Erdoğan'dan Leyla Zana açıklaması
Cumhurbaşkanı Erdoğan İstanbul'da cuma namazı sonrası gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını cevapladı. Erdoğan, Leyla Zana'nın görüşme talebiyle ilgili, 'Parlamentoda yeminini yapmadığı sürece böyle bir kabul olmaz' dedi.

Takla atan otomobilden burnu bile kanamadan çıktı
Adana’da yağışlı hava nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü genç kız, DSİ’ye ait boş sulama kanalına düşen otomobilden burnu bile kanamadan kurtuldu. Genç kız, olayın şokunu uzun süre atlatamadı.

Çabuk öfkeleniyor, kolay yoruluyor ve uyuyamıyorsanız..
Günlük hayatta evham ve aşırı kaygıya kapılıyor, çabuk öfkeleniyor, kolay yoruluyor ve uyku sorunları yaşıyorsanız ‘yaygın kaygı bozukluğu’ sorunuyla karşı karşıya olabilirsiniz.


Çabuk üşüyenler dikkat!
Uzmanlar soğuk havanın genel vücut sağlığına olumsuz etkileri kadar kalp sağlığı için de birçok risk faktörüne sebep olabileceğini belirtiyor. Peki soğuk kalbi nasıl etkiliyor? Kimler daha çok risk altında? Çabuk üşüyenler korunmak için ne gibi önlemler almalı?

Metni değiştiren Leyla Zana'nın yemini geçersiz sayıldı
Yemin töreni için kürsüye gelen HDP Ağrı Milletvekili Leyla Zana, yemin etmeden önce Kürtçe konuştu, yemin metnini değiştirdi.

Duayen gazeteci Leyla Umar hayatını kaybetti
Duayen gazeteci Leyla Umar, bu sabah hayatını kaybetti.

AA Muhabiri IŞİD'in saldırısında hayatını kaybetti
Anadolu Ajansı Halep muhabiri Salih Mahmud Leyla, DAİŞ tarafından bomba yüklü araçla yapılan saldırıda hayatını kaybetti.

''Ölüm orucuna başlayacağım''
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Ağrı Milletvekili Leyla Zana, 7 Haziran seçimlerinden önceki pozisyona dönülüp ölümler durmazsa, şahsi olarak ölüm orucuna başlayacağını söyledi. Zana, “Elinde silah olan bütün taraflara sesleniyorum; kimseye sözümü dinletemezsem de kendime sözüm geçer. Ölümleri seyretmektense ölmeyi tercih ederim.” dedi.

Leyla ile Mecnun efsanesi tekrar canlanıyor
Leyla ile Mecnun efsanesi bitti. Ama efsanenin hayatımızda yarattığı etkiler devam ediyor. Diziden önce de tanıdığımız ama diziyle beraber vazgeçilmezimiz haline gelen usta oyuncular Ahmet Mümtaz Taylan ve Ali Atay beraber yeniden ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyorlar.

-