Bakan'dan Cansel sonrası önemli açıklamalar: İyi hal indirimi kalkacak
Kayseri’de öğretmeninin tecavüzü sonrası canına kıydığı düşünülen Cansel için ‘Sözün bittiği yer’ diyen Bakan Sema Ramazanoğlu, ekledi: “Suçluların ağır ceza alması için bakanlığımız müdahil. Ben de bizzat takipçisiyim!” Ramazanoğlu Kadına yönelik saldırıda sanığa iyi hal indirimi uygulanmaması yasasının da en kısa sürede çıkacağını belirtti.

Kısmetse Olur programında yarışan Tankut Denker, Şevval Sam'ın eski sevgilisi çıktı
Kanal D ekranlarında yayınlanan 'Kısmetse Olur' programının yakışıklı damat adayı Tankut Denker, şarkıcı Şevval Sam'ın eski sevgilisi çıktı.

Dar gelirlilere bedava internet geliyor
Evlerde bedava internet dönemi başlıyor. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu yoksul ailelere bedava internet verileceğini belirtti. Bakan Ramazanoğlu, 'Yoksul ailelere ücretsiz internet önümüzdeki günlerde yasalaşacak bir adımımız. Tespit ettiğimiz belli bir gelirin altındaki ailelere internet erişim paketi sunuyoruz. Bu çerçevede çocuklarımızı internet kafelerden koruyacağız' dedi.

Sır ölüm çözüldü
Salı gününden beri kendisinden haber alınamayan Sema Hunca’nın cipiyle kaza yaparak hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Cipin yağmurla kayganlaşan yoldan çıktığı ve 5 metrelik setten ormanlık alana kaydığı, o nedenle fark edilmediği anlaşıldı.

Ünlü iş adamının eşinden haber alınamıyor
Hunca'nın sahibi Adnan Hunca'nın eşi Sema Hunca'dan 2 gündür haber alınamıyor.

Cazibesine kapılan parasını verdi
Düriye'nin oyunlarına SPK'dan 1.5 yıl sonra suç duyurusu.

Sertaç Boztepe hayatını kaybetti
Bir süredir lenfoma ile savaşan manken Sertaç Boztepe bu sabah hayatını kaybetti.

-