Kredi kartında yeni dönem
Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, iç piyasanın canlandırılmasına yönelik çalışmalar kapsamında, bazı ürünler için kredi kartıyla alışverişlerde taksit imkanı sağlanacağını bildirdi. Tüfenkci, 'Daha önce market alışverişinde taksidi kaldırmıştık, şimdi 3 taksit gelebilir, bunun gibi birtakım çalışmalar var.' dedi.

Halk, marketlere ve fırınlara akın etti
İstanbul ve Ankara'daki askeri kalkışma sonrası İstanbul'da halk marketelere ve fırınlara akın etti. İstanbul ve Ankara'da askeri hareketlilik halkı tedirgin etti.

Diyarbakır'da markete bombalı saldırı!
Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde yüzleri maskeli kişi ya da kişilerce bir markete çakmak gazı kutusunda hazırlanan el yapımı patlayıcıyla saldırıda bulunuldu.

Silopi'de sokağa çıkma yasağına 'seyyar market' formülü
Operasyonların sürdüğü Silopi'de vatandaşlar sokağa çıkma yasaklarından mağdur. Kaymakamlık ise buna karşı 'seyyar market' formülünü buldu. Yasak bulunan mahallelerde polis kontrolünde seyyar market araçları satış yapacak.

Marketler zinciri sahibinden, soğuk hava deposunda öldüresiye dayak
Elektrikçi Ahmet Kıran, marketler zincirinin sahibi ve adamları tarafından soğuk hava deposunda tutulup öldüresiye dövüldü. Döven dört kişi için 43 yıla kadar hapis isteniyor

Market sahibi kadın silahlı soyguncuları yaka paça dışarı attı
Çanakkale'de yüzlerini atkıyla kapatan iki soyguncu, tabanca ve bıçakla tehdit ettikleri market sahibi Nur Yılmaz'dan 300 TL vermesini istedi. Ancak, parayı vermeyi kabul etmeyen Yılmaz'ın üzerlerine yürümesi ve yaşanan küçük çaplı arbedenin ardından panikleyen soyguncular, havaya ateş edip kaçmaya çalıştıkları sırada yakalandı.

Gold Grubu dört şirketi için iflas erteleme istedi
BÜNYESİNDE, Gold Teknoloji Marketleri, GSA Saat mağazaları, Hızlıal.com gibi şirketlerin de bulunduğu Gold Grubu dört büyük şirketi için iflas erteleme istedi. Mahkeme, 1000’e yakın kişinin çalıştığı grubun şirketleri için tedbir kararı verdi. 2012-2014 döneminde 4,7 milyar lira ciro elde eden Gold Grubu’nun dört şirketi artık kayyum denetiminde faaliyet gösterecek.

Burcunuz, ilişkiniz hakkında ne söylüyor?
Yalnız olmaya mahkum musun? En iyi hangi burçlarla anlaşıyorsun? İster inanın ister inanmayın ama burcunuz; ilişki ve yaşam tarzınız hakkında birçok ipucu veriyor.

-