PYD, Moskova'da temsilcilik açtı

Rusya'nın başkenti Moskova'da, terör örgütü PKK'nın Suriye uzantısı PYD'nin kontrolündeki bölgeleri temsil ettiği bildirilen bir ofis açıldı.Rusya Büyükelçisinden Alpaslan Çelik açıklaması

Rusya'nın Ankara Büyükelçisi'nden Türkiye'ye suçlama: Rus pilotu öldüren kişi Türkiye'de elini kolunu sallaya sallaya dolaşıyor.


Rusya'dan ABD'ye yeni Suriye planı

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, ABD yönetimine Suriye krizinin çözümü ve ateşkes konusunda yeni plan sunduklarını açıkladı. Lavrov, 'ABD'den bir an önce planımıza cevap bekliyoruz. Bu planın içeriği ile ilgili tek açıklayabileceğim madde Beşar Esad'ın hemen görevinden ayrılmasını içermiyor olması' dedi.

Turizmde alarm!

İç güvenlik endişeleri ve Rusya-Ukrayna gerginliği başta olmak üzere bölgedeki jeopolitik endişelerle 2015 yılında hem ziyaretçi sayısı hem de gelirlerde ciddi kayıpların yaşandığı turizm sektöründe bu yıl da olumsuzluğun sürebileceğine ilişkin ilk sinyaller gelmeye başladı.Rusya'dan Türkiye ve Suriye açıklaması

Rusya Devlet Başkanı Putin'in sözcüsünden Türkiye ve Suriye özelinde açıklamalar geldi. Kremlin sözcüsü, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Rusya eleştirilerine atıfta bulundu. 'Suriye'yi işgal ettiğimiz iddiası yanlış ve komik' dedi. Suriye'deki Rus saldırılarında sivil can kaybı olduğu iddialarını da 'kanıta dayanmıyor' diyerek reddetti.

Rusya ve Esad'ın yeni hedefi

Rus savaş uçakları ve Esad güçleri Halep merkezdeki muhalifleri çevrelemek için saldırıları sürüyor. Geçen hafta Halep merkezdeki rejim güçleri, Rusya'nın hava şemsiyesinde muhaliflerin Türkiye sınırı ile temasını sağlayan koridoru yararak, batıda muhalif kuşatmasındaki Nubul ve Zehra beldelerine ulaşmıştı. Böylece Halep merkezin Türkiye ile insani yardım koridoru kapanmıştı.

Emniyet uyardı: PKK istihbarat kurdu

Emniyet Genel Müdürlüğü, PKK’nın baharda ayaklanma başlatmak için bazı bölgelerde özyönetim ilan etmeyi planladığı uyarısı yaptı. PKK’nın NLP adı altında istihbarat birimi kurduğu, bu teröristlerin Kandil’de halk ayaklanması ve bomba eğitimi aldığı belirtildi.

Rusya: ''Ankara ne gerektiğini biliyor''

Rusya Dışişleri Bakan Yardımcısı Aleksey Meşkov, Ankara'nın Moskova ile ilişkilerini iyileştirmek için neler yapması gerektiğini bildiği belirterek 'Ankara bunu medeni ülkeler arasındaki ilişkiler çerçevesinde yapmalı' dedi.

Rusya, Karadeniz bölgesinde orduları alarma geçirdi

Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu, Devlet Başkanı Vladimir Putin’in emriyle Rusya Güney Askeri Bölgesi’ndeki birliklerin alarm konumuna geçirildiğini duyurdu.

Binlerce sığınmacı kapının açılmasını bekliyor

Rusya’nın havadan yoğun bombardıman desteğiyle birlikte Suriye’de Esad güçleri Halep’e ilerliyor. Hava ve kara saldırılarından kaçan yaklaşık 35 bin Suriyeli, Kilis Öncüpınar Gümrük Kapısı’na 3 kilometre uzaklıklıkta bulunan Azez yakınlarındaki Babüs Selam kampında bekletiliyor.

Rusya'nın hedefi 11 Şubat’a kadar Halep’i almak

ABD Dışişleri Bakanı Kerry, Rusya’yı Suriye’de bombardımanı derhal durdurmaya çağırırken, Moskova’nın hedefinin 11 Şubat’ta Münih’te yapılması planlanan Suriye toplantısına kadar Halep’i muhaliflerden almak olduğu iddia ediliyor.

Rusya'nın Türkiye iddiasına yanıt

Rusya Savunma Bakanlığı'ndan bir iddia gelmişti. Savunma Bakanlığı Sözcüsü, 'Türkiye'nin Suriye'ye harekat planladığına dair işaretler var' açıklaması yapmıştı. Türkiye'den yanıt geldi. Reuters'a konuşan üst düzey yetkili, 'Rusya'nın bu iddiası Suriye'de işlediği suçlarla ilgili dikkat dağıtma çabası' dedi.

Rusya ile bir kriz daha!

TÜRKİYE ile Rusya arasında hava unsurları nedeniyle yaşanan krize bir yenisi daha eklendi. Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı’nın (AGİT) “Açık semalar” anlaşması uyarınca Rusya’nın 1-5 Şubat tarihleri arasında Türkiye’de yapacağı gözlem uçuşu rota krizi nedeniyle gerçekleşemedi.

Ukrayna Cumhurbaşkanı: Rusya ile her an savaş çıkabilir

Ukrayna Cumhurbaşkanı Petro Poroşenko, Ukrayna'yla Rusya arasında sıcak savaş çıkma olasılığının geçen yıla göre arttığını söyledi.

Lavrov'dan Suriye açıklaması

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Rus ordusuna ait savaş uçaklarının Suriye'deki operasyonlarını sürdüreceğini söyledi.

DİĞER "rusya diskolar" LİNKLERi

trivago seyahat communitysi Rusya için Top 1001 Yerler arasından en iyi Disko

rusya diskolari videoları, rusya diskolari resimleri, rusya diskolari seyret, rusya ...

belarus gece hayatı, minsk, minsk diskoları, minsk gece hayatı Minsk Gece

rusya disko videosu kolayca izleyebilir, rusya disko videoları hakkında yorum

Koca bir disko. Genç kızların çırılçıplak saç tıraşı yaptığı berber salonları, büyük

1 Ağu 2012 ... 7-Eğer Rusyada ilk defa bir diskoya giriyorsanız atmosferin güzelliğinin sizi biraz

3 Şub 2012 ... Öncelikle Ruslar eğlenmeyi çok severler artık bazı günlerde gece klubüne