TRT'den skandal Türkiye haritası! Trakya yok
TRT Spor'un 2016 Avrupa Şampiyonası için ekranlarında yer verdiği bir videoda İstanbul'un Avrupa yakası ve Trakya Bölgesi Türkiye sınırları dışında gösterildi.

Ak Parti'de yeni dönemin yol haritası
Hürriyet Gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi Binali Yıldırım'ın AK Parti Genel Başkanlığı'na seçilmesiyle beraber başlayan yeni dönemin yol haritasını yazdı.

İstanbul'un risk haritası arttı, uzmanlar uyardı
Son günlerde tüm dünyada hava kirliliği tartışılıyor. Durum İstanbul için de pek farklı değil. Hava ölçüm raporlarına göre; ulusal hava kirliliği standartlarının yanı sıra Avrupa standartlarını da 2 katı aşmış durumdayız. Son ölçümlerde Esenyurt, Hava Kalitesi İndeksi’ne göre sağlıksız (kırmızı) ilçeler arasında başı çekti.

İşte yeni Türkiye'nin ihtiyaç haritası
Sanatçı Mert Fırat önderliğindeki bir grup gönüllü 1,5 yıl önce bir araya gelerek ihtiyaç sahipleri ile yardımseverleri bir arada buluşturabilecek ‘ihtiyaç haritası’ projesini hayata geçirdi.

1 Kasım seçimlerinin dünya haritası
1 Kasım seçimleri için yurt dışında yapılan oylamaların sonuçları belli oldu. Dünya üzerindeki 54 ülkede gerçekleşen oy verme işlemi sonrasında ilginç sonuçlar ortaya çıktı.

Edirne'den Van'a dinleme haritası
Yasadışı telefon dinleme iddialarına yönelik operasyonlar ilk kez 15 ay önce Adana’da başladı. Operasyonların şimdilik son adresi Rize oldu. Edirne’den Van’a 30 ayrı ilde yasadışı telefon dinlemesi yapıldığı iddiası üzerine Mülkiye ve Polis Başmüfettişleri tarafından soruşturmalar başlatıldı.

İşte AK Parti’nin 4 maddelik koalisyon haritası
AK Parti’de koalisyon turları öncesinde oluşturulan 4 komisyonun çalışmaları sürüyor. Buna göre görüşmeler 4 aşamada yapılacak. İlk 2 adım tamamlandı. ‘Dosya çalışması’ yapan komisyonlar, partilerin vaatlerini taradı, ‘ortak noktaları’ ve ‘olabilir vaatleri’ tasnif etti. İşte AK partinin koalisyon görüşmelerindeki yol haritası

-