İETT'den gece ulaşım seferleri

İETT, İstanbul’un merkezi noktalarına koyduğu seferler ile İstanbullulara gece yolculuk yapma imkanı sunuyor. İstanbul’un merkezi noktalarından toplamda 116 araç 358 sefer ile hizmet veriyor.Kağıthane'de alevli gece: 7 araç kundaklandı

Kağıthane'de sabah karşı park halinde bulunan 7 araç, kimliği belirsiz kişilerce kundaklandı. Alev alev yanan araçlar kullanılamaz hale geldi.


Bütün makineleri yükleyip gece yarısı ortadan kayboldular

Kastamonu’da kadın giyim üzerine fason dikimi yapan tekstil firmasında çalışan 120 tekstil işçisi taşeron firma patronunun iflas etmesi üzerine işsiz kaldı. Tekstil firması, gece yarısı fabrikadaki bütün makineleri kamyonlara yükleyerek ortadan kayboldu. Bir önceki gün saat gece saat 24.00'a kadar mesai yapan işçiler ertesi sabah geldiklerinde karşılaştıkları manzara karşısında şoke oldu.

Düşürdüğü şişe sayesinde felç olmaktan kurtuldu

Mersin’in Tarsus ilçesinde yaşayan 44 yaşındaki Songül Kent, duyarlı davranışı sayesinde felç geçirmekten kurtuldu.Kilo vermenizi engelleyen 10 gizli neden

Günümüzde hareketsiz yaşam, stres, şehir hayatı gibi birçok nedenden dolayı kilo alıyor olabilirsiniz. Kilo vermek aslında o kadar da zor değil. Kilo verememenizin nedenlerini sizler için derledik.

Çocuğunuzun karnesinde zayıf varsa sakın bunları yapmayın

Öğrencilerin ilk dönem karnelerini alacakları sömestir tatili, ne tamamen yan gelip yatma ne de ödevlere ve testlere boğulma dönemi!

Gece terlemeleri varsa dikkat!

Eskilerin 'amansız hastalık' olarak nitelendirdiği veremin, günümüzde hala geçerliliğini koruduğunu belirten Göğüs Hastalıkları Bölümü Prof. Dr. Serhat Fındık, büyük ölçüde çaresi bulunmuş olsa bile hala ölüme götürebilme riski bulunduğunu söyledi.

Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu maçı kar yağışı nedeniyle tatil edildi!

Spor Toto Süper Lig'in 18.haftasında Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda oynanması beklenen Beşiktaş Mersin İdmanyurdu maçı yoğun kar yağışı nedeniyle 6.dakikada durdu.

Güneş battığında İPhone'lar değişecek

Apple'ın yeni sürümü iOS 9.3'te, kullanıcıların gece rahat uyumalarını sağlayan 'Gece Mesaisi' özelliği de bulunuyor. Yakında gün battığı anda telefon ekranınızın renk yoğunluğu değişecek ve gözünüze daha sıcak renkler sunulacak.

Yaşlı kadın eşini 'TV'den öğrendiği' kalp masajıyla kurtardı

Mersin’in Tarsus ilçesinde tarlada çalışırken kalp krizi geçiren 66 yaşındaki adam, televizyondan gördüğü kalp masajını uygulayan eşi sayesinde yeniden hayata döndü.

Kişisel markanızı güçlendirmek için yapmanız gereken 5 şey

Her gün yeni kişilerle tanışıyorsunuz, peki onlar daha sonra sizin kim olduğunuzu hatırlıyorlar mıdır?

'Dahi çocuk'tu! 334 yıl ceza alan Mersin'li genç, Başbakan'a öyle bir mektup gönderdi ki...

Bilgisayara olan merakı yüzünden ’dahi çocuk’ olarak adlandırılırken, sanal dünyada korsanlıklar yapıp yakalanınca 199 yıl hapis cezasına mahkum olan 26 yaşındaki Onur Kopçak, devam eden bir başka davada 135 yıl hapis cezası daha aldı. Bilişim suçu işlemekten toplam 334 yıllık tarihin en ağır cezasına mahkum oldu.

Büyük ikramiyenin talihlilerinden biri gündüz tesisatçı, gece bekçi

Yılbaşı çekilişinden büyük ikramiye isabet eden İstanbul'daki bilet sahiplerinden birinin izi bulundu. İkramiye gündüz tesisatçılık, gece bekçilik yapan Mustafa Gıcık'a çıktı.

55 milyonu tek rakamla kaçıran zabıta memuru kalp spazmı geçirdi

Mersin'de büyük ikramiyeyi tek rakamla kaçıran zabıta memuru Mustafa Hakan Uslu, sonucu öğrenince kalp spazmı geçirdi.

Hayatı karardı! Vücut geliştiren adamın acı sonu

İngiltere'de yaşayan Lewis Brown, kas yapmak için 10 adet steroid alınca vücudu pişti. Bacağındakı kas dokusu tamamen yok olan genç komaya girdi ve hastaneye kaldırıldı.

DİĞER "mersin gece hayati" LİNKLERi

Mersin Gece Hayatı, Mersin, Turkey. 2755 likes · 81 talking about this.span

Kaynak httpfotoanaliz.hurriyet.com.trgaleridetay.aspxcid=17900&p=9&rid=

Mersin (İçel) Gezilecek Yerler Mersin (İçel) - Mutlaka yapılması gereken 53 şey

Mersin Gezilecek Yerler Mersin - Mutlaka yapılması gereken 20 şey için

Suat Suna ve Didem her gece Angel Barda. ... lütfen o eski halinize geri dönün ki

Ordan hemen zıplıyoruz başka bir güzel gruba Aviva Hayat ve Emeklilik

Bu sayfa da arama yaparak mersin gece hayatı ile ilgili tüm haberlere

mersin gece hayati fotoğrafları, mersin gece hayati resimleri, mersin gece hayati

Mersin Günün Fırsatları. Kriterlere uygun fırsat bulunamadı. Devamı. Tweet.