Bu ilan sayesinde aracını 5 bin lira fazlaya sattı
İzmirli galerici Samet Acar, 8 ay boyunca arabasını satamayınca bir sitede hem mizah hem de anılarla dolu ilginç bir ilan paylaştı. Acar'ın dikkat çeken paylaşımından sonra araba iki gün içinde değerinden 5 bin lira fazla fiyata satıldı.

Aracına astığı 'satılık ilanı' başına iş açtı
​Kayseri’de arabasını satmak isteyen işadamı Ömer Kuşoğlu, aracına ‘satılık’ ilanı asıncazabıta ekipleri tarafından para cezası kesildi.

Dikkat! PKK satılık ilanlarının peşine düştü
PKK'nın kaçırma ve saldırı gibi eylemler için internet sitelerinde çalışma yaptığı, 'Askerden veya polisten satılık' başlığıyla verilen ilanların peşine düştüğü ortaya çıktı.

Sahibinden satılık 20 adet F-16
YUNANİSTAN Savunma Bakanlığı'nda, 20 adet F-16 savaş uçağı, 1 adet 'S' tipi firtkateyn ve 200 adet MBP-1 hafif tankın tasarruf amacıyla satılması düşünülüyor.

İnternetten satılık 1700 yıllık kiliseye Süryanilerden büyük tepki
Mardin'de yıllardır depo olarak kullanılan ve 1700 yıllık olduğu belirtilen, Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın da kültür varlığı olarak tescillediği Mor Yuhanna Süryani Kilisesi'nin tapusunu elinde bulunduran İbrahim Aycun, yapıyı emlakçı aracılığıyla satışa çıkardı. Kilisenin satışa çıkarılmasına kentte yaşayan Süryaniler tepki gösterdi.

İhtiyaçtan satılık güneş arabası
Dokuz Eylül Üniversitesi Solaris Güneş Arabaları ekibi, ekimde Avustralya’da yapılacak elektrikli arabalar yarışmasında finans desteği bulabilmek için değişik bir yönteme başvurdu.

Bu evin içine inanamayacaksınız!
96 yaşındaki kadın, 72 yıllık evine satışa çıkardı. Sıradan gibi görünen evin içine giren emlakçıların nutku tutuldu.

Hitler'in o belgesi açık arttırmada
Alman Nazi lideri Adolf Hitler’in Viyana’da kaldığı sürede çıkartmış olduğu ilmühaber belgesi 33 Bin 650 Dolar’dan satışa çıkartıldı.

Evini satışa çıkaran kadının tek bir şartı var: Beni de alacaksınız!
Evini evlenme şartıyla satışa çıkartan kadın rekor düzeyde alıcı buldu. Endonezya'nın Java adasında bir güzellik salonu işleten Wina Lia adlı dul bir kadın, koca bulmak için evini kendisi ile birlikte satışa çıkardı. İlginç ilanda kadın kendi fotoğraflarını da paylaştı.

Sahibinden satılık ikinci el uzay elbisesi
Uluslararası Uzay İstasyonu (ISS)'nda sergilediği uzay şovları ile tanınan Kanadalı astronot Chris Hadfield'in uzay elbisesi, Toronto'da bir ikinci el eşya mağazasında satıldı.

-