Genç kızı, anne-babasının özel görüntülerini yaymakla tehdit edip...
Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde 21 yaşındaki Tarık Y. ve arkadaşı 32 yaşındaki Murat Y. hakkında, anne ve babasının cinsel ilişkiye girerken çekilen görüntülerini sosyal medyada yaymakla tehdit ederek 17 yaşındaki S.B’ye cinsel istismarda bulunmaktan 46’şar yıl hapis cezası istendi.

Öz kızına yıllarca ... tutuklu olarak yargılanıyor
Eskişehir'de bir ensest davası. 43 yaşındaki İ.T. isimli kişi, şu an evli olan 21 yaşındaki öz kızı Z.A.'ya tcavüz ettiği iddiasıyla yargılanıyor.

Polis kızından duygulandıran mektup
Siirt'te bir polis kızının görevli güvenlik güçlerine yazdığı mektup duygulandırdı.

Eşine bastonla vurdu, 95 yaşında hapse girdi
Elazığ’da 75 yıllık karısına bastonla vurduğu için 3 yıl 1 ay 15 gün hapis cezası alan ve cezaevine girdiği gün hastanelik olan 95 yaşındaki Mehmet Akgül için 67 yaşındaki kızı ve torunu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan cezanın af edilmesini ya da ev hapsine çevrilmesini istedi.

Ailesi dehşete uğrayan genç kızı öldürmek istedi
Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde tecavüze uğrayan 17 yaşındaki genç kızı ailesinin öldürmek istediği iddia edildi.

Eski bakan Pakdemirli’nin kızı ölü bulundu
Eski Başbakan Yardımcısı, Anavatan Partisi döneminin önemli siyasetçilerinden olan ve geçen 31 Aralık’ta yaşamını yitiren Ekrem Pakdemirli’nin kızı 54 yaşındaki Ayşe Pakdemirli Anlatıcı, Torbalı Karakuyu arasındaki çiftliğinin yakınlarında ölü bulundu, eşi aranıyor.

Halit Akçatepe'nin kızı Ebru Bozatlı güzel haberi verdi
Türk sinemasında sayısız filmde rol alan, Hababam Sınıfı’nın “Güdük Necmi”si Halit Akçatepe'den haber var.

Şehidi 15 bin kişi uğurladı! Kızı ise babasının tabutuna koşarak ''şehitler ölmez'' diye feryat etti
Siirt’te PKK'lı teröristlerin kullandığı hücre evine yönelik düzenlenen operasyonda şehit düşen Emniyet Özel Harekat Şube polisi 39 yaşındaki Yalçın Yamaner, memleketi Ordu'da 15 bin kişinin katıldığı törenle son yolculuğuna uğurlandı.

Kızı ile şehit olan polisin Hatay'daki baba ocağına ateş düştü
Diyarbakır'ın Çınar İlçesi'nde PKK terör örgütü tarafından bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıda 4 yaşındaki kızı Mevlüde İrem ile birlikte şehit düşen 28 yaşındaki polis memuru Mehmet Şenol Çiftçi'nin Hatay'daki baba ocağında çığlıklar yükseldi. Acı haberi alan Çiftçi ailesinin yakınları şehit evine koştu. Saldırıda ağır yaralanan şehidin ev kadını eşi İpek Çiftçi'nin ise hayati tehlikeyi atlattığı bildirildi.

Öz kızına 7 yaşından beri 7 yıl boyunca...
Erzincan'da öz kızına 7 yaşından itibaren tecavüz eden baba yakalandı, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Takdir belgesini 2 puanla kaçırdığı için 15 yaşında ölüme atladı
İZMİR’in Torbalı İlçesi’nde oturan 15 yaşındaki Umut Okay Giriş, dördüncü kattaki evlerinin penceresinden atlayarak yaşamına son verdi.

Diyanet, 'baba ve öz kızı' ahlaksız soru ve cevabı ardından siteyi kapattı
Diyanet, 'baba ve öz kızı' haberlerinin ardından dini sorulara cevap verilen siteyi kapattı. Din İşleri Yüksek Kurulu Başkanı, ''İstismarı önlemek için kapatıyoruz'' dedi.

Yaşlı nine sandılar ama henüz 3 yaşında!
ABD'de Sammy adında bir kadın, 3 yaşındaki yeğenine bakıcılık yapmak üzere yanında bulunduğu sırada, küçük kızın makyaj yapmak istemesi günün viralinin ortaya çıkmasına yol açtı.

Ruhunuz kaç yaşında ?
Kronolojik yaş,biyolojik yaş,sır vermeyen yaş… Günümüz insanı fizik olarak gençliğin peşinde. Peki ya ruhumuz. Ya ruhun yaşı?

Türk öğrenci, 17 yaşında Cincinnati Üniversitesi'nden mezun oldu
Henüz 17 yaşında Cincinnati Üniversitesi'nden biyokimya diploması alan İsmail Günaçar, başarısını babasının göç kararına ve ABD'nin sunduğu eğitim fırsatlarına bağlıyor.

Barış Manço bugün 73 yaşında
Barış Manço, 73. yaş gününde 1960'lı yıllara ait klasik otomobili ve özel eşyalarıyla anıldı. Manço'nun eşi Lale Manço, oğulları Doğukan ve Batıkan Manço doğumgünü pastası kesti.

Bir bankanın üst düzey yöneticisinin kızı: 'Annemi öldürdüm'
İstanbul Uskumruköy’de psikolojik sorunları bulunan genç kadın, tedavisi nedeniyle tartıştığı üst düzey yönetici annesini elleriyle boğarak öldürdü. ABD’de eğitim görmüş genç kadın, korkunç anı şöyle anlattı: “Tartıştık, boğazını sıktım. Sonra annem öldü.”

Ünlü profesöre kızı, damadı ve torunundan şantaj!
Ünlü Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu’nun kızı Serra Tarhan, babasına şantaj yaparak çıkar elde etmekten suçlu bulunarak 1 yıl hapse çarptırıldı. Tarhan’ın kocası ve oğlu da suçlu bulundu.

Aziz Nesin 100 yaşında
Toplumsal gözlemleri ve keskin kalemiyle mizah, edebiyat ve düşünce tarihinde büyük iz bırakan 1915 doğumlu yazar Aziz Nesin, bugün 100 yaşında...

Şehit kızı, babasının özel harekat montuyla veda etti
Diyarbakır’ın Silvan ilçesinde, zırhlı araca düzenlenen bombalı saldırıda şehit olan Özel Haraket Şube Müdürü Ahmet Kabukçu’nun (48) cenazesi gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlandı.

7 çocuklu bir babayken; şimdi ise 6 yaşında bir kız çocuğu olarak evlatlık edinildi
46 yaşında ve 23 yıllık evliydi. 7 çocuklu baba bir gün trans birey olduğunu fark etti. Ailesini geride bırakıp başka bir aileye evlatlık gitti. 'Yetişkin olmak istemediğini' söyledikten sonra 6 yaşında bir kız çocuğu olarak yaşamaya başladı. İşte Kanadalı Stefonknee Wolschtt'un bir hayli ilginç hikayesi...

-