Bu çift bebekleriyle dünyayı gezdi
31 yaşındaki hemşire Karen Edwards ve partneri Shaun Bayes, iki aylık bebekleri Esmee ile çıktıkları dünya turunu tamamladı. 10 aydır yolda olan aile, Singapur, Avusturalya, Yeni Zelanda, Endonezya, Malezya, Vietnam, Tayvan ve Hong Kong’u uçtan uca gezdi.

İngiliz çift Papua Yeni Gine'de yamyamların kurbanı oluyordu
İngiltere’nin başkenti Londra’da yaşayan pazarlama müdürü Matthew Iovane ve ABD’li kız arkadaşı Michelle Clemens, Papua Yeni Gine’deki tatilleri sırasında yamyam bir kabile tarafından kaçırılıp işkence gördüklerini açıkladı.

Sur'da çatışma bölgesinde mahsur kalan yaşlı çift böyle kurtarıldı
Diyarbakır'ın sokağa çıkma yasağı süren merkez Sur İlçesi'nde güvenlik güçlerinin düzenledikleri operasyonlarda şimdiye kadar 6 mahallenin yüzde 75'inin hendek ve barikatlardan temizlendiği belirtildi.

Çocuklara sorumluluk bilinci nasıl kazandırılır?
Çocukların cesaretlendirilmesi ve yönlendirilmesi gerektiğini söyleyen Aile ve Çift Terapisti Şamil Saribaş, çocuklarda sorumluluk bilincini anlattı…

Diyanet'ten nişanlı çiftlere ilginç uyarı! El ele tutuşmak...
Din İşleri Yüksek Kurulu Dini Bilgilendirme Platformu, evlenme hazırlıkları yapan nişanlı çiftleri uyardı. Açıklamada, nişanlılık döneminde çiftlerin el ele tutuşmaması ve baş başa kalmaması gerektiği belirtildi.

Çift görme tümör belirtisi olabilir!
Genellikle gözdeki kırma kusurundan kaynaklandığı zannedilen çift görme, ciddi hastalıkların habercisi olabilir. Çift görmenin kafa içinde ve göz etrafında oluşan kitlelerden, göz ve beyin sinirlerinde meydana gelen damarsal sorunlara kadar birçok önemli rahatsızlığın belirtisi olabilir.

Mutlu evliliğin 6 sırrı
Günümüzde çiftler birbirini zor buluyor ancak çabuk kaybediyor. Oysa iyi niyetlerle ve dileklerle atılan evlilik imzasını, akdini uzun yıllar korumak mümkün.

Dehşet evi! Yaşlı çift boğularak öldürüldü
Mersin'de yalnız yaşayan yaşlı çift, evlerinde boğularak öldürülmüş halde bulundu. Cinayetin, hırsızlık amacıyla işlenmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Ünlü çift tek celsede boşandı
Ünlü oyuncu Sinan Çalışkanoğlu 2 yıl önce evlendiği oyuncu ve yazar eşi Tuğba Sarıünal ile tek celsede boşandı.

Ünlü çift sonunda ikna oldu!
Albüm tekliflerini yıllardır geri çeviren Bergüzar Korel, konu bir hayır kuruluşuna destek olunca karar değiştirdi ve Aykut Gürel’e “evet” dedi.

İşte Türkiye'nin en beğenilen çifti
Yapılan bir ankette açık ara farkla yılın en beğenilen çifti açıklandı.

İstanbul'da doğuştan çift cinsiyetli bir genç, intihar etmek istedi
İstanbul Üsküdar'da bir genç, doğuştan çift cinsiyetli olduğu gerekçesiyle dışlandığını, tedavi için yardım istediği kurumların derdine çare bulamadığını ifade edip intihar etmek istedi.

Kayıp çift ölü bulundu
Elazığ’da 4 gündür kayıp olarak aranan 22 yaşındaki kadın ile aynı yaşlardaki erkeğin cansız bedenleri boş bir dairede bulundu. İlk yapılan inceleme de çiftin intihar ettiği üzerine durulduğu öğrenildi.

Genç çift ölüme de el ele gitti
Muğla'da meydana gelen trafik kazasında yeni nişanlanan genç çift, ölüme de birlikte gitti.

Görgü tanığından 'çift çantalı' iddiası
Ankara'daki saldırıyla ilgili müthiş iddia...

KCK: Çift taraflı ateşkese hazırız
Terör örgütü PKK'nın şehir yapılanması KCK, çift taraflı tahkim edilmiş bir ateşkese hazır olduklarını bir daha vurguladıklarını belirterek, İmralı'da hapis cezasını çeken elebaşı Öcalan'ın 'başmüzakereci' rolünü oynayabileceği koşulların yaratılması çağrısında bulundu.

Art arda ölen çift, tabutlarıyla birlikte gömüldü!
Adana'da hayvandan geçen bir hastalık şüphesiyle tedavi gördükleri hastanede 5 dakika arayla hayatlarını kaybeden çiftin cenazeleri, tabutla birlikte toprağa verildi.

Yeni evli çift, gaz kaçağını çakmakla kontrol ederken hastanelik oldu
IĞDIR'da, değiştirdiği tüpte gaz kaçağı olup olmadığını çakmakla kontrol etmek isteyen yeni evli çift, tüpün patlaması sonucu hastanelik oldu.

''Sözüm söz, ilk bayramdan itibaren emekliye çift maaş ikramiye''
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Zeki Alasya'nın cenazesine katıldıktan sonra Çorum ve Amasya mitingleri için yola devam etti.

Her mevsim aynı fotoğrafı çektiren yaşlı çiftin hüzünlü sonu
Her mevsim aynı yerde ve aynı pozu veren yaşlı çift sizi de duygulandıracak.

Emekliye çift maaş müjdesi ama...
İkinci emekli maaşına imkan doğuyor. Buna göre; 56 yaşını tamamlayanlar toplu para karşılığında ömrünün sonuna kadar ek maaş alacak. 56 yaşından küçük olanlara da fırsatlar sunulacak. Uygulama 1 Ekim'de başlayacak.

-