Öldürdüğü arkadaşının kız kardeşiyle evlendi 10 yıl sonra cinayeti itiraf etti

Elazığ’da, birlikte askerlik yaptığı arkadaşını İstanbul’da 27 yerinden bıçaklayarak öldürdükten sonra katıldığı cenaze töreninde gördüğü kız kardeşine aşık olup evlenen 35 yaşındaki Hacı Aydın, 10 yıl sonra vicdan azabı çekince polis merkezine giderek teslim oldu. Cinayeti işlediğini itiraf eden ve olayı tüm ayrıntılarıyla anlatan Hacı Aydın, 'Her gece rüyalarıma giriyordu, rüyamda bana, ‘hem beni öldürdün hem de kardeşimle evlendin. Bu bana reva mı’ diyordu. Artık dayanamadım teslim oldum' dedi.Cani koca, korkunç cinayeti 4 ay sonra itiraf etti

TOKAT’ta 4 aydır kayıp olarak aranan 1 çocuk annesi 30 yaşındaki Yasemin Doğan’ın, eşi 39 yaşındaki Faruk Doğan tarafından öldürüldüğü ortaya çıktı. Suçunu itiraf eden Faruk Doğan’ın verdiği bilgiler doğrultusunda, eşinin kemikleri ormanlık alanda ormanlık alanda sandık içerisinde bulundu.


'Cinayeti çözmek için' kocasının katili zanlısıyla evlendi

Samsun'da 19 yıl önce öldürülen Şaban B. cinayeti ile ilgili davada sanık ifadeleri dinleyenleri şoke etti. Davada tanık olarak dinlenen ağabey Nurettin B. 'Bu olayın ardından yengem, kardeşimin katil zanlısı Mehmet E. ile evlendi. Yengem bana, ’Cinayeti çözmek için Mehmet ile evlendim. Bana Şaban'ı kadın çorabıyla boğarak öldürdüklerini anlattı’ iddiasında bulundu.

Davutoğlu'ndan Tahir Elçi cinayeti hakkında açıklama

Başbakan Ahmet Davutoğlu Belçika’ya hareketinden önce Esenboğa Havalimanı’nda gazetecilere açıklamalarda bulundu.Bir kadın cinayeti daha

İstanbul Pendik'te araçta tartıştığı eşine 6 el ateş edip öldürdükten sonra 155'i arayan koca, olay yerine gelen polislere teslim oldu.

Eşini öldürüp, polisi aradı

Eskişehir'de infaz koruma memuru 51 yaşındaki Ali Karacayaka, aynı yaştaki eşi Fatma Karacayaka'yı bıçaklayarak öldürdü. Ali Karacayaka'nın olayın ardından polisi arayarak 'Eşimi öldürdüm, gelin beni alın' dedi.

Polis, cinayeti kanlı kadın terliğinden çözdü

Adana’da yalnız yaşayan 70 yaşındaki şahsın katili, kanlı kadın terliğinden yola çıkılarak yakalandı.

Bir kadın cinayeti daha

Fatma Karaca, boşanmak istediği kocası tarafından öldürüldü. Koca, eşinin 'Senden koca olmaz' sözleriyle tahrik olduğunu iddia edince mahkeme cezada indirime gitti.

Bir kadın cinayeti daha: Boşanmak isteyen eşini öldürdü!

44 yaşındaki Bedriye Taşkın'ı vurmasının ardından intihara kalkışan A. Taşkın, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı

Her şey 'kesik baş cinayeti' için

Feminist sanatçılar, kamuoyunda 'Kesik baş cinayeti' olarak bilinen Nevin Yıldırım davası için çarşaflı kampanya başlattı.

Milletvekili adayı oldu,akrabaları onu reddetti

Rize'de Halkların Demokratik Partisi (HDP) 2'nci sıra Milletvekili adayı olan Selda Karafazlı Kurşun, akrabalarından bir grup tarafından basın toplantısıyla akrabalıktan reddedildi. Genç kadına sahip çıkan baba Gençağa Karafazlı, akrabaları hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını söyledi.

Acımasız cinayeti bu cümle ele verdi 'Anne biraz üzgün dur anlayacaklar'

Geçen yıl Antalya'da gerçekleştirilen cinayeti polis yoğun çalışma sonucu ortaya çıkardı. Evlatlık 19 aylıkken evlatlık alınan 17 yaşındaki Dilek’in katili annesi çıktı.

Özgecan'ın travması sürerken bir vahşi kadın cinayeti daha

İstanbul Selimpaşa'da evinde yalnız yaşayan 41 yaşındaki bir kadın, elleri ve ayakları bağlı, kafasına poşet geçirilmiş vaziyette ölü bulundu.

Rezidans cinayeti: Cin çarptı, kendini doğramaya başladı

Ümraniye'de bir rezidansta oturan 35 yaşındaki Fatma Şerban'ı bıçak darbeleriyle öldürdükten sonra tatil yapmaya gittiği Çeşme'de yakalanan Köksal Şahin'in ağırlaştırılmış müebbet hapis ve 18 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına başlandı. Olay gününü anlatan sanık, 'Anladığım kadarıyla ona cin musallat olmuş. Beni bırakıp kendini doğramaya başladı. Hatırladığım kadarıyla bıçağı boğazına çekti. Sonra da yere düştü' dedi.

Özgecan cinayeti zanlısı baba Altındöken'in kan donduran ifadesi

Özgecan'ın bilekleri nerede bulundu?

DİĞER "selda grosle cinayeti" LİNKLERi