Kalp krizi ardından Zaman Gazetesi talimatı
FETÖ soruşturmasında, bir derviş edasında yaşayan Fethullah Gülen'in paraya yönelik düşkünlüğüne dair ayrıntılar da ortaya çıkarıyor. Gözaltındaki iş adamlarından biri bu konuda açıklamalarda bulundu. Buna göre, kalp krizi geçiren Fethullah Gülen gözlerini açar açmaz yanındakilere, 'Zaman gazetesinin tirajını 1 milyon 250 bine çıkartın' diye talimat vermiş.

2 hakim ifade sırasında kalp krizi geçirdi!
İzmir'de darbe girişimine ilişkin gözaltına alınan 8 cumhuriyet savcısı ile 23 hakim İzmir Adliyesi'ne getirildi. İfade sırasında 2 hakim kalp krizi geçirdi.

Kalp atış ritminiz geleceği tahmin eder mi?
Nobel ödüllü bilim adamı Werner Hesienberg'in keşfine yardımcı olduğu kuantum fiziği yasalarından yola çıkan araştırmalar, kalp atışlarınızın geleceği doğru tahmin edebildiğine dair deliller sunuyor!

Cevizin kalbe etkisi
Yeni yapılan bir araştırma bir avuç ceviz yemenin kalp krizini hızla önlediğini gösteriyor. İşte araştırma sonuçları….

Duruşma salonunda kalp krizi geçirdi
İzmir Bayraklı Adliye Sarayı'nda görülmekte olan ölümlü trafik kazası için duruşmaya tanık olarak gelen 64 yaşındaki Abudllah Kara, ifadesini verdikten sonra kalp krizi geçirdi. Duruşma salonunda kalp masajı yapılarak kalbi tekrar çalıştırılan Kara, hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı.

Bir bedende 6 kalp...
Avustralyalı bir anne Ocak ayında doğurduğu beşizlerin fotoğraflarını yayınladı.

Şampiyonluk maçında kalp krizi geçiren futbolcu hayatını kaybetti
Sahada kalp krizi geçiren Dinamo Bükreş'in Kamerunlu futbolcusu Patrick Ekeng hayatını kaybetti.

14 yaşındaki öğrenci derste kalp krizi geçirdi
Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde 8'inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Doğa Günan, derste geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi.

Şafak Sezer kalp krizi geçirdi
Bir süredir sağlığıyla ilgili ciddi sorunlar yaşayan oyuncu kalp krizi geçirdi, Şafak Sezer'e stent takıldı.

Oğlunun güreşini izlerken kalp krizi geçirip hayatını kaybetti!
Kırkpınar başpehlivanlarından Mehmet Yeşil'in babası Süleyman Yeşil, Antalya'nın Kumluca ilçesindeki yağlı güreşlerde oğlunun müsabakasını izlerken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti.

Pazartesi sendromu kalp hastalığını tetikleyebilir
Hafta sonu tatilinden çıkıp işbaşı yapmak çoğu kişi için can sıkıcıdır. Ancak uzmanlara göre bu hafife alınması gereken bir durum değil, hatta sıkıntı şiddetli düzeydeyse tedavi görmek şart. Çünkü pazartesi sendromu, kalp-damar hastalıklarına bile yol açabilir

Alman yolcu Atatürk Havalimanı'nda hayatını kaybetti
Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli seferiyle dün gece Almanya'dan gelen yolcu Nikolay Usov (55) Atatürk Havalimanı'nda hayatını kaybetti.

Kalp krizi 1 ay önceden nasıl anlaşılır?
Bu semptomlar gerçekleşiyorsa 1 ay içinde kalp krizi geçirebilirsiniz. Peki kalp krizi geçirmeden 1 ay önce nasıl anlaşılır?

Belediye Başkanı kalp krizi geçirdi
Kırşehir'e Jeotermal Kaynaklı Belediyeler Birliği toplantısı için gelen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy kalp krizi geçirdi.

Kalp hastalığının 9 sinyali
Kardiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Ahmet Karabulut, 10-17 Nisan Dünya Kalp Haftası kapsamında, bilimsel olarak kanıtlanmış 10 ilginç sinyali anlattı, önemli uyarılar ve önerilerde bulundu.

Kalbinin sesini dinleyenler kazanıyor
Beynin günlük yaşamdaki tüm eylemleri tanımlayabildiği söylenir. Hayat ile ilgili kritik kararlarda vermemiz gerektiğinde ise, kalbin sesini dinlemenin önemi vurgulanır. Peki kazanan kim oluyor kalbini dinleyenler mi yoksa beynini mi?

Kalbiniz için D vitamini takviyesi
D vitamini takviyesinin, kalp hastası kişilerde iyileştirici etkiye sahip olabileceği bildirildi.

Kök hücreden gerçek boyutlarda atabilen kalp üretildi
Yaklaşık 4000 Amerikalı kalp nakli için sırada bekliyor ve bunların yalnızca 2500’ü gelecek yıl yeni bir kalbe kavuşabilecek. Nakil gerçekleştikten sonra da maalesef riskler sona ermiyor. Yeni kalbe ait dokunun vücut tarafından reddedilme olasılığı da mevcut.

Selçuk Bayraktar: 'Herkesten dua bekliyoruz'
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan ile nişanlanacağı gün babası kalp krizi geçiren Selçuk Bayraktar, babası Özdemir Bayraktar'ın sağlık durumuna ilişkin açıklama yaptı. Bayraktar, 'Herkesten dua bekliyoruz' dedi.

Erdoğan'ın dünürü Özdemir Bayraktar hastaneye kaldırıldı! Nişan ertelendi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'ın bu akşam yapılacak nişan töreni öncesi büyük bir şanssızlık yaşandı. Damat adayı Selçuk Bayraktar'ın babası Özdemir Bayraktar geçirdiği kalp rahatsızlığı sonucu hastaneye kaldırıldı. DHA'nın haberine göre, Bayraktar ameliyata alınırken, nişan ileri bir tarihe ertelendi.

Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu kalp krizi geçirdi
Tekirdağ Valisi Enver Salihoğlu kalp krizi geçirdi. Vali Salihoğlu, valilikten konutuna geçtiği sırada makam aracında rahatsızlandı.

-