15 torunlu dede Zübeyit Özkaya KPSS'ye başvurdu
Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) Kars'ta yaşayan ve 15 torunlu 60 yaşındaki Zübeyit Özkaya da başvuruda bulundu.

Kayıp genç kız, sinirli dedesinin elinden polise sığındı
Antalya'da denizde kaybolan 19 yaşındaki genç kızdan uzun süre haber alamayan dedesi, bir anda genç kızı karşısında görünce sevinçle karışık siniri bir arada yaşadı. Genç kız, annesi ile dedesinin elinden polise sığınarak kurtuldu.

Torunu, dedesini internetten satışa çıkardı
Konya’da bir kişi sosyal paylaşım sitesi üzerinden dedesini satılık ilanına koydu. Torunu dedesini satılık ilanına koydu.

3 aylık Miray bebek ve dedesi, Cizre'de kurşunların hedefi oldu
Cizre'de evlerinin bahçesinde kurşunlara hedef olan gelini ve torununu ambulansa götüren Ramazan İnce, çatışmanın arasında kaldı. Dede ve torun kurtarılamadı, anne yaralı.

78'lik dede şoke etti! Abdest alma bahanesiyle...
Samsun'da caminin şadırvanında abdest almak isteyen bir kişinin montunun cebinden içinde 300 lira para bulunan cüzdanı çaldığı iddia edilen 78 yaşındaki şahıs, polisin takibi sonucu yakalandı. Hırsızlık suçundan 20 sabıkası bulunan yaşlı adam yakalanınca tövbe ettiğini söyledi.

70'lik dededen inanılmaz hırsızlık!
Fatih’te özel halk otobüsü şoförünün kazaya karışarak araçtan inmesini fırsat bilen 70 yaşındaki hırsız, sürücünün cep telefonunu çaldı. Olay anı otobüsün güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.

89 yaşındaki Mehmet dede tıp dünyasını şok etti
Eskişehir'de yaşayan 89 yaşındaki Mehmet İnanç, 55 yıldır uyamadığını belirterek, bu durumun avantajlarını kullandığını söyledi. Nöroloji uzmanı Prof. Dr. Gazi Özdemir, bazı kişilerin gözü açıkken uyuduğunu söyledi.

-