Hangi diyet daha sağlıklı?

İşlenmiş gıdalarda uzaklaşmak için taş devri diyetine geri dönmeye çalışmak mantıklı mı?Sizi tok tutacak 10 öneri

Beslenme ve diyet uzmanı Taylan Kümeli ile kızı Elif Ezgi Uzmansel'in birlikte yazdıkları Lezzetin İnanılmaz Hafifliği adlı son kitabında bizlere sundukları tariflerle “lezzet ve sağlık aynı yerde barınmaz” düşüncesini yok ediyor.


Kanser riskinizi azaltacak 7 öneri

Kanserin oluşumunda çevresel faktörlerin önemli rol oynağını belirten Hematoloji ve Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Soley Bayraktar, kanser riskini azaltacak 7 öneriyi açıkladı...

Pazarda yeni dönem! Anında öğrenilebilecek

Türkiye 2016’yı karşılamaya hazırlanırken pazarlarda da pek çok yenilik kendini gösterecek. Sebze ve meyvelerde barkod uygulamasına gidilirken peynirler açık şekilde satılamaycak.Sağlık dolu yeni yıl için 10 tüyo

Uzman Diyetisyen Şefika Aydın Selçuk, bütün bir yıl boyunca uygulanabilecek olan beslenme planları hakkında önemli bilgiler verdi.

9 milyon ton sebze meyve çöpe gidiyor

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, hesaplamalara göre, 45,7 milyon ton yaş sebze meyve üretiminin en az 9 milyon tonunun sofraya ulaşmadan çöpe gittiğini bildirdi.

Kan, yağ, çikolata ve meyve lekelerini çıkarmak için...

Özellikle kan ve yağ gibi inatçı lekeleri çıkarmak başlı başına bir problemdir. Leke çıkarmada önemli bazı kurallar vardır. Bunlara dikkat ettiğinizde lekeleri daha kolay çıkarabileceğinizi göreceksiniz. Leke çıkarmada en önemli etken lekenin ne cins ve zorlukta olduğunu bilmektir. Bir de lekeye mümkün olduğunca hızlı şekilde müdahale etmeniz gerektiğini unutmayınız.

Yemekten sonra bunu sakın yapmayın!

Yemekten sonra meyve tüketmenin yanlış olduğunu ifade eden Dr. Gönül Ateşsaçan “Bilinçsizce yapılan ve alışkanlıklarımızı değiştirmeden yaptığımız diyetlerin bitiminde kilo alınması kaçınılmazdır” dedi.

Rusya almadı, bedava dağıtıldı

OSMANİYE’nin Kadirli İlçesi Belediyesi, Yerli Malı Haftası nedeniyle, uçak krizinden sonra Rusya’nın almadığı 20 ton sebze ve meyveyi üreticiden alarak halka ücretsiz dağıttı.

Goji Berry ile nasıl kilo verilir? Yararları nelerdir?

Hepimiz hayatımızın bir evresinde kilo vermeye çalışmışızdır. Bazıları, sadece güzel görünmek için kilo vermeye çalışır ki, bu güzel görünerek kendimize olan güvenimizi arttırmamıza yardımcı olur. Bazıları da, sağlık sebeplerinden dolayı, kilo vermeye çalışır.

Kuru meyvelerin faydaları

Sindirim sisteminin dostu, lif açısından oldukça zengin olan kuru meyvelerin sayısız faydası olduğunu biliyor musunuz? Özellikle kış aylarında tüketilen kuru meyvelerin yararlarını Diyetisyen Pınar Kural Enç açıkladı.

Böbrek sağlığı için 7 besin

Böbrek sağlığını korumak için bazı besinlerin tüketilmesi gereklidir. İşte böbrek sağlığınızı koruyacak 7 besin!

Sabahları bunları yemeyin

Diyetisyenler sabahları aç karna yenmemesi içilmemesi gereken meyve ve sebzelerin listesini çıkardı.

Erdoğan'ı güldüren soru: Kızım onlar nasıl alsın?

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna Hersek Cumhurbaşkanlığı Konseyi üyeleri Dragan Çoviç ve Bakir İzzetbegoviç ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde ortak basın toplantısında bir gazetecinin Rusya'nın almadığı sebze ve meyveleri Bosna-Hersek'in satın alma ihtimali sorusuna esprili bir yanıt verdi.

Hormonlu meyve ve sebzeleri nasıl tanırsınız?

Uzmanlar, sağlıklı meyve ve sebze tüketmek için alışveriş yaparken ürünlerde şu özelliklere dikkat edilmesi gerektiğini belirtti:

DİĞER "meyve" LİNKLERi

Meyve, çiçeğin dişi organının, döllenme sonucunda farklılaşıp, yumurtalığın

KategoriMeyve. Vikipedi, özgür ansiklopedi. Atla kullan, ara. Bu kategorinin ana

Meyve Sepeti ile sevdiklerinize tatlı bir sürpriz yapın. Çikolata soslu lezzet

Bibardak meyve size “İyi Günler” diler. 7.00 TL 300gr. 8.50 TL 400gr ... Tropikal

pazara her gidişimde beni şaşı eden şeyler. yürürüm bir ileri bir geri de

Sevdiklerinize Meyve Sepeti, Buketi ve Çiçekleri göndermek için Bir Buket Meyve

Meyve Sepeti kategorisinden sevdiklerinize en tatlı meyvelerden hediye edin.span

Çiçeğe alternatif olacak bir hediye fikri mi arıyorsunuz BonnyFood Meyve

Kalkan Meyve Sebze Ltd. Şti. İrtibat + 90 (332) 817 70 20. Ana Sayfa · Kurumsal

GOLDEN A.Ş. 1988 yılında Golden türü elmalarının yetiştiği, çoğunlukla rekoltesi