Selçuk Bayraktar: 'Herkesten dua bekliyoruz'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile nişanlanacağı gün babası kalp krizi geçiren Selçuk Bayraktar, babası Özdemir Bayraktar'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı. Bayraktar, 'Herkesten dua bekliyoruz' dedi.

Erdoğan'ın dünürü Özdemir Bayraktar hastaneye kaldırıldı! Nişan ertelendi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın bu akşam yapılacak nişan töreni öncesi büyük bir şanssızlık yaşandı. Damat adayı Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu hastaneye kaldırıldı. DHA'nın haberine göre, Bayraktar ameliyata alınırken, nişan ileri bir tarihe ertelendi.

Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu kalp krizi geçirdi
Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu kalp krizi geçirdi. Vali Salihoğlu, valilikten konutuna geçtiği sırada makam aracında rahatsızlandı.

Aday hakem, maç sırasında kalp krizi geçirip öldü
Balikesir'in Gönen ilçesinde, aday hakem 17 yaşındaki Halil Berke Aygün, yardımcı hakem olarak görev yaptığı amatör küme karşılaşmasının 32'nci dakikasında aniden fenalaşarak yere yığıldı. Hastaneye kaldırılan ve kalp krizi geçirdiği bildirilen Aygün, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Otobüste kalp krizi geçiren yolcuyu şoför hastaneye yetiştirdi
Adana'da belediye otobüsündeki yolculardan Sedat Arıyol kalp krizi geçirdi. Dakikalarla yarışan otobüs şoförü Mustafa Demir, özel bir hastaneye götürdüğü Arıyol'un hayata dönmesini sağladı.

Belediye Başkanı gözaltında kalp krizi geçirdi
ELAZIĞ’ın Karakoçan İlçe Belediyesi Eş Başkanı DBP’li Burhan Kocaman, gözaltında bulunduğu İl Emniyet Müdürlüğü’nde dün gece kalp krizi geçirerek hastaneye kaldırıldı.

Obezite ameliyatları kalp hastalığı riskini azaltıyor
Türkiye Metabolik Cerrahi Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Doç. Dr. Alper Çelik, obezite ameliyatlarının kalp hastalığı riskini azalttığını söyledi.

Buz tutan Mogan Gölü’nde yürürken kriz geçirip bayıldı
Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde aşırı soğuklar nedeniyle buz tutan Mogan Gölü üzerine çıkan üvey iki kardeşten Mustafa H. kriz geçirip bayıldı. Kardeşi tarafından güçlükle kıyıya çekilen genç hastaneye kaldırıldı.

Kalp nakli için acil listesinde bekleyen Öykü'den acı haber geldi
13 yaşında yaşam savaşı veren kalp hastası Zeynep Öykü Ertok için uygun kalp bulunamayınca bugün sabah kötü haber geldi. Küçük kız 1,5 yaşından beri savaştığı hastalığına yenik düşmüştü.

Organ bağışını anlamlı kılan 6 sebep
Organ bağışını anlamlı kılan sebepleri sizler için bir araya getirdik...

Kalp krizi geçirerek yaşamını yitiren ünlüler
Ani ölümleriyle milyonları yasa boğdular...

Kalp krizinin geldiğini nasıl anlarız? Belirtileri nelerdir?
Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Kenan İltümür, kalp krizi hakkında merak edilenleri anlattı. Kalp krizi anında ne yapmalıyız? Kalp krizinin belirtileri nelerdir? Kalp krizinin geldiği nasıl anlaşılır?

Beykoz Devlet Hastanesi'nden Mustafa Koç açıklaması
Mustafa Koç'un kalp krizi geçirmesinin ardından Beykoz Devlet Hastanesi'nden bir açıklama yapıldı. Açıklamada Koç'un spor yaparken rahatsızlandığı ve kendisine ilk müdahalenin korumasıyla spor hocası tarafından yapıldığı bildirildi.

Mustafa Koç helikopterle Amerikan Hastanesi'ne sevkedildi
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı, iş adamı Mustafa Koç kalp krizi nedeniyle Beykoz Devlet Hastanesi'ne acil olarak kaldırıldı. Daha sonra Koç'un Beykoz Devlet Hastanesi'nden bir helikopterle sahibi olduğu Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldı.

Koç Holding'den açıklama
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı, iş adamı Mustafa Koç kalp krizi nedeniyle Beykoz Devlet Hastanesi'ne acil olarak kaldırıldı. Koç'un Beykoz Devlet Hastanesi'nden bir helikopterle sahibi olduğu Amerikan Hastanesi'ne sevki için hazırlıklara başlandı.

Mustafa Koç kalp krizi geçirdi
Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç kalp krizi geçirerek Beykoz Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Devlet Bahçeli bugün taburcu oluyor
Kocaeli'nin Çayırova İlçesi'nde bulunan özel bir hastanede ameliyat olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli bugün taburcu edilecek.

MHP lideri Bahçeli'nin tedavisi sürüyor
Kocaeli'nin Çayırova İlçesi'ndeki Anadolu Sağlık Merkezi'nde dün ameliyat olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin tedavisi sürüyor. Ziyaret için hastaneye gelenler Bahçeli'yi göremedi, doktorlardan bilgi aldı.

Devlet Bahçeli kalp ameliyatı oldu
MHP lideri Devlet Bahçeli'nin kalp ameliyatı geçirdiği öğrenildi. Ameliyatı sorunsuz ve başarılı geçen Bahçeli'nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.MHP lideri Devlet Bahçeli, 2004 yılında da Atatürk Araştırma ve Eğitim Hastanesi'nde kalp ameliyatı olmuş, tıkalı 4 damarına müdahalede bulunulmuştu.

Anne adaylarının korkulu rüyası tarihe mi karışıyor?
Anne adayının kanından yapılan prenatal test ile sadece birkaç tüp kan vererek bebeğin genetik durumunu öğrenmek artık mümkün…

Yaşlı kadın eşini 'TV'den öğrendiği' kalp masajıyla kurtardı
Mersin’in Tarsus ilçesinde tarlada çalışırken kalp krizi geçiren 66 yaşındaki adam, televizyondan gördüğü kalp masajını uygulayan eşi sayesinde yeniden hayata döndü.

-