Emniyet uyardı: PKK istihbarat kurdu
Emniyet Genel Müdürlüğü, PKK’nın baharda ayaklanma başlatmak için bazı bölgelerde özyönetim ilan etmeyi planladığı uyarısı yaptı. PKK’nın NLP adı altında istihbarat birimi kurduğu, bu teröristlerin Kandil’de halk ayaklanması ve bomba eğitimi aldığı belirtildi.

Çocuklarda bağırsak kurtlarına dikkat!
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Aşkın Güra Nemlioğlu, bağırsak kurtlarının belirtileri ve tedavisi hakkında bilgi verdi.

Eşi işten çıkarılınca tavuk çiftliği kurdu! Paraya para demiyor
Amasya'da yaşayan Nurhan Çolban, eşi işten çıkarılınca kurduğu tavuk çiftçiliğinde günde ortalama 700 yumurta üreterek ayda en az 3 bin TL kazanıyor.


Küçük kızın dişinden onlarca kurt çıktı!
Brezilya'da 10 yaşındaki küçük kız, diş etinin şişmesi şikayetiyle diş doktoruna gitti. Doktor, çocuğun dişlerini incelerken gördüklerine inanamadı. Küçük kızın dişinden 15 tane ''kurtçuk'' çıktı.

Genç kız, 2 erkeği baştan çıkarıp eski sevgilisine öyle bir plan kurdu ki
Avustralya, bir kadının iki erkeği baştan çıkarıp eski sevgilisini öldürtmesini konuşuyor. Genç adamın cesedi 1 hafta sonra işkence edilmiş halde bir dağda bulundu.

Şimdi de Tuzla Belediyesi ''Hicret Parkuru'' kurdu!
Üsküdar Belediyesi'nin Kabe maketi kurup 'Asr-ı Saadet Köyü' kurmasının ardından Tuzla Belediyesi de 'Kutlu Doğum Haftası' nedeniyle Akfırat’ta bulunan piknik alanında temsili 'Hicret yürüyüşü' düzenledi.

Ali Uçar'ın hayat hikayesi, canlı yayında herkesi duygulandırdı
Metroda kitap okurken fotoğrafı çekilerek sosyal medyaya yüklendikten sonra hakkında çeşitli yorumlar yapılan Ali Uçar Beyazıt Öztürk'ün konuğu oldu.

Kendisiyle dalga geçene insanlık dersi verdi
Ali Uçar 28 yaşında. İzmir'de yaşıyor. Ali'yi dünden beri neredeyse herkes tanıyor. Sebebi ise, onun metroda fotoğrafının çekilip sosyal medyada paylaşılması. Ali'nin fotoğrafını çekip paylaşan kişi, onun kitap okumasını ''kız tavlamak'' için nitelendirdi.

silindi
silindi

-