Altın fiyatları FED kararı sonrası yükselişte
Altının onsu, ABD Merkez Bankası (FED) kararlarının ardından 1.260 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Hafta boyunca düşüşünü sürdüren altının onsu, dün açıklanan FED kararlarıyla birlikte yeniden yükselişe geçti.

Et fiyatları yeniden belirlendi
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, 'Kırmızı et sektörü temsilcileriyle aldığımız karar gereği karkas yağsız et tavan fiyatının 23,3 lira, yağlı et tavan fiyatının 21,8 lira, kıymanın tavan fiyatının 32 lira, kuşbaşı etin tavan fiyatının ise 34 lira olmasıyla ilgili fikir birliğine vardık' dedi.

Altın fiyatları uçtu!
İstanbul Kapalıçarşı'da 24 ayar külçe altının gram satış fiyatı 103,45 lira, Cumhuriyet altınının satış fiyatı ise 692,00 lira oldu.

İthal et piyasaya girdi, et fiyatları biraz düştü
Et ve Süt Kurumunun (ESK) aldığı karar doğrultusunda, mağazalarındaki ürünler ortalama yüzde 5 indirimli satılmaya başlandı.

BTK onayladı internet fiyatları düşüyor
Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu, Türk Telekom’un internet fiyatlarını ucuzlatacak kampanyasını onayladı.

Böylesi görülmedi! Gıda fiyatları son beş yılın dibinde!
Dünya gıda fiyatları Nisan'da yaklaşık beş yılın en düşük düzeyine indi.

Gıda fiyatları neden yükseliyor?
Gıda fiyatları 10 yılda yüzde 167 artış ile enflasyonu yukarı çeken temel etken olarak dikkat çekiyor. Özellikle son 1 yılda Merkez Bankası’nın şikâyetlerine neden olan gıda enflasyonunun sebebinin ne tek başına don ne kuraklık olduğu ortaya çıktı.

İşte Samsung Galaxy S6 ve S6 Edge'in bazı ülkelerdeki satış fiyatları
Samsung, Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge’in ön satışlarda yakaladığı çok yüksek rakamlarla bu yıl şirket olarak beklentilerini karşılayacak gibi duruyor. Şimdi de bu iki telefonun farklı dahili hafıza versiyonlarının farklı ülkelerdeki etiket fiyatları ortaya çıktı.

Galaxy S6'nın fiyatları belli oldu
Tanıtımına sayılı günler kalan Galaxy S6'nın Avrupa fiyatları ortaya çıktı.

THY: Bilet fiyatları ucuzlayacak
Türk Hava Yolları (THY) Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, petrol fiyatlarında gerileme olmasıyla piyasada bilet fiyatlarının indirimi konusunda beklentinin oluştuğunu belirterek, 'Bizim giderlerimiz içindeki petrol payı yüzde 38'den yüzde 34'e indi, yüzde 4'lük bir düşüş var, bu rakam bilet fiyatlarına yansıyacak' dedi.

-