'Bekara ev yok' diyen yanacak! 15 bin TL ceza

Hükümet, ayrımcılığa karşı vatandaşları korumayı amaçlayan “Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu Kanun Tasarısı’nı” TBMM’ye sevk etti.82 yaşındaki kadın 3 hastaya umut oldu

Balıkesir'de geçirdiği rahatsızlık sonucu kaldırıldığı hastanede beyin ölümü gerçekleşen 82 yaşındaki kadının karaciğeri ve böbrekleri 3 hastaya nakledilecek.


Bağdat Caddesi'nde protesto: 'Sessiz kalmıyoruz'

'Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu' üyesi bir grup, Kadıköy'de 19 yaşında bir genç kızın tecavüze uğramasını gösteriyle kınadı. Basın açıklaması yapan grup, Bağdat Caddesi'ne 'Kadın düşmanlığına, cinsel saldırılara sessiz kalmıyoruz' yazılı pankart astı.

El Salvador'da  kadınlara doğum yapmamaları önerildi

El Salvador'da, sivrisineklerin bulaştırdığı ve kusurlu doğumlara neden olan Zika virüsüyle mücadele için kadınlara doğum yapmamaları önerildi.Erkek ile kadın arasındaki 10 komik fark!

Erkek ve kadın arasındaki farkları merak ediyorsanız , işte bu komik farkları sizler için derledik..

Doğal kendinden şekilli 11 kaya

Dünyanın en doğal kendinden şekilli 11 kayayı sizler için derledik... Türkiye'deki kayanın şekline çok şaşıracaksınız.

Genç kadın, borcunu ödemeyen eski nişanlısını adam tutup kaçırttı

Antalya'da borcunu ödemeyen eski nişanlısını adam tutup kaçırttığı iddia edilen Sibel T. hakkında yakalanma kararı çıkartıldı.

Temizlik hastalığının belirtileri nelerdir?

Halk arasında temizlik hastalığı olarak da bilinen 'obsesif kompulsif kişilik bozukluğu' hem kişiyi hem de kişinin aile ve sosyal çevresini olumsuz etkiliyor. Temizlik hastalığı günümüzde genel olarak kadınlarda gözükmektedir. Uzmanlar bu hastalığın tedavi edilmesi gerektiğini söylüyor.

Saç boyarken bunlara dikkat

Her kadın aynaya baktığında kendinde bir değişiklik güzellik görmek ister. Bunun içinde en kolay yol olarak çareyi saçlarının renklerini değiştirmede bulurlar. Fakat çalışan kadınlar için kuaföre gitmek çoğu zaman imkansız olabiliyor. Bu tür zamanlarda işin içine marketlerde satılan hazır saç boyaları giriyor. Ancak saç boyarken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur var. İşte mükemmel sonuç elde etmenin püf noktaları

Hamile kadın kavgayı ayırmak isterken öldürüldü

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde, 30 yaşındaki 5 aylık hamile Makbule Aker, ayırmak istediği kavgada kim tarafından ateşlendiği bilinmeyen tabancadan çıkan kurşunların isabet etmesiyle yaşamını yitirdi.

Kadın subaylar da Sur'da görev alıyor

TÜRK Silahlı Kuvvetleri ile Emniyet güçlerinin Şırnak ve Diyarbakır başta olmak üzere bölgedeki PKK unsurlarına yönelik müşterek operasyonları sürerken, TSK mensubu kadın subayların da harekatlarda görev aldığı ortaya çıktı.

Market sahibi kadın silahlı soyguncuları yaka paça dışarı attı

Çanakkale'de yüzlerini atkıyla kapatan iki soyguncu, tabanca ve bıçakla tehdit ettikleri market sahibi Nur Yılmaz'dan 300 TL vermesini istedi. Ancak, parayı vermeyi kabul etmeyen Yılmaz'ın üzerlerine yürümesi ve yaşanan küçük çaplı arbedenin ardından panikleyen soyguncular, havaya ateş edip kaçmaya çalıştıkları sırada yakalandı.

Kadınlar sokak isimlerini değiştirdi

Kadın Cinayetlerine Karşı Acil Önlem Grubu, 16 Ocak'ta İstanbul Kadıköy'de sokak isimlerini kadın isimleriyle değiştirdi.

Kadın mültecilerin Avrupa yolundaki dramı

Dünyanın önde gelen insan hakları kuruluşlarından Amnesty International (Uluslararası Af Örgütü), Suriyeli ve Iraklı kadın mültecilerin Avrupa ülkelerine yolculukları sırasında birçok sorunla karşı karşıya kaldıkları uyarısında bulundu.

Karın gribi yayılıyor

Kadın Doğum Uzmanı Doç. Dr. Gökalp Öner, karın gribi olarak bilinen ’Norovirüs’ konusunda 'İngiltere’de yaklaşık 1 milyon insanı etkiledi ve şimdi tüm Avrupa’ya yayılıyor' açıklamalarında bulundu.

DİĞER "kocasini aldatan kadin" LİNKLERi

5 Tem 2011 ... Kocasını başkası ile aldatırken yalanan kadın sonra neler oluyor bakın.span

kocası işteyken onu aldatan kadının halleri.. - ... 0050 kocasını aldatan kadının

Eşimle bundan yaklaşık 12 sene önce severek evlendik. başlarda iyi gidiyordu

Eşimin ailesine ait bir apartmanda oturuyoruz.. Kocamı Aldattım - Aldatan

kocasini aldatan kadin. ... Kocasını Aldatan Kadın Yakalanırsa. 036. Kocasını

UZMANTVde kocasını aldatan kadın hakkındaki sorulara uzmanların verdiği

Kocasını aldatıp bu kadar ucuz kurtulan var mıdır acaba, ...span

6 Haz 2010 ... Kadın Modası · Erkek Modası · Tesettür Modası · Takı ve Aksesuar ...

28 Oca 2012 ... Kadın, o kadar soğukkanlı davrandı ki eve gelip balkona çıkan koca, bakın nasıl.span

Bu olay sizlere sahibinin dilinden anlatılıyor.Uzun olmasına rağmen dikkatle