Gaziantep saldırısının ardından sokak düğünlerine yasak geldi
Gaziantep'de çoğunluğu çocuk 56 kişinin öldüğü IŞİD'in intihar saldırısının ardından sokakta yapılan düğün ve eğlencelere yasak geldi. İçişleri Bakanlığı bu tür etkinliklerin kapalı salonlarda yapılması ve öncesinde de güvenlik güçlerine bilgi verilmesi zorunluluğu getirdi.

Kına gecesinde 56 kişinin yaşamını yitirdiği Gaziantep'teki çiftten karar!
Gaziantep’te kına gecesi bombalı terör saldırısı nedeniyle kana bulanan Nurettin-Besna Akdoğan çiftinin düğünü ertelendi.

Gaziantep saldırısında yaralanan 6 yaşındaki çocuk da hayatını kaybetti
Gazintep'in Şahinbey ilçesinde 21 Ağustos'ta bir düğüne düzenlenen intihar saldırısında ölenlerin sayısı 56'ya yükseldi.

Gaziantep'teki düğün saldırısında ölenlerin sayısı 55'e yükseldi
Gaziantep'te, kına gecesinde düzenlenen canlı bomba saldırısında hayatını kaybedenlerin sayısı 55'e yükseldi.

Esma bebek, patlamada hayatını kaybeden annesinin tülbentiyle uyuyor
Gaziantep'te 54 kişinin yaşamını yitirdiği kına gecesine yönelik terör saldırısında yaralanan bir yaşındaki Esma bebek, hayatını kaybeden annesinin tülbentiyle uyuyor.

Gaziantep'te düğünleri kana bulanan gelin ve damat konuştu
Kanlı terör saldırısında düğünü kana bulanan gelin Besna Akdoğan, 'Bütün ailem yok oldu' diye feryat ederken, damat Nurettin Akdoğan ise 'Bizim kimseye kötülüğümüz dokunmadı' diyerek göz yaşı döktü.

Gaziantep'teki düğün saldırısında 4 çocuğunu kaybetti
Gaziantep'teki IŞİD saldırısında hayatını kaybedenlerin çoğu çocuk; Onlardan 4'ü aynı annenin çocuklarıydı. Acılı anne Emine Ayhan cenaze töreninde ayakta duramadı.

Gaziantep'teki düğün saldırısında ölenlerin 29'u çocuk!
Gaziantep'te kına gecesine düzenlenen 'canlı bomba' saldırısında yaşamını yitiren 51 kişiden 44'ünün kimlik tespiti yapılıp defnedilirken, 7 kişinin ise otopsi ve kimlik tespiti işlemleri devam ediyor. Ölenlerden kimlikleri belirlenen 44 kişiden 29'ununun yaşı 18'den küçük. Bunlardan 31'i erkek, 13'ü kadın.

Çok sayıda kazılan mezara Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nden açıklama!
Gaziantep’teki patlamada hayatını kaybedenlerin defnedildiği Yeşilkent Mezarlığı'ndaki hazırlanmış yüzlerce mezarın görüldüğü fotoğrafla ilgili açıklama yapan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Dr. Abdullah Aksoy, 'Bu rutin bir uygulamadır'’ dedi.

Erdoğan'dan Gaziantep açıklaması: Canlı bomba 12-14 yaşlarında
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gaziantep saldırısıyla ilgili önemli açıklamalar yaptı. Saldırıyı düzenleyen canlı bombanın 12-14 yaşlarında olduğunu açıkladı. Saldırıda DAİŞ izlerinin görüldüğünü belirten Erdoğan, ölü sayısının 51 olduğunu açıkladı.

Düğünü kana bulanan damattan dikkat çeken IŞİD paylaşımı
Gaziantep'te kına gecesi kana bulanan damat Nurettin Akdoğan'ın, 28 Temmuz tarihinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda IŞİD'e tepki gösterdiği ortaya çıktı.

HDP'den Gaziantep'teki saldırı ile ilgili yazılı açıklama
Halkların Demokratik Partisi Merkez Yürütme Kurulu, Gaziantep'teki saldırı ile ilgili olarak yazılı açıklama yaptı. 

Gaziantep'te düğüne terör saldırısı
Gaziantep'in merkez Şahinbey İlçesi'nde sokakta yapılan kına gecesinde kalabalığın arasına karışan canlı bomba terörist, üzerindeki patlayıcıyı infilak ettirdi. Gaziantep Valiliği, kına gecesinde düzenlenen bombalı saldırıda 30 kişinin öldüğünü 94 kişinin de yaralandığını açıklamıştı. Gaziantep Valiliği'nden yapılan son açıklamada hayatını kaybedenlerin sayısının 50'ye yükseldiği bildirildi.

Düğün dönüşü kaza! 7 ölü
Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde düğünden dönen ailenin bulunduğu otomobilin TIR ile çarpması sonucu 7 kişi hayatını kaybetti.

Düğünü basan yüzbaşı, Konya'dan Alanya'ya bisikletle kaçtı
Darbe girişimi sırasında Moda Deniz Kulübü'ndeki düğüne baskın yapan askerler arasında yer aldığı belirtilen yüzbaşı Okan Kocakurt, Alanya ilçesinde bir çadırda yakalandı. Kocakurt'un darbe girişimi sonrasında önce Ankara'dan Konya'ya geldiği daha sonra ise Konya'dan Alanya'ya bisikletle kaçtığı tespit edildi.

Kızının düğününden darbeciler tarafından kaçırılan korgeneral de gözaltında
İstanbul'da kızının düğününde Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Abidin Ünal ile birlikte darbeciler tarafından kaçırılan Muharip Hava Kuvveti ve Hava Füze Savunma Komutanı Korgeneral Mehmet Şanver gözaltına alındı.

Eşini düğünde döverek öldürdü!
Kızını bir düğünde erkek arkadaşıyla gören baba hıncını karısından çıkardı. Öfkeli koca, düğün ortasında herkesin gözü önünde darp ettiği eşini daha sonra babasının evine bırakıp ayrıldı. Baba evinde fenalaşan 41 yaşındaki kadın, kaldırıldığı hastanede kurtarılamadı, kocası tutuklandı.

Aşiret düğününde gelin ve damada tepsi tepsi para yağdı!
Şanlıurfa’da 29 yaşındaki Serkan Oflaz ile 22 yaşındaki öğretmen Ebru Boz’un düğün töreninde, davetliler genç çifte dolar yağdırdı.

Düğün magandası bu sefer bulgurla vurdu!
Şanlıurfa’nın Bozova ilçesinde düğünde pompalı tüfeğin içine konularak ateşlenen bulgur tanelerinin isabet ettiği çocuk ağır yaralandı.

Eşi Mavi Marmara'da ölen Topçuoğlu: ''Lütuf tazminatı istemiyoruz''
Gazze'ye insani yardım götürürken saldırıya uğrayan 'Mavi Marmara' adlı gemide yaşamını yitiren milli tekvandocu Çetin Topçuoğlu'nun olay sırasında yanında olan eşi Çiğdem Topçuoğlu, 'Tazminat konusu çok hassas olduğumuz bir nokta, lütuf tazminatı istemiyoruz' dedi.

Mavi Marmara'da ölenlerin ailelerine 2'şer milyon dolar tazminat
İsrail ile ilişkilerin normalleştirilmesi mutabakatına değinen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 'Mavi Marmara baskınında ölenlerin ailelerine 2 'şer milyon dolar tazminat ödenecek' dedi.

-