İsmail Hacıoğlu ile Duygu Kaya Kumarki evlendi

6 yıllık eşi Vildan Atasever'den geçtiğimiz yıl ocak ayında boşanan oyuncu İsmail Hacıoğlu dün akşam ikinci kez evlendi. (Kelebek)İsmail Akkol ve Fadik Adıyaman sahilden 5 kilometre yürüyerek taksiye binmiş

Aydın Söke ilçesi'nde geçen 1 Şubat'ta yakalanan Özdemir Sabancı suikastının sanığı, DHKP-C terör örgütü üyesi İsmail Akkol ve Fadik Adıyaman'ın Türkiye'ye adım attığı bölgedeki ilk görüntüleri ortaya çıktı.


Sabancı Holding'den İsmail Akkol açıklaması

Sabancı suikasti sanığı İsmail Akkol’un yakalanmasıyla ilgili olarak Sabancı Holding’ten yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada, 'Başta İçişleri Bakanlığımız ve Emniyet Genel Müdürlüğümüz olmak üzere, tüm ilgili kamu kurum ve kuruluşları ile görevli personele teşekkür ediyoruz' denildi.

Yargıtay'dan Ali İsmail Korkmaz kararı

Yargıtay 1. Ceza Dairesi, Eskişehir'deki Gezi Parkı eylemleri sırasında dövülerek öldürülen üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ın ölümüyle ilgili davada, yerel mahkemenin kararını usul yönünden bozdu. Daire, sanık polis memurlarının tahliye taleplerini de reddetti. Dava, Yargıtay'ın bozma gerekçeleri doğrultusunda yeniden görülecek.Sabancı suikastı zanlısı DHKP-C'li yakalandı

Aydın Emniyet Müdürü Halis Böğür, Söke'de silah ve patlayıcılarla gözaltına alınan iki kişiden birinin Özdemir Sabancı suikastinin zanlısı DHKP-C'li İsmail Akkol, diğerinin de Fadik Adıyaman olduğunu söyledi.

Bağımlılıkla mücadele ödüllü müdür 'uyuşturucudan' tutuklandı

Ankara’da yapılan bir operasyonda çantasında uyuşturucu madde ele geçirilen Uyuşturucu Madde Bağımlılıkları ve Alkolizmle Mücadele Federasyonu (UBAM) Kurucu Genel Müdürü İsmail Karakaş tutuklandı.

Whatsapp sohbeti öğrencilerin başını yaktı

Akdeniz Üniversitesi’nde okuyan 8 öğrencinin kurduğu whatsapp grubu başlarına dert açtı. Not eleştirisi yaptıkları Kurucu Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmail Tufan hakkında, “Öldürelim şerefsizi. İsmail’e suikast şart” diyen öğrenciler hakkında disiplin soruşturması başlatıldı.

Türk öğrenci, 17 yaşında  Cincinnati Üniversitesi'nden mezun oldu

Henüz 17 yaşında Cincinnati Üniversitesi'nden biyokimya diploması alan İsmail Günaçar, başarısını babasının göç kararına ve ABD'nin sunduğu eğitim fırsatlarına bağlıyor.

Ünlü kabadayı hayatını kaybetti

Kamuoyunda 'Oflu İsmail' olarak tanınan, yeraltı dünyasının ünlü isimlerinden biri olan İsmail Hacısüleymanoğlu hayatını kaybetti.

Kurtlar Vadisi'ni yasa boğan ölüm

Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Süha Tarık karakterini canladıran oyuncu İsmail Aydın, kalp krizi sonucunda hayatını kaybetti.

Meclis Başkanı 3. turda seçildi

​TBMM Başkanlığı'na 3'ün tur oylamaları sonunda 316 oyla AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail Kahraman seçildi.

Muğla'da damadın şakasına kızan nikah memuru salonu terketti

Muğla'da damat adayının 'evlenmeyi kabul ediyor musunuz?' sorusuna gülerek 'hayır' demesine sinirlenen nikah memuru salonu terk etti.

İsmail Türüt'ten tazminat isyanı: Sülalemi toplasan bu kadar para çıkmaz

18 yıl evli kaldığı Ayşe Türk'ün 'Beni aldattı' iddiasıyla açtığı boşanma davası sonucu 500 bin lira tazminat ödemesine karar verilen İsmail Türüt, karara itiraz etti.

PKK'nın üst düzey yöneticisi öldürüldü

Terör örgütünün en büyük mühimmat deposu olduğu bildirilen Gara Kampı, insansız hava araçlarının NEB adı verilen bombalarıyla vuruldu. Tunceli Ovacık’ ta yürütülen operasyonlarda terör örgütü PKK’ nın sözde Dersim Eyalet Komutanı ve örgütün silahlı kanadı HPG‘nin Komuta Konsey üyesi “Baran Dersim” Kod adlı İsmail Aydemir ile 3 kişinin öldürüldüğü iddia edildi.

Alzheimer hastası 2 gündür kayıp

MANİSA'nın Salihli İlçesi'nde, tıraş olmak için evden ayrılan ve yaklaşık 2 gündür kendisinden haber alınamayan 58 yaşındaki İsmail İkiz'i bulmak için AFAD ekipleri çalışma başlattı.

DİĞER "mersinli ismail" LİNKLERi