Meteoroloji’den uyarı
METEOROLOJİ Genel Müdürlüğü, yarın güney yönlerden kuvvetli rüzgar beklendiğini duyurdu.

Öğrenci servisinin altında kalan çocuk öldü
Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde Salman Özdemir'in kullandığı öğrenci servisinin sağ arka lastiğinin altında kalan 3 yaşındaki Rüzgar Demir, yaşamını yitirdi.

Rüzgar Çetin hakkındaki iddianame kabul edildi: 22,5 yılla yargılanacak
Yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin hakkında, 22,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame İstanbul 11. Ağır Ceza Mahkemesi'nce kabul edildi. İlk duruşma 21 Nisan'da yapılacak.

Rüzgar Çetin'e istenen ceza belli oldu
İstanbul'da yaptığı trafik kazasıyla bir polisin şehit olmasına neden olan yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin için istenen ceza belli oldu.

Rebecca Çetin'e aile desteği
Sinan Çetin’in eşi Rebecca, önceki gün Bebek’te abisiyle dertleşirken objektife takıldı.

Rüzgar Çetin'in trafik dosyası kabarık çıktı
28 trafik cezası, 100 ceza puanı, 2 kez alkollü araç kullanmaktan toplam 2 yıl 8 ay  ehliyetine el koyma...Beşiktaş'taki polis aracına çarparak 1 polisin şehit olmasına neden olan ünlü yönetmenin Sinan Çetin oğlu  Rüzgar Çetin'in sabıka dosyası dudak uçuklattı.

Bir polisin şehit olduğu kaza sonrası Rüzgar Çetin'e tutuklama talebi
İstanbul Beşiktaş'ta karşı yönden gelen otomobil ile polis aracının çarpıştığı kazada, bir polis şehit olurken, bir polis de yaralandı. Lüks otomobilin sürücüsünün ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin olduğu öğrenildi. Kazadan sonra 0.92 promil alkollü olduğu da öğrenilen Rüzgar Çetin gözaltına alındı.

Kazanın ardından Rüzgar Çetin'in 'trafik' tweet'i sosyal medyayı salladı
İstanbul Beşiktaş'ta dün gece meydana gelen ve bir polisin şehit olduğu bir polisin de yaralandığı trafik kazası sonrası Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin gözaltına alındı. Haberin duyulmasının ardından Rüzgar Çetin'in Mart 2015'te attığı bir tweet sosyal medyada gündem oldu.

Beşiktaş’ta Sinan Çetin'in oğlu kaza yaptı: Bir polis şehit, bir polis yaralı
İstanbul Beşiktaş'ta karşı yönden gelen otomobil ile polis aracının kafa kafaya çarpıştığı kazada, bir polis şehit olurken, bir polis de yaralandı. Lüks otomobilin sürücüsünün ünlü yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin olduğu öğrenildi. Kazadan sonra Rüzgar Çetin gözaltına alındı. Bu arada kaza anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı. Görüntülerde lüks aracın karşı şeride geçerek polis aracına çarptığı görülüyor.

Şiddetli rüzgar pilates etkisi yapıyor!
Son günlerde etkili olan lodos hayatımızı zorlaştırıyor ama uzmanlara göre rüzgâra karşı yürümek tıpkı pilates gibi vücudu forma sokuyor

Soğuk havalar yaklaşırken yüz felcine dikkat!
Soğuk hava ve şiddetli rüzgâr özellikle yüz bölgesindeki sinirleri olumsuz etkiliyor.

Rüzgar enerjisi hakkında doğru bilinen yanlışlar
Sınırı aştık, artık karar verme değil harekete geçme vakti! Fosil yakıtları tüketmekten vazgeçip yenilenebilir enerji kaynaklarına yönelmediğimiz sürece karanlık bir gelecek bekliyor bizi. Rüzgar enerjisi yenilenebilir enerji seçenekleri arasında kirlilik yaratmayan ve çevreye etkisi asgari düzeyde kalan bir kaynak.

Dolar alacaklar dikkat! Rüzgar tersine dönüyor
Küresel piyasalarda doların diğer gelişen ülke para birimleri karşısındaki değer kaybına paralel olarak düşüşünü sürdüren dolar/TL, 2,84'ün altına geriledi.

Meteoroloji hafta sonu için uyardı
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, hafta sonu için fırtına uyarısı yaptı.

Rüzgar Erkoçlar: O projeyi kabul etmedim
Rüzgar Erkoçlar, önceki gün Nişantaşı’nda bir kız arkadaşıyla görüntülendi.

Cinsiyet değiştirip erkek olan Rüzgar Erkoçlar'ın son hali
Instagram paylaşımları ile sosyal medyada çok konuşulan Rüzgar Erkoçlar'ın son fotoğrafı takipçilerinden tam not aldı. Erkoçlar'ın bu inanılmaz değişimi hayranlarını şaşırttı.

-