Ankara'da sıcak saatler! İngiltere Büyükelçisi Dışişleri Bakanlığı'na çağrıldı

Ankara, İngiltere'deki Türk diplomatların banka hesaplarının dondurulmasının ardından İngiltere'nin Ankara Büyükelçisini Dışişleri Bakanlığı'na çağırdı.

Sıcak su içmenin sizi şaşırtacak 12 faydası

Soğuk su yerine sıcak veya ılık su içerek vücudunuzu daha mükemmel hale getirin...

Basra Körfezinde sıcak saatler: İran ABD gemisine roket fırlattı

İran'la ABD Basra Körfezi'nde karşı karşıya geldi. İran Devrim Muhafızları tarafından ateşlenen roket Basra Körfezi'nde seyreden Amerikan uçak gemisinin yakınına isabet etti.

Türkiye sınırında sıcak saatler! Putin bu kez çocukları vurdu

Sabah saatlerinde yaşanan hava bombardımanında Rus savaş uçakları Azez'de 3 ayrı noktaya saldırı düzenledi. Saldırıda 4'ü çocuk 8 kişi yaşamını yitirdi.

İstanbul'da sıcak saatler: 2 terörist öldürüldü

İstanbul Gaziosmanpaşa'ta polisin bir hücre evine düzenlediği operasyon sırasında çatışma çıktı. Operasyonda 2 terörist etkisiz hale getirildi, 4 polis hafif yaralandı.

Sakın sıcak içmeyin!

Sıcak içecekler dişlerinize zarar veriyor... Havaların soğumasıyla birlikte tüketimi daha da artan sıcak içecekler diş çatlaklarına, bu da zamanla diş çürümelerine neden olabiliyor...

Rusya ile Ege'de sıcak gelişme! Uyarı ateşi açıldı

Rus Sputnik haber ajansı, Ege Denizi'nde Rusya'ya ait bir savaş gemisi ile Türk balıkçı teknesinin çarpışma noktasına geldiğini bildirdi. Rusya'dan yapılan açıklamada, 'Smetlivy' adlı gemiden çarpışmayı önlemek için uyarı ateşi açıldığı belirtildi.

Sınırda sıcak saatler! Tüm namlular iki hedefe çevrildi

Kilis'te konuşlanan tank, obüs topları, füze ve topçu bataryaların namluları, Suriye'de PYD ve IŞİD militanlarının bulunduğu bölgeye doğru çevrildi.

Çanakkale Boğazı'nda sıcak saatler,peş peşe geçtiler

Portekiz, İspanya ve Kanada donanmalarına ait 3 ayrı gemi, sabah saatlerinde Çanakkale Boğazı'ndan geçerek Marmara Denizi'ne ilerledi.

 Kış soğuklarında sıcak bir içecek

Havaların soğuması ile vücut direnci düşenlere Günaydın'dan sıcacık bir tat... Türkiye'de ilk defa, besleyici özelliği yüksek, zengin protein içeren kemik iliği suyu ile menüsüne tat katan Günaydın, bu kış sağlık ve lezzet dolu yeni bir deneyime davet ediyor.

Diyarbakır'da sıcak saatler, yine sokağa çıkma yasağı

Diyarbakır'ın merkez Sur ilçesinde sokağa çıkma yasağı ilan edildi. İlçede öldürülen Diyarbakır Baro Başkanı Tahir Elçi için anma programı düzenlenecekti.

Cizre'de sıcak saatler! Çatışma çıktı, 1 kişi öldü

Cizre'de dün gece başlayan ve bu sabah da devam eden çatışmalarda 1 kişi öldü. 150 öğretmenin kaldığı öğretmenevine roketatar mermisi isabet etti.

Rus savaş gemisi sıcak bölgeye iniyor!

ÇANAKKALE Boğazı'ndan öğle saatlerinde geçen 156 borda numaralı Rus savaş gemisi 'Yamal', sıcak gelişmelerin yaşandığı Suriye'nin de bulunduğu Akdeniz'e inmek üzere yol aldı.

Sınırda sıcak gelişme! Tanklar namlularını Suriye'ye çevirdi

Türkiye-Suriye sınırında tank ve zırhlı araçların namluları Suriye'ye çevrilirken, Mehmetçik sınırda kuş uçurtmuyor.

AB Mülteciler İçin 1 Milyar Euro Önerdi: Erdoğan Sıcak Bakmadı

Avrupa Birliği Komisyonu, Suriyeli sığınmacılar için Türkiye'ye 1 milyar Euro destek içeren planı Erdoğan'a sundu ancak Cumhurbaşkanı buna sıcak bakmadı.

DİĞER "sıcak" LİNKLERi