Disneyland'da silahlı kişiler yakalandı

Fransa'daki oyun parkı Disneyland'da silahlı kişi gerilimi yaşandı. Çantasında iki silah bulunan kişi ve eşi gözaltına alındı.Paris'te 6 lisede bomba alarmı

Fransa'nın başkenti Paris'te şüpheli paket ihbarı üzerine 6 lise boşaltıldı.


Paris'te karakol baskını... Fransa alarmda

Fransa'nın başkenti Paris'in kuzeyindeki bir karakola zorla girmeye çalışan bir kişi silahla vuruldu.

Fransız uçağında 'bomba' şoku

Mauritius Adaları-Paris seferini yaparken bomba şüphesiyle Kenya'ya acil iniş yapan Fransız yolcu uçağıyla ilgili İngiliz gazetesi Independent'ın haberine göre, Air France şirketine ait Boeing-777'nin tuvaletinde bulunan düzeneğin bomba olduğu belirlendi.Paris zirvesinden 'Suriye'de ateşkes' çağrısı çıktı

Fransa'nın başkenti Paris, Suriye toplantısına ev sahipliği yaptı. Fransa Dışişleri Bakanı Laurent Fabius'un ev sahipliğinde Dışişleri Bakanları düzeyindeki toplantıya Türkiye'yi temsilen Dışişleri Bakanlığı Müsteşarı Feridun Sinirlioğlu katıldı.

Paris'te şok saldırı! DAEŞ diye bağırdı

Fransa'nın başkenti Paris'te bir öğretmen, elinde maket bıçağı ve makas olan bir kişinin saldırısına uğradı.

Obama: Hiçbir şey kolay olmayacak

ABD Başkanı Barack Obama, Paris Anlaşması'nın iklim değişikliğiyle mücadelede bir dönüm noktası olduğunu ve anlaşmanın iklim krizinin çözümü için dünyanın ihtiyacı olan sürdürülebilir çerçeveyi oluşturduğunu belirtti. Obama, 'Ancak hiçbir şey kolay olmayacak. İlerlemeler bir anda olmaz. Ancak, anlaşma ile gelecek nesillere daha iyi bir gelecek bırakma adına daha ümitliyiz' şeklinde konuştu.

Paris anlaşması kabul edildi

İklim değişikliğinin önüne geçilmesi için yapılan müzakerelerde anlaşma metni üzerinde uzlaşı sağlandı.

Dua eden Müslüman uçaktan atıldı

Danimarka'da, dua ettiği için bir yolcunun şikayetine maruz kalan bir Müslüman genç, güvenlik gerekçesiyle Kopenhag-Paris uçağından indirildi.

Erdoğan konuştu Obama ''haklısınız'' dedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Paris'te bir araya gelen Obama, Türkiye'yi desteklediklerini yineledi, Erdoğan'ın 'Tansiyonu düşürmek istiyoruz' sözüne 'Haklısınız, Putin'e de söyledim' yanıtını verdi.

Erdoğan, Obama ile Görüşüyor

Fransa'nın başkenti Paris'te bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Başkanı Barack Obama ile bir araya geldi. İkili bu ay içinde 2. kez yüz yüze görüşüyor.

Sayın Putin'e soruyorum...

Paris'teki BM İklim Değişikliği Zirvesi kapsamında Fransa’da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gazetecilere açıklamalarda bulundu. Putin'in 'Türkiye IŞİD'den petrol alıp satıyor' iddiasına sert çıkan Erdoğan, 'Böyle bir şey ispat edildiği anda ben bu makamda durmam, ama Sayın Putin'e soruyorum 'Sen bu makamda durur musun?' dedi.

Erdoğan: Atacağımız adımları planladık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Fransa Cumhurbaşkanı François Hollande ile görüştü. Erdoğan görüşmeye ilişkin, 'Şu anda bölgedeki bölücü terör örgütüne yönelik, DEAŞ terör örgütüne yönelik müşterek koalisyon güçleri için neler yapıyoruz, yapabiliriz bunları da görüşme imkanımız oldu. Atacağımız adımları planladık' dedi.

Erdoğan, Rus gazetecinin sorusunu yanıtsız bıraktı

Paris'teki BM İklim Değişikliği Zirvesi kapsamında Fransa'da bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Rus gazetecinin özür dileyip dilemeyeceği sorusuna cevap vermedi.

Erdoğan burada! Putin gelmedi

Putin, BM İklim Değişikliği Zirvesi'nde Aile Fotoğrafı'na girmedi...Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in, Paris’teki BM İklim Değişikliği Zirvesi’nde çekilen aile fotoğrafına geç kaldığı için dahil olmadığı ortaya çıktı.

DİĞER "paris dusleri" LİNKLERi

27 Haz 2009 ... 90lı yıllarda Show Tvde gece yarısı kırmızı noktalı olarak yayınlanan bir diziydi

1996da falan show tvnin gece ku$aginda yayinlanan erotik seri.. superdir orta

1 May 2013 ... PEMBE PARİS DÜŞLERİ. Gitmesem de görmesem de -henüz- Paris özletir bana

"show tv paris düşleri" etiketine, anahtar kelimesine ya da konusuna göre

Paris düşleri ile ilgili en güncel amatör ve profesyonel tüm fotoğrafları FotoKritik.

httpimg188.imageshack.usimg1883777serierose.jpg 90lı yıllarda Show Tvde

Paris düsleri. 1 kişi beğendi · 0 kişi hakkında konuşuyor. Sinema.span

paris düşleri. 4 kişi beğendi · 0 kişi hakkında konuşuyor.span

youtube paris düşleri dizisi izle,film izle, dizi izle, bedava film izle, türkçe dublaj

paris düşleri, bir zamanlar bkzshow tv nin gece kuşagında yayınlanan erotik seri