet gazetesi için yazdığı yazısında ilginç bir konuya değindi.

Cübbeli Ahmet Hoca, Nihat Hatipoğlu'yla dalga geçti!
Cübbeli Ahmet Hoca, isim vermeden Nihat Hatipoğlu'nun televizyon programlarıyla dalga geçti.

-