Öteki tarafın çektiği hiç görülmemiş fotoğraflarıyla Vietnam Savaşı

Vietnam savaşını hep Amerikalılar'ın objektifinden gördük.Üçüncü dünya savaşı çıkarsa kaçabileceğiniz 14 yer!

Son zamanlarda dünyada yaşanan gelişmeler kimilerine göre kıyamet alameti kimilerine göre üçüncü dünya savaşının işaretleri...


Mucize kurtuluş! 70 saat sonra sağ kurtarıldı

Çin'in güneyindeki Guangdong eyaletinde heyelanın meydana gelmesinden 70 saat sonra bir kişinin sağ olarak kurtarıldığı bildirildi.

O savaş çıkarsa tekerleği yeniden icat etmek gerekecek!

Papa, Noam Chomsky, Thomas Piketty... Her geçen gün bir başka isimden ‘Üçüncü Dünya Savaşı’ öngörüsü geliyor. Türkiye’nin Rusya ile yaşadığı gerilimi, yurtta ve cihanda ‘yeni bir genel savaşın habercisi’ olarak yorumlayan da çok. Bu savaşın çoktan başladığını söyleyen dahi var. Kim, neyi iddia ediyor? Kıyamet kapıda mı? Sonrasında ne yaşayacağız? Nasıl ayakta kalacağız?Türk öğrenci ABD’de yaşam savaşı veriyor

Tıp eğitimi almak için geldiği New York’ta geçirdiği rahatsızlığın ardından komaya giren 22 yaşındaki Türk öğrenci Mahmut Dinç, yaklaşık 10 aydır yoğun bakımda yaşam savaşı veriyor.

Huffington Post'dan ilginç çıkış... 'Erdoğan seçim için iç savaşı bile göze aldı'

​Almanya’da Focus Dergisi işbirliği ile Almanca yayın yapan The Huffington Post gazetesi, Türkiye analizinin yer aldığı “Erdoğan, seçim zaferi için iç savaş riskini aldı” başlıklı haberinde, son dönemde Türkiye'de yaşanan gelişmeleri okuyucularına aktardı. Gazeteci Benjamin Prüfer'in imzasıyla yayınlanan haber, kısa sürede sosyal medyada yayıldı ve Almanca konuşulan ülkelerdeki diğer yayın organları tarafından da kullanılmaya başlandı.

Sinan Şamil Sam yaşam savaşı veriyor

'Boğazın Boğası' lakaplı Kıtalararası Dünya Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam, hastanede yaşam savaşı veriyor. Uzun zamandır karaciğer yetmezliği yaşayan Sam'ın durumu kritik.

Depoda 6 çocukla yaşam savaşı

ADANA'da eşinin 6 çocuğu ile ortada bıraktığı 32 yaşındaki Hülya Demir, tuvaleti, banyosu olmayan depoda yaşam savaşı veriyor.

Mucize kurtuluş!

İZMİR'in Foça ilçesinde, alkollü olarak kullandığı otomobiliyle 30 metrelik yardan denize uçan otomobilin sürücüsü 35 yaşındaki Derya Koçyiğit kazayı hafif yaralı atlattı.

Beyin kanaması geçiren Taha Ülgü, dört yıldır yaşam savaşı veriyor

Okula başlamasına günler kala parkta oynarken yüksekten düşerek beyin kanaması geçiren, iki kez ameliyat olan ve yatağa bağlı yaşayan 10 yaşındaki Taha Ülgü'nün durumu yürekleri sızlatıyor.

Milli judocu Burcu Hantuk yaşam savaşı veriyor

16 yaşındaki milli sporcu Burcu Hantuk'un kolunda başlayan ödem yayıldı.

DİĞER "kurtulus savasi r" LİNKLERi