Yeşim Salkım: ''Şahane hayatım oldu mis gibi kazıklar yedim''
Geçtiğimiz günlerde üçüncü kez anne olamayacağını açıklayan Yeşim Salkım, özel hayatıyla ilgili merak edilenleri anlattı.

Cevizin kalbe etkisi
Yeni yapılan bir araştırma bir avuç ceviz yemenin kalp krizini hızla önlediğini gösteriyor. İşte araştırma sonuçları….

Ceviz kabuğunun bilinmeyen faydaları
Kabuklu yemişlerden biri olan cevizin faydaları saymakla bitmez.

Ceviz yiyerek zayıflayın!
Ceviz yemek diyet ile eşdeğer olabilir. ABD'de yapılan bir araştırmaya göre, ceviz hem kilo vermeye yardımcı oluyor hem de kolesterolü düşürüyor.

Uyku problemi olanların tüketmesi gereken gıdalar
Sağlıklı beslenmek ve rahat bir uyku geçirmek için uyumadan önce tükettiğimiz yiyeceklere ve içeceklere çok dikkat etmemiz gerekiyor.

Cevizle ilgili yeni bir gerçek ortaya çıktı!
Bir çok şeye faydası olduğunu bildiğimiz cevizin bir yönü daha ortaya çıktı.

Yeşim Salkım'dan iddialara yanıt
Yeşim Salkım'ın sahne aldığı mekanın tuvaletinde kızı Gizem'i dövdüğü iddia edildi. Salkım, çıkan haberlerin ardından 'Aramızda Kalmasın' programına telefonla bağlanarak konuya açıklık getirdi.

Yeşim Salkım kızını tuvalette dövdü
Alkolün dozunu kaçıran kızı Gizem'i, cuma akşamı bir barın tuvaletinde gören Yeşim Salkım çıldırdı. Salkım, kızını tuvalette dövdü!

Yeşim Salkım: ''Sen nasıl annesin nasıl kadınsın?''
Geçtiğimiz hafta Nişantaşı’nda dolaşırken cadde üzerinde dilenen bir kadın ile üç çocuğunu gören Yeşim Salkım, aile için kıyafet alışverişi yapmıştı.

Hoşçakal yol arkadaşım
Oyuncu Hakan Eratik’le 2009’da nikah masasına oturan Yeşim Salkım bugün tek celsede eşinden ayrıldı. Sanatçı boşandığını bir basın açıklaması ile duyurdu.

-