Adli Tıp'tan Rüzgar Çetin için kritik rapor
Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in yargılandığı davada kritik rapor mahkemeye ulaştı.

''Rüzgar Çetin'in mektubunu iade ettik, çok ağır ceza almasını istiyoruz''
İstanbul'da, yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in kullandığı otomobilin polis aracı ile çarpışması sonucu şehit olan polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün babası Ahmet Çetin Alagöz, 3 yıldan 22 yıla kadar hapis cezasıyla yargılanan tutuklu sanık Çetin'in en ağır cezayı almasını istediklerini belirterek, 'Gönderdiği mektubu iade ettik' dedi.

Sinan Çetin ve Rüzgar Çetin’den şehit polisin ailesine mektup
İstanbul’da 5 ay önce kullandığı lüks otomobille karıştığı kazada bir polisin şehit olmasına neden olan Rüzgar Çetin ile ünlü yönetmen babası Sinan Çetin’in, olaydan sonra şehit ailesine mektup yazdığı ortaya çıktı.

Rüzgar Çetin'e 'muşta' ile yaralama davası
Alkollü araç kullanıp, makas yaparken bir polisin şehit olmasına bir polisin de yaralanmasına neden olan ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'in bu kez muşta ile yaralama ve tehditten 9 yıla kadar hapsi istendi.

Şehit polisin ailesi 'teklifi' kabul etmedi
Yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in, Beşiktaş’ta, önündeki otomobili sollarken çarptığı polis aracında ağır yaralanan Emre Tetik şikâyetinden vazgeçti ama aynı kazada şehit olan polis İsmet Fatih Alagöz’ün eşi davadan vazgeçmiyor. Şehit polis Fatih Alagöz'ün eşinin avukatı, ''Olaydan sonra 'şikayetinizden vazgeçin-vazgeçmeyin mağduriyetinizi giderelim' dediler. Ancak aile kabul etmedi'' ifadelerini kullandı.

Yaralı polis memuru, Rüzgar Çetin hakkındaki şikayetinden vazgeçti
Rüzgar Çetin’in tutuklanmasına neden olan, bir polis memurunun şehit düştüğü trafik kazasına ilişkin davada ilginç bir gelişme yaşandı. Yaralı polis, Çetin hakkındaki şikâyetinden iki cümlelik dilekçeyle vazgeçti.

Portekiz, 4 gün boyunca sadece yenilenebilir enerji kullandı
Yenilenebilir enerjiye geçiş konusunda en umut verici gelişme Portekiz'de yaşandı. Büyük test için fosil yakıt santralleri ve nükleer santraller devre dışı bırakıldı, tam 107 saat boyunca ülkenin bütün elektriği güneş, su ve rüzgardan sağlandı

Rüzgar Erkoçlar: İnandığım her projede yer alırım
Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla yeniden gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar yapımcılara sitem etti.

Rüzgar Çetin'e bir kötü haber daha
İstanbul Beşiktaş’ta lüks otomobiliyle çarptığı ekip otosunda bir polis memurunun şehit olmasına birinin de yaralanmasına neden olan ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’e ikinci dava açıldı.

Şehit polisin yakınları, Rüzgar Çetin'den şikayetçi oldu
İstanbul Beşiktaş'ta Rüzgar Çetin'in kullandığı otomobil ile polis aracının çarpışması sonucu şehit olan polis memuru 33 yaşındaki İsmet Fatih Alagöz'ün ailesi, Çorum'da ifade verdi. Önümüzdeki günlerde görülmeye başlanacak davaya katılmak istediklerini belirten baba 61 yaşındaki Ahmet Çetin Alagöz, şikayetçi olduklarını dile getirdi.

Meteoroloji’den uyarı
METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, yarın güney yönlerden kuvvetli rüzgar beklendiğini duyurdu.

Öğrenci servisinin altında kalan çocuk öldü
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde Salman Özdemir'in kullandığı öğrenci servisinin sağ arka lastiğinin altında kalan 3 yaşındaki Rüzgar Demir, yaşamını yitirdi.

Rüzgar Çetin hakkındaki iddianame kabul edildi: 22,5 yılla yargılanacak
Yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin hakkında, 22,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi. İlk duruşma 21 Nisan'da yapılacak.

Rüzgar Çetin'e istenen ceza belli oldu
İstanbul'da yaptığı trafik kazasıyla bir polisin şehit olmasına neden olan yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin için istenen ceza belli oldu.

Rebecca Çetin'e aile desteği
Sinan Çetin’in eşi Rebecca, önceki gün Bebek’te abisiyle dertleşirken objektife takıldı.

Rüzgar Çetin'in trafik dosyası kabarık çıktı
28 trafik cezası, 100 ceza puanı, 2 kez alkollü araç kullanmaktan toplam 2 yıl 8 ay  ehliyetine el koyma...Beşiktaş'taki polis aracına çarparak 1 polisin şehit olmasına neden olan ünlü yönetmenin Sinan Çetin oğlu  Rüzgar Çetin'in sabıka dosyası dudak uçuklattı.

Bir polisin şehit olduğu kaza sonrası Rüzgar Çetin'e tutuklama talebi
İstanbul Beşiktaş'ta karşı yönden gelen otomobil ile polis aracının çarpıştığı kazada, bir polis şehit olurken, bir polis de yaralandı. Lüks otomobilin sürücüsünün ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin olduğu öğrenildi. Kazadan sonra 0.92 promil alkollü olduğu da öğrenilen Rüzgar Çetin gözaltına alındı.

Kazanın ardından Rüzgar Çetin'in 'trafik' tweet'i sosyal medyayı salladı
İstanbul Beşiktaş'ta dün gece meydana gelen ve bir polisin şehit olduğu bir polisin de yaralandığı trafik kazası sonrası Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin gözaltına alındı. Haberin duyulmasının ardından Rüzgar Çetin'in Mart 2015'te attığı bir tweet sosyal medyada gündem oldu.

Beşiktaş’ta Sinan Çetin'in oğlu kaza yaptı: Bir polis şehit, bir polis yaralı
İstanbul Beşiktaş'ta karşı yönden gelen otomobil ile polis aracının kafa kafaya çarpıştığı kazada, bir polis şehit olurken, bir polis de yaralandı. Lüks otomobilin sürücüsünün ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin olduğu öğrenildi. Kazadan sonra Rüzgar Çetin gözaltına alındı. Bu arada kaza anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde lüks aracın karşı şeride geçerek polis aracına çarptığı görülüyor.

Şiddetli rüzgar pilates etkisi yapıyor!
Son günlerde etkili olan lodos hayatımızı zorlaştırıyor ama uzmanlara göre rüzgâra karşı yürümek tıpkı pilates gibi vücudu forma sokuyor

Soğuk havalar yaklaşırken yüz felcine dikkat!
Soğuk hava ve şiddetli rüzgâr özellikle yüz bölgesindeki sinirleri olumsuz etkiliyor.

-