Hülya 5 gündür komada!
Adana'da yolun karşısına geçerken motosikletin çarptığı üniversite öğrencisi kız komaya girdi. Sürücünün serbest bırakılması ise ailesinin tepkisine neden oldu.

8 ay başında bekledi, gerçek o uyanınca ortaya çıktı
8 ay komadaki sevgilisinin başında bekleyen adamın kadının kafa travması geçirmesine sebep olan kişi olduğu ortaya çıktı.

Whatsapp sohbeti öğrencilerin başını yaktı
Akdeniz Üniversitesi’nde okuyan 8 öğrencinin kurduğu whatsapp grubu başlarına dert açtı. Not eleştirisi yaptıkları Kurucu Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmail Tufan hakkında, “Öldürelim şerefsizi. İsmail’e suikast şart” diyen öğrenciler hakkında disiplin soruşturması başlatıldı.

Lice'de çatışma: 3 şehit
Diyarbakır'ın Lice ilçesinde PKK'lılar ile çatışma çıktı. Çatışmada uzman çavuş Muhammet Tufan ve 2 asker şehit oldu.

Genç kıza otomobil çarptı, onu kanlar içinde gören başka bir sürücü de...
Antalya'da karşıya geçmeye çalışan genç kıza otomobil çarptı. Kazayı görüp yardım etmek isteyen sürücü de, genç kızı kanlar içinde görünce kalp krizinden öldü.

Ozan Tufan Fenerbahçe'de, sırada iki yıldız daha var
4 büyüklerin peşinden koştuğu Ozan Tufan'ı Fenerbahçe kaptı. Sarı lacivertliler, milli futbolcunun transferi için görüşmelere başladığını borsaya bildirirken, Bursaspor Kulübü 'anlaştık' açıklamasını yaptı. Fenerbahçe, Ozan'ın takım arkadaşı Volkan Şen ve Cezayirli sağ kanat oyuncusu Sofiane Feghouli için de girişimlerini sürdürüyor.

İspanya Ligi'ne bir Türk futbolcu daha!
Barcelona tarihinde en pahalıya transfer edilen 7'inci futbolcu olan Arda Turan'ın ardında bir Türk futbolcu daha İspanya Ligi'ne transfer olduğu haberi geldi.

42 yıl komada kaldıktan sonra hayatını kaybetti
Aruna Shanbaug, Hindistan'da yaşayan bir hemşire. Vahşice tecavüze uğradığında sadece 25 yaşındaydı. Tecavüze uğradıktan sonra öldürülmek istendi, felç kaldı. 42 yıl komada kaldıktan sonra ise hayatını kaybetti.

12 yıl sonra komadan çıktı ve söyledikleri şok etti!
Tam 12 yıl boyunca komada kalan ve uyandıktan sonra 'Umarım ölürsün demen de dahil her şeyi duydum anne' diyen çocuğun hikayesi şok ediyor.

-