Olay yerinde küçük kızdan, duygulandıran mektup...
İstiklal Caddesi'nde yaşanan canlı bomba saldırısının 3'üncü gününde İstanbullular, yerli ve yabancı turistler olay yerine gelmeye devam ediyor. Küçük bir kızın kendi el yazısıyla yazdığı ve patlama yerine bıraktığı mektup, saldırıyı çocuk gözünden yansıttı.

İstiklal saldırısında yaralanan küçük Asya yoğun bakımda
İstiklal Caddesi'nde dün patlayan bombanın yaralıları arasında 2.5 yaşındaki Asya da var. Ailesiyle birlikte Adana'dan geldiği İstanbul'da saldırıya yakalanan Asya ameliyat edildi, yoğun bakımda. Patlamanın ardından dün fotoğraf karelerine yansıyan Asya'nın puseti terörün kanlı yüzünü gözler önüne serdi. Bebek arabasının hemen yanında iki cansız güvercinin de yerde yattığı fotoğraf karesi hafızalara kazındı.

Bakıcı, küçük çocuğun başını kesip sokakta sallandırdı
Moskova'da bugün bir kadın bakıcılığını yaptığı küçük çocuğun başını kestikten sonra metro istasyonu çevresinde ölü çocuğun başını sallandırdı.

Samatya cinayeti sanığına müebbet hapis
Samatya'da, 3 yıl önce Ermeni kökenli Türk vatandaşı 85 yaşındaki Maritsa Küçük'ü 12 yerinden bıçaklayarak öldürdüğü gerekçesiyle yargılanan Ermeni kökenli Türk vatandaşı Murat Nazaryan, 'Beden veya ruh bakımından kendisini savunamayacak durumda bulunan kişiye karşı kasten öldürme' suçundan müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Telefon dolandırıcılarının en küçük kurbanı oldu
Adana'nın Çukurova ilçesinde 10 yaşındaki bir çocuk, babasının cezaevine gireceğini söyleyen telefon dolandırıcısına 5 bin lira tutarında altını kaptırdı. Uzmanlar, ailelerin çocuklarını son yıllarda artan telefon dolandırıcılığı olaylarına karşı bilgilendirmesi gerektiği uyarısı yaptı.

Minik İrem şehit babasının arkasından küçük bir tabutla son yolculuğuna uğurlandı
DİYARBAKIR'ın Çınar İlçesi'nde İlçe Emniyet Amirliği ve emniyet lojmanlarına PKK'lı teröristlerce düzenlenen tahrip gücü çok yüksek bombalı hain saldırıda şehit olan polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi ile 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem Çiftçi için Diyarbakır'da tören düzenlendi. Şehit polis Mehmet Şenol Çiftçi ile 4 yaşındaki kızı Mevlide İrem Çiftçi yürekleri dağladı.

Teknolojiyi kullanırken küçük önlemlerle omurganızı koruyun
Evde ve işyerinde bilgisayar ya da mobil cihazlar başında uzun vakit geçirenlerin bazı ergonomik önlemler almaları omurga sağlığı için büyük önem taşıyor.

Küçük erkek çocuklar kadınlar tuvaletine girmeli mi?
Alışveriş merkezinde oğlunuzla birlikte gezerken tuvalete gitmeniz gerektiğinde onu bayanlar tuvaletine mi sokuyorsunuz yoksa yalnız başına erkekler tuvaletine mi gönderiyorsunuz? Peki, çocuğun cinsel gelişimi açısından hangisi doğru acaba?

'Küçük Baron' annesini şarj kablosuyla boğdu
Rus iş adamı İgor Sosin'in oğlu Yegor Sosin, annesi Anastasiya'yı şarj kablosuyla boğarak öldürdü. Sosin'in cinayeti işlerken uyuşturucu maddenin etkisi altında olduğu belirtildi.

11-12 yaş aralığındaki Suriyeli kız çocuklarını kuma yapıyorlar
Yapılan son araştırmalar, Suriyeli küçük kızların imam nikâhıyla kuma yapılması çok yaygınlaştığını ve yaş sınırının 11-12'ye kadar düştüğü sonucunu ortaya çıkardı.

İstanbul'un ortasında yeni bir hayat kuruluyor: Küçük Suriye
Savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan 2.2 milyon Suriyelinin sadece 250 bini kamplarda kalıyor. İstanbul’da yaşayan mülteci sayısı ise 330 bin civarında. Suriye’deki savaşın ne zaman sona ereceği belirsiz. Bu nedenle gelenler geri dönmeyecekmiş gibi yerleşiyor. Artık okulları, radyoları ve kültür-sanat camiaları var.

Küçük Fenerliden milyonları duygulandıran hareket
Adana'da Fenerbahçe'yi karşılayan taraftarlar arasında yer alan 7. sınıf öğrencisi Enes, çiçek alacak parası olmadığı için karşılamaya ağaç dalıyla gitti.

Küçük çocuğu bağlayıp ölüme terk ettiler
Erzurum'da 6 yaşındaki zihinsel engelli Suriyeli çocuk, metruk bir binanın kömürlüğünde, ayakları bağlı durumda donmak üzereyken bulundu.

Küçük kızın kalbi, göğsünün dışında atıyor
Rusya'da 6 ay bile dayanamaz denilen ve sağlık sorunuyla 6 yıldır savaşan küçük kızın kalbi, göğsünün dışında atıyor. Kalbini de sadece ince bir deri tabakası tutuyor.

'Seni sinek gibi ezeriz' tehdit değil ironiymiş
Star yazarı Cem Küçük'ün, Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan hakkında 'İstersek seni sinek gibi ezeriz. Bugüne kadar merhamet ettik de hala hayatta kalabiliyorsun' cümlesinden ötürü geçen 14 Ekim'de şüpheli sıfatıyla ifade verdiği ortaya çıktı.

İşte Wesley Sneijder'in küçük oğlu
Galatasaray’da forma giyen Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau’nun geçtiğimiz perşembe günü dünyaya gelen minik oğullarının ilk fotoğrafları objektiflere yansıdı.

Katliamın en küçük kurbanı 9 yaşındaki Veysel Deniz Atılgan
Ankara'daki bombalı katliamın en küçük kurbanı 9 yaşındaki Veysel Deniz Atılgan oldu. Küçük Veysel, babası 55 yaşındaki İbrahim Atılgan ile birlikte can verdi.

Hain saldırının en küçük kurbanı, babasıyla birlikte can verdi!
Ankara'da barış mitingine katılanları hedef alan bombalı saldırıda yaşamını yitiren 86 kişi arasında Veysel Atılgan adlı dokuz yaşında bir çocuğun da olduğu öğrenildi.

28 Şubat davasında önemli gelişme
28 Şubat davasında mahkeme Tansu Çiller ve Mesut Yılmaz'ın bir sonraki duruşmaya çağırılmaları kararını verdi.

Küçük çocuğun el ve ayakları eriyor!
Iğdır’da doğuştan Epidermolizis Bülloza hastası olan 2 yaşındaki Muhammet Ali Çelik’in el ve ayak parmakları her gün biraz daha eriyor.

Sözün bittiği an! Şehit polis Tansu Aydın'ın eşi yürek dağladı
Yenişehir İlçesi Şehitlik Mahallesi'ndeki hain saldırıda şehit olan polismemuru Tansu Aydın'ın cenazesi düzenlenen törenle memleketi Zonguldak'a uğurlandı.

-