Kiralık diploma yeni kazanç kapısı oldu
Eczacı, inşaat mühendisi, pratisyen hekim ve gıda mühendisleri, diploma kiralıyor. 500 ile 5 bin TL arasında değişen ücretlerle diplomalarını kiralayanlar, durum ortaya çıkarsa meslekten men ediliyor ancak ilanlar açık açık internetten yayınlanıyor.

Kiralık işçi tasarısına onay
TBMM Sağlık Komisyonu, özel istihdam büroları aracılığıyla geçici iş ilişkisi kurulması ve belirli şartlar dahilinde esnek çalışma modelini öngören tasarıyı kabul etti.

Eşini kiralık katile öldürtmüş!
Eyüp'te yaklaşık 3 ay önce tabancayla vurulan Necmettin Tolga G.'nin eşi ve onun sevgilisinin tuttuğu kiralık katil tarafından öldürüldüğü belirlendi. Cinayetten sonra Antalya'ya kaçan eş Sevgi G. ile sevgilisi İbrahim D. polis tarafından yakalandı.

İnanılmaz evler görenleri şaşırtıyor!
Dünyanın farklı ülkelerinde birbirinden ilginç ev tasarımlarına imza atılıyor. Kimi büyük bir piyano, kimi güneşe göre şekil alıyor, kimiyse korkunç bir timsahı andırıyor. İşte zingat'ın derlediği dünyadan benzersiz ev tasarımları!

Barış Arduç'un bu görüntüleri çok konuşuldu
'Kiralık Aşk' dizisinde Ömer karakterine hayat veren Barış Arduç'un spor yaptığı sahneler sosyal medyayı salladı.

Ormanlık alanda bulunan cesedin sırrı çözüldü
İstanbul'da Sultangazi Kent Orman Parkı'nda iki gün önce bulunan bir erkek cesedinin ardından inanılmaz bir cinayet hikayesi çıktı. Cinayete kurban giden kocayı eşi kiralık katil bir çift bulup iki daire karşılığı anlaşarak öldürttü. Soğukkanlı bir şekilde cinayeti işleyen kiralık katil çiftin olaya intihar süsü vermeye çalıştığı ve kadının evine taziye ziyaretine dahi gittikleri ortaya çıktı.

Kiralık kasalarda servet var
Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na kiralık kasalardan bir servet kaldı. Zaman aşımına uğradığı için fona devredilen kiralık kasalardan altın, mücevherat, hisse senedi başta olmak üzere bir çok değerli eşya ve yatırım aracı çıktı.

Bursa'da orman yangını büyüyor! Evler tehlikede
Bursa'nın Merkez Osmangazi İlçesi Aksungur Köyü'nün ormanlık alanında başlayan daha sonra Göynüklü, Çağrışan ve Gündoğdu Köyleri'nin ormanlık alanlarına da sıçrayan yangın rüzgar nedeniyle büyüyor. Çağrışan Köyü'ndeki ormanlık alana yakın evler boşaltılıyor.

Elçin Sangu'nun annesi ile paylaştığı fotoğraf olay oldu
Kiralık Aşk dizisinin yıldızı Elçin Sangu'nun annesi ile olan fotoğrafı Instagram'ı salladı. Ünlü oyuncuya birçok takipçisinden güzelliğini annesinden almış yorumu yapıldı.

Arda kararını verdi! 6 aylığına kiralık...
FIFA'nın resmi internet sitesinde yer alan habere göre; İspanya'nın El Mundo Deportivo Gazetesi'ne konuşan Arda Turan, Barcelona'da forma giyemeyeceği 6 aylık süreyi bir başka takımda kiralık olarak geçirmeyeceğini söyledi.

Helin Avşar: ''Bu yaz için kiralık aşk arıyorum''
Selim Yerebakan'la fırtınalı bir aşk yaşadıktan sonra yollarını ayıran Helin Avşar, yaz aylarında Ayvalık'ta olacağını belirterek, 'Kiralık aşk arıyorum.' dedi.

-