Arda Turan'a nazar değdi

Barcelona formasıyla mücadele ettiği 6 maçta da başarılı bir performans sergileyen Arda Turan, hastalandı.Silopi’de ABD yapımı İHA bulundu

Çatışmaların sona erdiği Silopi’de arama çalışmalarını sürdüren güvenlik güçleri, bir evin bahçesinde depo olarak kullanılan alanda monte edilmemiş bir mini insansız hava aracı ele geçirdi.


Klozetleri steril ve bembeyaz yapın

Tuvalet ve banyo temizliğine saatlerinizi harcasanız da tam anlamıyla temizlenmiş hissetmiyorsanız, yeterince steril değilmiş gibi geliyorsa, bu yöntemlere bayılacaksınız. İşte ev yapımı klozet temizleyicisi...

Artan ve bayatlamaya başlamış  ev yapımı kekleri nasıl değerlendirirsiniz?

Kek, her mutfağın vazgeçilmezidir. Yapımı kolaydır, her misafire sunulabilir. Üstelik hiçbir çocuk keke hayır demez. Buna rağmen bazen yaptığımız kekin tamamını bitiremeyiz ve özene bezene hazırladığımız kek bir kenarda kalıverir ve bayatlar. Çöpe mi atalım peki? Hayır asla atmayın.Cam kavanozdan ışıl ışıl gece lambası yapımı

Eviniz için lamba seçmek en zor işlerden biridir. Bir türlü istediğiniz gibi bir lambaya rastlayamazsınız. Bu yazımızda size ışıl ışıl bir gece lambasını nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Hem kendi zevkinize göre istediğiniz gibi dizayn edin hem de çok çok ucuza mal ederek tasarrruf sağlayın.

Bu deodorantı denediniz mi?

Ev yapımı deodorant işini bir adım ileri götürüp detoks etkisine sahip bir deodorant yapıyoruz! Deodorantımıza detoks gücü veren şey, içine katacağımız bentonit kili. Böylece terleme önleyici müthiş bir deodorantımız olacak.

Ev yapımı beyazlatıcı diş macunu tarifi!

İşte, ev yapımı beyazlatıcı ve güçlendirici diş macunu tarifi... Rengine aldanmayın sevimli görünen bembeyaz macunlarının bir sürü kimyasal ve toksin içerdiğini unutmayın. Ev yapımı diş macununuz ise size hem beyaz hem de minerallerle güçlenmiş dişler vaat ediyor.

Şok! PKK, okul bahçesine el yapımı bomba attı

DİYARBAKIR merkez Bağlar İlçesi’ndeki Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nin bahçesine, bugün sabah saatlerinde PKK’lı teröristler tarafından el yapımı bomba atıldı. Meydana gelen patlamada maddi hasar meydana geldi.

Ev yapımı makyaj temizleyicisi

Evinizdeki malzemelerle kolaylıkla evde makyaj temizleyicisi yapabilirsiniz.

900 liralık Apple Watch 100 liraya düştü

Apple'ın en düşük modeli 349 dolara (914 TL) satılan akıllı saati Apple Watch daha satışa çıkmadan 'çakma'sı çıktı. Bakın Çinliler bu kez nasıl bir şey yaptı?

Ev yapımı 11 detoks içeceği

Herkesin bildiği gibi gün içinde bol su içmenin sağlığımıza oldukça faydası vardır. Eğer sürekli su içmekten sıkıldıysanız, bu detoks tarifleri tam size göre!

Bulaşık makinasında turşu yapımı

Günümüzde teknolojinin her türlü nimetinden faydalanıyoruz. Bu seferki sağladığı kolaylığı duyduğunuzda ise çok şaşıracaksınız.

DİĞER "nazar boncugu yapimi" LİNKLERi

Camdan nazar boncuğu nasıl yapılır ve nazar boncuğu yapımı hakkında bilgi

Anadoluda binlerce yıldır kem gözlere karşı kullanıldı ve hala da kullanılmakta

Nazar boncuğu Nazar boncukları Göz biçimindeki Nazar lambası İnsanı ... nazar

Nazar boncuğunun hikâyesine, yapımına öylesine hakim ki onu dinlerken sanki

26 May 2012 ... nazar boncuğu yapımı - nazar boncuğu naıl yapılır izle - nazar boncuğu yapımı