Nasıl aşık oluyoruz?
Üzerine en çok araştırma yapılan mevzu 14 Şubat’ta bilimin gündeminde. Yeni veriler, aşka dair sorularınıza yardımcı olabilir.

Platonik aşık öldüresiye döverek komalık etti
Adana'da 26 yaşındaki Türkan Sarıkaya, kendisine platonik aşk duyduyduğu iddia edilen 28 yaşındaki Bünyamin F. tarafından öldüresiye dövülerek hastanelik oldu. Beyin kanaması geçiren genç kız, özel bir hastanede yaşam savaşı veriyor.

Onu kendine aşık etmenin 6 yolu
Aranızda bir çekim hissediyorsunuz. Onu düşününce gülümsüyorsunuz. Göreceğiniz zaman heyecanlanıyorsunuz. Belki de ondan başka hiçbir şey düşünemez hale geldiniz. Size aşık olmasını herşeyden çok istiyorsunuz. 


Size aşık kalmasının 8 yolu
Çoğu şeyin üstesinden kendi gelebilen güçlü bir kadın olabilirsiniz, ama onun sizin için bir şeyler yapmasına izin verin! Kendisine ihtiyacınızın olduğunu hissetmesi, onu size yaklaştırıp, kendini de önemli hissetmesine sebep olacaktır.

Aşık olduğunu nasıl anlarsınız?
Partnerinizin size gerçekten aşık olup olmadığını ya da ilk günkü heyecanını kaybedip kaybetmediğini merak ediyorsanız bu yazıyı okumanızı tavsiye ederiz. Zira eğer hala bu davranışları yapıyorsa sizi ilk günkü gibi seviyor demektir.

Aşık doktor, kadın sürücüyü sıkıştırdı: 19 yaralı
Antalya'da uzman doktor U.S.'nin, aşık olduğu kadın sürücü Z.M.'yi trafikte taciz etmesi 3 aracın karıştığı zincirleme kazaya neden oldu, kazada 19 kişi yaralandı.

Siyam ikizleri aynı kişiye aşık oldu
Sirkte çalışan yapışık ikizler hayatlarının aşkını buldu. Hindistan'da yaşayan 45 yaşındaki yapışık ikizler Ganga ve Jamuna Mondal hayatları boyunca hep dışlandılar.

Bir erkeği kendinize aşık etmenin yolları
Bu kurallara uyarak siz de o dayanılmaz çekiciliğe kavuşabilirsiniz.

Kaybolan alzheimer hastasının arazide cesedi bulundu
GAZİANTEP’te yakınlarının 9 günden bu yana haber alamadığı alzheimer hastası 95 yaşındaki Hanifi Işık’ın cesedi arazide bulundu.

Erol Büyükburç son kez o türküyü söylemiş!
Dün akşam Taksim’de Murat Evgin’in “Çarşamba Buluşmaları” dinletisine katılan Erol Büyükburç'un Aşık Veysel’in Uzun İnce Bir Yoldayım adlı türküsünü seslendirirken çekilen görüntüleri ortaya çıktı.

Neden baharda aşık oluruz? İşte bilimsel sebepleri
Bahar gelince aşık oluyoruz ama neden? İşte size 10 maddede bilimsel açıklaması!

-