Kılıçdaroğlu'ndan ''at izi, it izine karıştı'' çıkışı
93'ün kuruluş yıldönümünü kutlayan CHP, Parti Meclisi'ni topladı. Toplantı öncesi kameraların karşısına geçen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündeminde ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, FETÖ soruşturmalarına yönelik 'at izi, it izine karıştı' çıkışı vardı. 'Bunu yapan kim, hükümet kim, cumhurbaşkanı kim?' diye sordu. 'Şikayet etmek sorumluluğu ortadan kaldırmaz' dedi.

Kılıçdaroğlu'na saldırı emrini verenlerin kimliği belirlendi
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna saldırı düzenleyen PKK'lı gruba 'gri liste' ile aranan terörist Yusuf Buldağ'ın liderlik ettiği öne sürüldü. Buna göre saldırı emrini ise 'yeşil liste'deki Barış Öner verdi.

Kılıçdaroğlu'nun başdanışmanı görevden alındı
​Resmi Gazete'de yayımlanan 672 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile görevlerine son verilen akademisyenler arasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun bir başdanışmanı da yer alıyor.

Kılıçdaroğlu: ''Yüzkarası bir toplantı''
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu adli yıl açılışının Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yapılmasını sert sözlerle eleştirdi: ''Yüzkarası bir toplantı... Siz toplantı yapıyorsunuz, herkes ayağa kalkıyor. Onlara talimat veriyorsunuz, sonra çıkıyorsunuz. Bu anayasanın ayaklar altına alınmasıdır.''

Kılıçdaroğlu: Saraya gitmeyeceğim çünkü...
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde yapılacak adli yıl açılışına katılmayacağını belirtti. Kılıçdaroğlu açılışa neden katılmayacağıyla ilgili Hürriyet gazetesinden Ahmet Hakan'a konuştu; 'Saraya gitmeyeceğim çünkü çok sağlam gerekçelerim var' dedi.

Kılıçdaroğlu ve TBB’ye Beştepe’den yeni çağrı
Cumhurbaşkanlığı, adli yıl açılışına katılmayacağını açıklayan CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile TBB Başkanı Metin Feyzioğlu için yeni bir girişimde bulunuyor.

Kılıçdaroğlu'ndan saldırı sonrası canlı yayında ilk açıklama
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, CNN TÜRK'te Hakan Çelik'in sorularını yanıtlıyor.

Ak Partili gençten Kemal Kılıçdaroğlu klibi
​Birçok kez hazırladığı AKP klipleriyle gündeme gelen Osman Doğan isimli genç bu defa Artvin'de PKK'nın saldırısına uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdardağlu için klip hazırladı. Klip kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

Jandarma Er Fatih Çaybaşı son yolculuğuna uğurlandı
Artvin'in Şavşat ilçesinde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna terör örgütü mensuplarınca düzenlenen saldırıda şehit düşen Jandarma Er Fatih Çaybaşı, memleketi Erzincan'da son yolculuğuna uğurlandı. Cenazeye CHP lideri Kılıçdaroğlu da katıldı.

PKK, Artvin ve Cizre saldırılarını üstlendi
Reuters, terör örgütü PKK'nın dün Artvin'de CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yönelik saldırı ile Cizre'de bu sabah 11 polisin şehit olduğu, 75'i polis 78 kişinin yaralandığı intihar saldırısını üstlendiğini duyurdu.

Kılıçdaroğlu'ndan Cizre açıklaması!
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Şırnak'ın Cizre İlçesi'nde gerçekleşen terör saldırısıyla ilgili 'Terör öyle bir noktaya geldi ki bir siyasal partinin tek başına çözemeyeceği olay haline dönüştü. Bu konuda bütün siyasi partilerin, sivil toplum kuruluşlarının, meslek odalarının, bütün vatandaşların ortak hareket etmesi gerekiyor. Siyaset kurumunun biraz daha kendisini öne çıkarması ve bu sorunların çözümü konusunda biraz daha aktif rol üstlenmesi gerekir diye düşünüyorum' dedi.

Kılıçdaroğlu'na hain saldırıda şehit oldu!
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyunaArtvin’e giderken PKK’lı teröristler tarafından saldırı düzenlendi. Saldırıda Kılıçdaroğlu yara almazken, konvoya öncülük eden bir jandarma şehit oldu, iki astsubay yaralandı.

Kılıçdaroğlu'na saldırı sonrası attığı tweet nedeniyle gazeteciye gözaltı kararı
Artvin'de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun da bulunduğu konvoya yönelik gerçekleşen silahlı saldırı sonrası attığı tweet nedeniyle gazeteci Ergun Babahan hakkında gözaltı kararı alındı.

Kemal Kılıçdaroğlu Artvin'de konuştu
Kendisine yönelik saldırı sonrası Artvin'in Ardanuç ilçesinde belediye binası önünde konuşan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 'Bu teröre karşı hepimiz dik ve onurlu duracağız. Hiçbir programımı iptal etmedim, vatandaşa söz verdim, ucunda ölüm de olsa gideceğim dedim' dedi.

Binali Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na saldırı sonrası açıklama
Başbakan Binali Yıldırım, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna yönelik saldırıya ilişkin, 'Türkiye'nin bütünlüğüne, dirlik ve düzenimize pusu kuran teröristlerle onları suikasta azmettiren geri plandaki alçaklar, hiçbir zaman Türkiye’nin birliğine zarar veremeyecek, emellerine kavuşamayacak ve müstahak oldukları cezaya muhakkak çarptırılacaklardır.' açıklamasında bulundu.

Kılıçdaroğlu'ndan saldırı sonrasında ilk tweet
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu Artvin'de uğradığı silahlı saldırı sonrasında Twitter'dan paylaştığı mesajda, 'Allah’ın verdiği bir canımız var, o da bu memleket, bu ülke, bu millet için feda olsun' dedi.

Kemal Kılıçdaroğlu'na saldırıdan ilk kareler!
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ nun konvoyuna Artvin’ in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine gittiği sırada Yanıklı köyü yakınlarında ateş açıldı. Açılan ateşe korumaların karşılık vermesi sonucu çatışma çıktı. Kılıçdaroğlu, bu görüşmenin ardından, Artvin programını iptal etti. Kılıçdaroğlu ve konvoyundakiler, ardından jammer ve zırhlı araçlar eşliğinde Şavşat İlçesi'ne döndü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, saldırı sonrası Kılıçdaroğlu'nu aradı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu telefonla arayarak geçmiş olsun dileğinde bulundu. Başbakan Yıldırım da CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun konvoyunun güzergahı üzerinde çıkan çatışma hakkında İçişleri Bakanı ve Vali'yi arayarak bilgi aldı.

Kılıçdaroğlu'ndan ilk açıklama
Artvin'e giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna Ardanuç ilçesi yakınlarında ateş açıldı. Kılıçdaroğlu'nun korumaları da ateş açanlara karşılık verdi, roket atma hazırlığındaki terörist vuruldu, çatışma çıktı. Güvenliği için Karayolları Bölge binasına götürülen Kılıçdaroğlu, CNN TÜRK yayınına bağlandı.

CHP'den Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna saldırıya ilk açıklama
​CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun konvoyuna Artvin’in Şavşat ilçesinden Ardanuç ilçesine gittiği sırada Yanıklı Köyü yakınlarında ateş açıldı. Kılıçdaroğlu'nun danışmanının CNNTürk'e verdiği bilgiye göre konvoy güzergahında çatışma çıktı. Kılıçdaroğlu güvenlik gerekçesiyle aracında bekletiliyor. Durumu iyi.

Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna silahlı saldırı! Çatışma çıktı
Artvin'e giden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun konvoyuna Ardanuç ilçesi yakınlarında ateş açıldı. Kılıçdaroğlu'nun korumaları da ateş açanlara karşılık verdi, çatışma çıktı.

-