Üst geçitte sıralı FETÖ kitapları
Antalya’da bir üst geçitte bir süre önce kapatılan Zaman Gazetesi’nin verdiği Hadis kitapları bulundu.

Şanlıurfa’da Said Nursi kitapları mezarlığa atıldı
Şanlıurfa’da, Bediüzzaman Said Nursi’nin, Risalei Nur kitapları kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından mezarlığa bırakıldı.

Dere yatağında Gülen'e ait çok sayıda kitap bulundu
​Bitlis'in Tatvan İlçesi’nde dere yatağına atılan Fetullah Gülen’e ait olduğu belirtilen çok sayıda kitap ve Kuran-ı Kerim bulundu.

Darbeci subayların isimleri 3 ay önce yayınlanan o kitapta!
Balyoz davası mağduru emekli Jandarma Kurmay Albay Mustafa Önsel’in yazdığı ‘Ağacın Kurdu-Fethullah’ın Askerleri’ isimli kitapta adı ‘Gülenci’ olarak geçen 20 subay, darbe girişimini yöneten isimler oldu. Önsel’in kitabı darbeden 3 ay önce yayınlanmıştı. Kitapta subayların mobbing uygulayarak kendilerine karşı duranları ordudan uzaklaştırdıkları da vurgulanıyor.

Gülen'in kitaplarını ormanlık alanda yakarken yakalanıp tutuklandı
Düzce'de mimar Eser Doğan Öztürk, Fethullah Gülen'e ait kitapları ormanlık alanda yakarken yakalandı. Öztürk, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Gülen'in kitapları elden çıkarılıp yakılıyor
Yozgat'ta Fethullah Gülen'e ait kitaplar bir çeşme başında bulundu. Karabük'te Gülen'in kitapları ormana atıldı. Muğla'da ise bazı evraklarla beraber yakıldı.

Ahmet Davutoğlu kitabını imzaladı!
AK Parti Konya Milletvekili Ahmet Davutoğlu, Başbakanlık görevinden ayrılmasından kısa bir süre sonra çıkan 'Medeniyetler ve Şehirler' adlı kitabının imza gününde İstanbullularla bir araya geldi. Beyazıt Meydanı'nda gerçekleşen imza gününe okurlar yoğun ilgi gösterdi. Okurlarıyla sohbet eden ve bol bol fotoğraf çektiren Davutoğlu kitaplarını imzaladı.

Survivor’dan çıktı ve 400 milyon dolarlık şirket kurdu
Survivor'ın kardeş yarışması ‘The Amazing Race’te 1 milyon dolarlık büyük ödülü birkaç dakikayla kaçıran Blake Mycoskie, hoşlandığı kadını etkilemek için ihtiyacı olan çocuklara ayakkabı yardımı yapmaya gitti, ama asıl etkilenen kendisi oldu.

Deniz Seki'ye yazdığı kitabından soruşturma açıldı
Uyuşturucu ticaretinden aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası nedeniyle Bakırköy Kadın Kapalı Cezaevinde hükümlü bulunan Deniz Seki ile aynı cezaevinde kalan bir mahkum, Seki'nin yazdığı 'Derin Deniz' isimli kitapta kendisi ile ilgili bilgileri ifşa ettiği gerekçesi ile şikayetçi oldu.

Emniyet uyardı: PKK istihbarat kurdu
Emniyet Genel Müdürlüğü, PKK’nın baharda ayaklanma başlatmak için bazı bölgelerde özyönetim ilan etmeyi planladığı uyarısı yaptı. PKK’nın NLP adı altında istihbarat birimi kurduğu, bu teröristlerin Kandil’de halk ayaklanması ve bomba eğitimi aldığı belirtildi.

Çocuklarda bağırsak kurtlarına dikkat!
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Aşkın Güra Nemlioğlu, bağırsak kurtlarının belirtileri ve tedavisi hakkında bilgi verdi.

Eşi işten çıkarılınca tavuk çiftliği kurdu! Paraya para demiyor
Amasya'da yaşayan Nurhan Çolban, eşi işten çıkarılınca kurduğu tavuk çiftçiliğinde günde ortalama 700 yumurta üreterek ayda en az 3 bin TL kazanıyor.

Küçük kızın dişinden onlarca kurt çıktı!
Brezilya'da 10 yaşındaki küçük kız, diş etinin şişmesi şikayetiyle diş doktoruna gitti. Doktor, çocuğun dişlerini incelerken gördüklerine inanamadı. Küçük kızın dişinden 15 tane ''kurtçuk'' çıktı.

Genç kız, 2 erkeği baştan çıkarıp eski sevgilisine öyle bir plan kurdu ki
Avustralya, bir kadının iki erkeği baştan çıkarıp eski sevgilisini öldürtmesini konuşuyor. Genç adamın cesedi 1 hafta sonra işkence edilmiş halde bir dağda bulundu.

Şimdi de Tuzla Belediyesi ''Hicret Parkuru'' kurdu!
Üsküdar Belediyesi'nin Kabe maketi kurup 'Asr-ı Saadet Köyü' kurmasının ardından Tuzla Belediyesi de 'Kutlu Doğum Haftası' nedeniyle Akfırat’ta bulunan piknik alanında temsili 'Hicret yürüyüşü' düzenledi.

Ali Uçar'ın hayat hikayesi, canlı yayında herkesi duygulandırdı
Metroda kitap okurken fotoğrafı çekilerek sosyal medyaya yüklendikten sonra hakkında çeşitli yorumlar yapılan Ali Uçar Beyazıt Öztürk'ün konuğu oldu.

Kendisiyle dalga geçene insanlık dersi verdi
Ali Uçar 28 yaşında. İzmir'de yaşıyor. Ali'yi dünden beri neredeyse herkes tanıyor. Sebebi ise, onun metroda fotoğrafının çekilip sosyal medyada paylaşılması. Ali'nin fotoğrafını çekip paylaşan kişi, onun kitap okumasını ''kız tavlamak'' için nitelendirdi.

silindi
silindi

-