Bingöl'de PKK'nın tuzakladığı patlayıcı infilak etti!
Bingöl'ün Genç ilçesi kırsal kesiminde PKK'lı teröristlerin karayoluna tuzakladığı patlayıcı kendiliğinden infilak etti. Patlamada ölen veya yaralanan olmazken, patlamanın olduğu yerde çukur oluştu.

Askeri araca bombalı tuzak: 1 şehit, 3 asker yaralı
​Hakkari - Van karayolunda PKK’lı teröristlerin yola tuzakladığı el yapımı patlayıcıyı infilak ettirmeleri sonucu 1 asker şehit oldu, 3 asker yaralandı.

Üniversiteli Sedef'i iğrenç tuzaktan doktorun dikkati kurtardı
Mersin Üniversitesi İngiliz Dil Bilimi 3’üncü sınıf öğrencisi 25 yaşındaki Sedef S. bir kadın arkadaşı tarafından fuhuş tuzağına düşürülmek istendiğini, ancak bir yolunu bulup kendini sokağa atınca kurtulduğunu söyledi.

Şemdinli’de bombalı tuzak: 3 asker yaralı
Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde bu sabah askeri aracın geçişi sırasında, daha önce PKK’lı teröristler tarafından yola döşenen patlayıcının inflak ettirilmesi sonucu 3 asker yaralandı.

Üniversite öğrencilerine iğrenç tuzak
Adana'da Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu'nda okuyan 'Çaça' lakaplı bir öğrencinin, maddi durumu iyi olmayan öğrencileri ağına düşürüp uyuşturucuya alıştırdığı ve lüks otellerde iş adamlarına pazarladığı ortaya çıktı.

Whatsapp kullananlar bu tuzağa dikkat!
WhatsApp gibi çok kullanılan uygulamalar üzerinden kullanıcılara çeşitli konularda mesajlar atılarak tuzak kuran ve böylece kişilerin oldukça yüksek miktarlardaki paralarını çalan dolandırıcılar yeni bir uygulama başlattı.

Hatay'da filikadaki patlamada, askere cesetli tuzak
Hatay'ın Samandağ İlçesi'nde filikada gelen patlamanın terör saldırısı olduğu bilgisine ulaşıldı. Hatay Valisi Ercan Topaca, 'Denizin ortasında bu botu koyarak, içine iki ölmüş insanı, muhtemelen öldürerek koydular. Hiç insani bir şey değil. Tabii amaç bizim sahil güvenlik ekibini oraya çekmek, orada tuzaklanmış bir şeye müdahale edildiği zaman patlayacak ve 5-10 askerimizin ölmesi hedefti' dedi

Nusaybin'de bombalı tuzak: 3 asker yaralı
Mardin'in Nusaybin İlçesi'nde terör örgütü PKK'lıların tuzakladığı patlayıcıyı infilak ettirmesi sonucu 3 asker yaralandı.

Nusaybin'de bombalı tuzak! Şehit ve yaralı askerler var!
Mardin'in Nusaybin ilçesinde el yapımı bombanın patlatılması sonucu 2 asker şehit olurken, 8 asker yaralandı.

Van'da polis aracına bombalı tuzak
Van'ın İpekyolu ilçesi'nde PKK'lılar yola tuzakladığı el yapımı patlayıcıyı polis aracının geçişi sırasında patlattı. Saldırıda ölen yada yaralanan olmazken, bölgede hava destekli operasyon başlatıldı.

Eşi, Facebook'tan tuzak kurup kurşun yağdırdı
İzmir’de, cezaevinden izinli çıkıp 8 aylık eşini öldüren, erkek arkadaşını ağır yaralayan Kadir Alay’ın, Facebook’tan cezaevine döndüğünü yazarak tuzak kurduğu ortaya çıktı.

Nusaybin'de polise bombalı tuzak: 1 şehit, 3 polis yaralı
Mardin'in Nusaybin ilçesinde PKK'lıların yola tuzakladığı patlayıcı infilak etti; 1 polis şehit oldu, 3 polis yaralandı.

Facebook'ta küçük kıza iğrenç tuzak
İzmir’in Bornova İlçesi’nde Facebook üzerinden bağlantı kurduğu yaşı küçük kız çocuğunun çıplak fotoğraflarını ele geçirip, şantajla götürdüğü bir yerde cinsel istismarda bulunan İ.U. (28) tutuklandı.

İstanbul'da faciadan dönüldü! Yola döşenen bomba son anda farkedildi
İstanbul'da olası bir bombalı saldırı son anda engellendi. Yola tuzaklanan bomba patlamadan imha edildi.

Şırnak'ta bombalı hain tuzak! Yaralı askerler var
Şırnak'ta 14 Mart'tan bu yana uygulanan sokağa çıkma yasağıyla birlikte başlayan operasyonlar kapsamında bugün güvenlik güçlerinin girdiği bir evde PKK'lı teröristlerin tuzakladığı bomba patladı. Patlamada yaralanan askerlerin olduğu belirtilirken, bölgeye ambulanslar sevk edildi.

Komşulara canlı bomba tehditli tuzak
Ankara’da emekli memur Mehmet T., 3 komşusunun aracına “PKK’ya yardım yapmazsan çocuklarını canlı bomba yapacağız” yazılı not bıraktı. Polis Mehmet T.'yi suçüstü yaptı.

Gizli radar cezası Yargıtay’dan döndü: Devlet vatandaşına tuzak kuramaz
Aydın’ın Söke ilçesinde, radar kontrolü sırasında hız sınırını aştığı için 172 lira ceza kesilen Cansu A., konuyu yargıya taşıdı. Radar kontrolü için herhangi bir uyarı levhasının konulmadığı belirtilerek açılan dava, Söke Sulh Ceza Hâkimliği’nde karara bağlandı. Mahkeme cezayı iptal ederken Adalet Bakanlığı da kararı Yargıtay’a götürdü. Üst mahkeme ise son noktayı koydu: “Trafik denetimlerinde bilgilendirme yapmadan sürücülerin kural ihlali yapmalarını beklemek ve cezalandırmak çağdaş hukuk devleti ilkeleriyle bağdaşmaz.”

Bu sınav cevapları çok güldürüyor
İşte birbirinden komik sınav cevapları.

Söz konusu uyku olunca şartları zorlayan 15 insan
İnsanın uykusu gelince yer farketmeyebiliyor. İşte Uykuyu bambaşka bir biçimde yaşayan insanlar.

Erkek ile kadın arasındaki 10 komik fark!
Erkek ve kadın arasındaki farkları merak ediyorsanız , işte bu komik farkları sizler için derledik..

Sur'da her yer tuzak
DİYARBAKIR’ın Sur ilçesine geçen hafta cuma günü sevk edilen yaklaşık 200 Özel Kuvvetler mensubu (Bordo Bereliler) ve diğer güvenlik güçleri, sokak sokak temizlik harekâtı yapıp çok sayıda el yapımı patlayıcıyı (EYP) imha etti.

-